Zariadený 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste - Jelenia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 35 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii na Jelenej ulici v Bratis

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,900 € 6140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE: Moderný byt na Pražskej za novú cenu 249 000 €!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pražská 39 | 51.76 m²

Zabudnite na hluk vŕtačiek, prach z prerábky a nekonečné čakanie na majstrov. Ponúkame vám komp

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 4811 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pražská 39 | 51.76 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4811 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | Pekný 2-izbový byt s lodžiou | investičná príležitosť |

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 38 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj svetlý a príjemný 2-izbový byt so zasklenou lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,000 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | RADO | Moderne zrekonštruovaný 2i byt | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 47.96 m²

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj slnečný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výhľad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2-izbový byt 66m2 | Legionárska - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 57 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 66,60 m² (interiér 57,55 m² + pivnica 9,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

285,950 € 5017 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ-PREDAJ-2i(50 m2), TEHLA, BA-Krasňany, Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pekná cesta | 49.98 m²

PREDAJ-ÚTULNÝ 2 izbový byt ( 50 m2 ), TEHLA, BA-Krasňany, ul. Pekná cesta ✅ Útulné bývanie pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

230,000 € 4602 €/m²

Predaj bytov, apartmánov a priestorov v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70 m²

PREDAJ bytov, apartmánov a obchodných priestorov v kompletne zrekonštruovanej historickej budov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj štýlový 2-izbový byt v tichej časti Bartoškovej ulice hodný aj ako investičný, Ba Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 47 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt o výmere 44 m² + pivnica, situovaný na zvýšenom prízem

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4872 €/m²

člen NARKS

AVENUE Predaj 2i bytu, ul. Bukureštská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 48.87 m²

Na predaj krásny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blízko vlakovej s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5218 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Zrekonštruovaný veľký 2 izbový byt s balkónom na Panenskej ul. » 390.000,- EUR.(ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 75.8 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2-izbový byt na treťom poschodí bytového domu n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 5145 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

2-izb. byt v absolútnom centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izb. byt na ul. Konventná v absolútnom centre Starého Mest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

Veľký 2-izb. byt v tehlovom dome, Ružová dolina, Ružinov časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Ružová dolina, Ružinov – Nivy. Výmera 62 m2, nachádza sa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 55 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 3982 €/m²

REZERVOVANÝ 2 izbový byt Jurigovo nám. Bratislava IV Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jurigovo nám. | 45 m²

Real - H, s.r.o. REZERVOVALA j dizajnový moderný 2 izbový byt Jurigovo nám. , Bratislava IV Kar

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN POD HRADOM S VÝHľADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 91 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt na Zámockej ulici, pria

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 4275 €/m²

INVESTIČNÝ BYT klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na 12.p., 2 garážové miesta na -1.p.p, novostavba TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4348 €/m²

2-IZBOVÝ ATELIÉR V CENTRE MESTA PRIAMO POD HRADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 96 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový ateliér na Zámockej ulici, pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 3333 €/m²

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

M35 I Pravdivosť materiálov. Čistota formy. Autorský byt pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 59 m²

ZENITH Luxury Real Estate exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá vymyká bežným štandardom t

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny a priestranný 2-izbový byt v blízkosti Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 60.88 m²

2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra s množstvom zelene (revitalizovaný park) v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4517 €/m²

Krásny 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²

Krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Ostredkoch s množstvom zelene v BA-Ružinov, kom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,000 € 4625 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s kvalitným zariadením a balkónom – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 40 m²

Na predaj 2-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Dúbravka, ktorý zaujme kvalitným vstavaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 5500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23120)
Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie