2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D
242,000 € 6453 €/m²
2 izbový byt | Košická | 48.34 m²
BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad
259,900 € 5376 €/m²
2 izbový byt | 75 m²
Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos
349,900 € 4665 €/m²
2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²
Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli
234,900 € 4881 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 53.69 m²
Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Tov
321,900 € 5996 €/m²
2 izbový byt | Jelenia | 58 m²
TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be
260,000 € 4483 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44.7 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 44,70 m2 + murovaná pivnica 2 m2 – byt nemá
225,000 € 5034 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 35.39 m²
AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt s 2 lodž
139,000 € 3928 €/m²
2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal
239,999 € 4883 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 56 m²
SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT V KOMORNEJ TEHLOVEJ NOVOSTAVBE | PODUNAJSKÁ ULICA – BRATISLAVA Existujú by
238,000 € 4250 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n
269,990 € 3822 €/m²
2 izbový byt | 106 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad
Cena dohodou
2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r
248,000 € 4960 €/m²
2 izbový byt | Budovateľská | 75 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj unikátny byt po kompletnej rekonštrukcii
359,000 € 4787 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²
IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v
269,000 € 4214 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska | 47.2 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE NOVÉ MESTO – ĎUMBIERSKA ULIC
229,500 € 4862 €/m²
2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²
slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom
230,000 € 4234 €/m²
2 izbový byt | Koreničova | 54 m²
Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj príjemný 2 izbový byt v jednej z najp
279,900 € 5183 €/m²
2 izbový byt | Olbrachtova | 49.56 m²
REWIN reality Vám Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostu
224,900 € 4538 €/m²
2 izbový byt | Hlaváčikova | 64 m²
NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance
219,900 € 3436 €/m²
2 izbový byt | Zámocká | 105 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s veľkorysou terasou
385,000 € 3667 €/m²
2 izbový byt | Zámocká | 60 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s balkónom na Zámockej ulici,
299,000 € 4983 €/m²
2 izbový byt | Panenská | 40 m²
ProHome Real Estate ponúka na predaj strešný staromestský byt s terasou, na Panenskej ulici.
311,000 € 7775 €/m²
2 izbový byt | Obežná | 52.68 m²
Predáme 2 izb. zrekonštruovaný byt s balkónom v Ružinove - Ostredky, ul. Obežná Byt dispozične
237,000 € 4499 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.