PRENÁJOM príjemný 1 izb. byt, loggia, sklad, parking - BA Ružinov Tomášikova

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Tomášikova | 30 m²

1i byt na prenájom | Tomášikova, BA | zariadený | loggia | parking Ponúkame na prenájom príjem

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt na prenájom v NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 28.22 m²

Ponúkame na prenájom slnečný byt so zariadením (posteľ je možné vypratať a môžete si ju nahradi

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na predaj 1-izbový byt v NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 28.22 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Bratislava-Ružinov v novostavbách NUPPU. Plocha: úžitková 2

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

188,444 € 6678 €/m²

Na prenájom svetlý a útulný 1,5-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a útulný 1,5-izbový byt s príjemnou atmosférou v obľúbenej loka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

625 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

JÉGEHO - 1 iz. byt, novostavba, balkón, WIFI, voľný od 1.6.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jégého | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt o výmere 36 m2 + 4 m2 balkón. Nachádza sa na ul. Jégeho v nov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj - zrekonštruovaný 1i byt, Sputniková ulica, Bratislava II, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Sputniková | 40 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj pekný, svetlý, 1 izbový byt s balkónom, ktorý sa nach

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

186,000 € 4650 €/m²

Novinka
Novinka

Prémiový nadštandardný investičný byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Gessayova | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlový a moderne zrekonštruovaný 1-izbový byt, ktorý je ideálnou voľbou na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,990 € 5500 €/m²

Na predaj štýlovo zariadený 1 izbový byt v Bratislave-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Lermontovova | 30 m²

Na predaj ponúkame elegantný a štýlovo zariadený 1-izbový byt na ulice Lermontovova len par

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

220,000 € 7333 €/m²

REZERVOVANÝ! BRATISLAVA-Dúbravka NA PREDAJ 1 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Považanová | 41 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Dúbravka, na Pov

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4390 €/m²

Útúlny na komplet zrekonštruovaný 1iz byt BA Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Br

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na prenájom zrekonštruovaný 1-izb. byt – Osadná ulica – Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Osadná | 40 m²

Na prenájom 1-izbový byt na Osadná ul. v BA – Nové Mesto. Byt má výmeru 40 m², nachádza sa na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1izbový byt Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 26 | 42 m²

Skyline reality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom 1 izbový byt s bonusovým parkov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

INVEREST test

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jarošova | 30 m²

Inverest test

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

RADO | 1,5 izbový byt B.6.3| Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

221,990 € 5692 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B 5.4 | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou orientovanou na východ – projekt Green Corner, Ra

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

223,990 € 5333 €/m²

RentHub | moderné bývanie | 1,5i bt | NUPPU | parkovanie | Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 37 m²

Moderný 1,5-izbový byt s parkovaním v projekte NUPPU, Ružinov Slavo z RentHub ponúka na prenáj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Aj investične. Slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

204,000 € 5100 €/m²

člen NARKS

1i byt pod lesom v Ovsišti – tiché bývanie a nízke náklady

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | M. Curie Sklodowskej | 35.4 m²

Útulný a slnečný byt s jedinečnou atmosférou v najzelenšej časti Petržalky – v Ovsišti. Ak hľad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,600 € 5073 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt v Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hladám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt najlepšie prízemie alebo 1 posch. v mestskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

BOND Reality hľadá pre bonitného klienta na kúpu 1 izbový byt v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť BOND Reality hľadá pre bonitného klienta na kúpu 1 izbový byt v BA - mestská časť Ru

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Úplne nové a elegantné 1 izbové byty na prenájom Bratislava Downtown

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Votrubova | 27 m²

Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 1 izbové byty v novost

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

člen NARKS

VEĽKÝ 1 IZB. BYT (MOŽNOSŤ PREROBENIA NA 2 IZB) S VNÚTROBLOKOM NA RAČIANSKOM MÝTE, ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Šancová | 50.53 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt (možnosť prerobenia na 2 izbový byt) s vnútroblokom a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

219,900 € 4352 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie