AVENUE | moderný a útulný 1i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,000 € 4401 €/m²

AVENUE | útulný a krásne slnečný 1i byt vo vyhľadávanom pôvodnom stave, s výhľadom do parčíku.

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bebravská | 34.4 m²

Na predaj, útulný a krásne slnečný 1i byt vo vyhľadávanom pôvodnom stave na Bebravskej ulici, V

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 4215 €/m²

1-izbový byt na prenájom Astrova, Ružinov, Bratislava - voľný od 01.07.2026

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Astrova | 27.7 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom 1-izbový nadštandardný byt na Astrovej ul

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Nebytový priestor, Mikulášska, centrum mesta pod hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na ul. Mikulášska, v centre Bratislavy, priamo pod hradom

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4700 €/m²

Veľký 1-izb. byt v tehlovom dome, Miletičova ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 44.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Miletičova, Ružinov – Nivy. Výmera 44,5 m2, nachádza sa n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4270 €/m²

1-izb. byt, Krížná ul., Staré Mesto s veľkou lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Križná, Staré Mesto. Výmera bytu je 25 m2 + veľká lodžia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izb. byt 67 m2 + terasa 16 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mickiewiczová | 67 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový tehlový byt 67

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 5000 €/m²

1izbový byt NOVOSTAVBA, Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. - ponúka na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6250 €/m²

Slnečný 1-izbový byt, novostavba, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Tomášikova | 48.37 m²

BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v staršej novostavbe v Ružinove. BYTOV

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 4321 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

COMODINO - perfektná investícia pri Horskom parku s potenciálom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²

COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

185,000 € 4579 €/m²

COMODINO - šikovný jednoibák v KOLOSEO s klimatizáciou a balkónom

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 46 m²

COMODINO ponúka na prenájom priestranný klimatizovaný jednoizbový byt s balkónom, o výmere 46m2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pekný 1,5i byt, REKONŠTRUKCIA, CENTRUM, Bezručová ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bezručova | 50 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný 1,5 – izbový byt, kompletne mo

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BA IV-Prenájom moderného zariadeného 1i bytu v novostavbe Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 32.44 m²

Exkluzívne ponúkame k dlhodobému prenájmu kompletne zariadený 1 izbový byt v novostavbe Čerešne

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Svetlý, zariadený byt s veľkou loggiou pri Parku Andreja Hlinku

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Narcisová | 33.8 m²

Praktický, zrekonštruovaný a zariadený byt s veľkou loggiou. - táto nehnuteľnosť je zrekonštru

Publikované: 08.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Nová KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, 1i byt, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Pribišova | 35 m²

Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na predaj 1.- izbový byt s pivničnou kobkou a loggiou o

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

179,900 € 5140 €/m²

Novinka
Novinka

Kúpime 1 izbový / 2 izbový byt v Bratislave.

Reality okres Bratislava II

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1 izbový / 2 izbový byt v lokalite Staré Mesto, starý Ružinov, Nivy, začiatok mestskej č

Publikované: 10.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na kúpa

170,000 €

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava III.

Reality okres Bratislava III

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava III. V prípade ponuky ma kontaktujte na tel

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na podnájom

Cena dohodou

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava IV.

Reality okres Bratislava IV

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 4 izbové byty na prenájom v Bratislava IV. V prípade ponuky ma kontaktujte na tele

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na podnájom

Cena dohodou

2 APARTMÁNY ZA JEDNU CENU-SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 47 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj dva moderné, kompletne zariadené apar

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

REZERVOVANÉ-1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 32 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj 1-izbový byt Podunajských Biskupiciac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

130,000 € 4063 €/m²

1-izbový byt s výbornou dispozíciou v obľúbenej lokalite – Miletičova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Miletičovej ulici v Bratisla

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Predaj 1i bytu v starom meste po kompletnej rekonštrukcii s veľkou loggiou, Križna ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj: 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste – Križná ulica Ponúkame Vám

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

230,000 € 6571 €/m²

PRENÁJOM 1i bytu v Ružinove, ulica Tokajícka

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Tokajícka | 38 m²

Ponúkame vám 1-izbový byt v BA Ružinov-Štrkovec, Tokajícka ulica, 200 m od jazera. 38 m2 + pivn

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 1-izbový byt na Záporošskej ulici , 40 m2, kúsok od železničnej stanici

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Záporožská | 40 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 1-izbový byt na Záporošskej ulici , 40 m2, k

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie