1 izbový byt | Staré záhrady | 31 m²
🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV (STARÉ ZÁHRADY) | KLÍMA | NÍZKE NÁKLA
184,900 € 5965 €/m²
1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²
Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil
185,900 € 5356 €/m²
1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²
KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p
1,100 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
1 izbový byt | - | 35 m²
Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Kadnárova 91 | 37.33 m²
Ponúkame na prenájom klimatizovaný 1,5-izbový byt, Kadnárová 91 - Rača Byt sa nachádza na 1. p
680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Račianská | 30.95 m²
MARLICKPROPERTY ponúka na predaj praktický 1-izbový byt s loggiou a pivničnom kobkou 33,35 m² n
156,900 € 5069 €/m²
1 izbový byt | - | 35 m²
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Nezábudkova | 25 m²
Na prenájom 1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul., zrekonštruovaný ZÁKLADNÉ INFORM
490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Haburská | 43 m²
PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPO
190,000 € 4419 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1. izb. byt v centre Bratislavy, preferujem pôvodný stav
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 1-izbový byt alebo garsónku v lokalite Ružinov, Nové Mesto alebo
Cena dohodou
1 izbový byt | 0 m²
Cena dohodou
1 izbový byt | Lazaretská | 35 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s
225,000 € 6429 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
TU reality ponúkajú na predaj: Ak hľadáte bývanie s dobrou dostupnosťou alebo nehnuteľnosť vhod
160,000 € 4848 €/m²
1 izbový byt | Fedinova | 37 m²
Ponúkame na prenájom svetlý príjemný a kompletne zrekonštruovaný, zariadený 1-izbový byt s pivn
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kutlíkova | 36 m²
Realitná kancelária NUERA prináša na trh jedinečnú príležitosť, ktorá sa objaví len zriedkavo.
230,000 € 6389 €/m²
1 izbový byt | Saratovská 6D | 38 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s balkónom v novšom bytovom dome na Saratovskej 6 D. Bytový
510 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bystrická | 34 m²
NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK pre mladých ľudí _ Alternatívne INVESTIČNÁ ZÁLEŽITOSŤ Na predaj
162,000 € 4765 €/m²
1 izbový byt | Pod záhradami | 44 m²
PRENÁJOM _ 1 izbový byt v mestskej časti Bratislava _ Dúbravka, ulica Pod Záhradami s celkov
560 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Haburská | 39 m²
Priestranný 1 izbový byt v mestskej časti Ružinov s veľkou loggiou ponúkam na prenájom. Byt s
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 38 m²
Ponúkame vám na prenájom útulný, kompletne zariadený 1 izbový byt v centre Dúbravky (Považanova
730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Tupolevova | 25 m²
Directreal Office - Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 1 – izbový byt o rozlohe 25 m2. Byt b
260 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Zhorínska | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Plocha: úž
499 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 30 m²
1i byt na prenájom | Tomášikova, BA | zariadený | loggia | parking Ponúkame na prenájom príjem
530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.