Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 30 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 4997 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenajom pekny, slnecny 1-izbovy byt nachadzajuci sa 2.poschodi/4 v tehlovom dome na Malom Trhu v lokalite Stare Mesto. Byt je priestranny

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Malý trh | 35 m²

Ponúkame na prenajom pekny, slnecny 1-izbovy byt nachadzajuci sa 2.poschodi/4 v tehlovom dome n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom novostavby 1i bytu, 42 m2, parkovanie v garáži, pivnica, Bottova ul..

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 42 m²

Hľadáte priestor pre svoje nové bývanie? Chcete bývať v kompletne zariadenom, nepoužívanom a mo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

JEDNOIZBOVÝ PREROBENÝ NA DVOJIZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v blízkosti Draždiaku a električkovej trate 37,6m2

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 37.6 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v obľúbene

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

187,000 € 4973 €/m²

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ! Krásny 1i byt na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 37 m²

Hľadáte miesto, ktoré má svoju dušu – alebo ideálnu investíciu s istotou návratnosti? Byt je

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4595 €/m²

Chystáte sa predávať byt? Mám záujem.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinov | 30 m²

Ak sa chystáte predávať byt s investičným potenciálom, čítajte ďalej! Hľadám pre mojich klient

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Prenájom 1-izb. bytu -Petržalka-Slnečnice s garážovým státím

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 25 m²

N046-215 IVMAE V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom útulný a moderne zariadený 1-izbový b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Predaj, 1,5-izbový byt so záhradkou-Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 58.99 m²

N211-111-FRADE3 Link na virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/be095627-77a2-4fed-9328-6cd475

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

234,990 € 3984 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🌟 Útulný a zariadený 1-izb. byt (37m²) s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 0 m²

Hľadáte ideálne štartovacie bývanie bez zbytočných starostí, alebo premýšľate nad výbornou inve

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 €

1 izb. byt na PRENÁJOM s balkónom aj s PARKOVANÍM - IVANSKÁ CESTA, Ovocné sady BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ivanská cesta | 32.8 m²

Ponúkam na prenájom svetlý 1 izbový byt s balkónom Ivanská cesta, projekt Ovocné sady Bratislav

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 36.56 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave. 📐 Základné paramet

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

155,000 € 4240 €/m²

1.BCR | SVETLÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 1-IZB. BYT S KLIMATIZÁCIOU, LOGGIA PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Gercenova | 47.8 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom kompletne a kvalitne prerobený 1-izbov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

530 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Ružinov v pôvo

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

165,000 € 4714 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku alebo 1-izbovy byt v Bratislave Dúbravke do 150

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Dúbravka v pôv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Uzbecká - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

236,990 € 4937 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Karlova Ves v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 1 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

180,000 € 180000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka v pô

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 30 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 5500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt, či väčšiu garsonku ideálne s balkónom/lodžiou

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

140,000 € 3889 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

190,000 € 190000 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie