APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.Mráza v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Andreja Mráza | 38 m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.M

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Svetlý štýlový 1-izbový byt s veľkým balkónom v obľúbenej lokalite Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 36.24 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratisla

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Potrebujete rýchlo predať svoj 1iz. - 2iz. byt?

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

Pre nášho klienta – mladého muža hľadáme menší byt (1izb.-2izb.) v Bratislave II, III alebo IV

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

150,000 € 3750 €/m²

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE/ Nádherný 1-izb. byt v centre s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 39 m²

Dáme do prenájmu nádherný, kompletne rekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v absolútnom centr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Babony TRE I Predaj Zrekonštruovaný 1-izbový bytu s veľkorysou loggiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25.4 m²

Babony TRE I Predaj Mestké bývanie s veľkorysou loggiou v srdci Bratislavy Ponúkame na predaj

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANE I BABONY TRE I Komfortný 1,5-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4628 €/m²

Babony TRE I Predaj Výnimočný 1-izb apartmán v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.16 m²

Výnimočný apartmán v projekte Metropolis – moderné bývanie v srdci Bratislavy Babony TRE I Pon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Babony TRE l Prenájom 1-izbový byt s parkingom Podunajská, P.Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 39 m²

Babony TRE ponúka na prenájom kompletne zariadený a útulný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

Svetlý a slnečný 1-izbový byt na prenájom – Bratislava, Krasňany

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova | 38.9 m²

V zastúpení nášho klienta vám ponúkame na prenájom príjemný, slnečný 1-izbový byt v pokojnej a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 1-izb. byt, Dunajská ul., Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 40 m²

Prenájom 1-izb.bytu, Dunajská ul., BA I - Staré Mesto ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Zariadený 1-izb. by

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

670 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom nadčasový 1 a pol izbový byt kúsok od Eurovei

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 51.6 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe na Prístavnej ulici 7. Byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Prenajmeme nádherný 1izb. byt s priamym výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 33 m²

Tento krásny byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bytového domu na Rázusovom nábreží s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Prenájom 1i bytu, po kompletnej rekonštrukcii, Mlynské Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | - | 32 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1-izbový byt na ulici Mlynsk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 1-izbový byt s veľkou loggiou v mestskej časti Bratislava – Petržalka ul. Vyšehradská.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 51 m²

Ponúkame na prenájom pekný priestranný 1-izbový byt s veľkou loggiou v mestskej časti Bratislav

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenajmeme 1 izb. byt , so spacím kútom na Geologickej ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Geologická | 24 m²

So súhlasom majiteľa prenajmeme 1 izb. byt , so spacím kútom, na Geologickej ul. byt ma rozlohu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenajmeme slnečný 1 izbový byt v Ružinove na Medzilaboreckej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 36 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 1-izbový byt na Medzilaboreckej ulici s výmerou 36 m²,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Neibrs | SLNEČNICE MESTO- Príjemný 1 izb. byt s oddelenou spálňou a balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na prenájom 1 izb. byt s oddelenou spálňou a balkó

Publikované: 04.08.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

1 izbový byt na prenájom po rekonštrukcii Dúbravka Gallayova ul. www.bestreality.sk

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Gallayova | 37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt , Dúbravka – Gallayova ul. Výmera bytu je 37 m2 , OV, 3/4 p.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 1i byt s balkónom, novostavba 2022, predzáhradka, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Staré Grunty 40 | 35.09 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený a klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe z r. 2022, pre

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

P.G's & Co. | Prenajmeme 1 izbový byt v Ružinove na Družicovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Družicová | 47 m²

Realitný agent P.G’s & Co. má na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Ružinove, vo výbo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV (STARÉ ZÁHRADY) | KLÍMA | NÍZKE NÁKLA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 5965 €/m²

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie