Rodinný dom na predaj - Šumiac

Reality Šumiac

Rodinný dom | Potôčky | 200 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT ponúka na predaj rodinný dom v obci Šumiac, situovaný pod Kráľovo

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šumiac

95,000 € 478 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v Revúcej – loggia aj pivnica

Reality Revúca

3 izbový byt | Generála Viesta | 73 m²

Hľadáte priestranný byt na bývanie alebo investíciu? Tento 3-izbový byt v Revúcej na ulici Gene

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,600 € 953 €/m²

Útulný rodinný dom v Hronskom Beňadiku s krásnou záhradou a možnosťou úprav podľa vašich predstáv

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | Hlavná | 108 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj útulný rodinný dom v malebnej obci Hronský Beňadik, ktorý je i

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

59,950 € 555 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v Hrnčiarskej Vsi – balkón, pivnica a dostupná cena

Reality Hrnčiarska Ves

3 izbový byt | Pondelok 174 | 70.77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Hrnčiarska Ves, časť Podpolie, vhodný na bývanie aj ako

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hrnčiarska Ves

19,200 € 271 €/m²

Krásne priestory na podnikanie do prenájmu v centre Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám do prenájmu priestory, ktoré boli vytvorené pre medicinsko-kozmetickú firmu. Práve

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok 02 na predaj v Lučenci na mestskej pustatine

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | mestská | 559 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Lučenci na mestskej pustatine. Pozemok je vhodný na výstavbu r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DOBRÉ REALITY ponúkajú na prenájom komerčný priestor, na služby či kan

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Gorkého | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný komerčný priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkovis

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom lukratívne komerčné priestory na Hlavnom námestí v Rimavsk

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Hlavné námestie | 220 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekné komerčné priestory na 1.poschodí historickej budovy priamo na Hl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom haly so samostatným dvorom v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

Objekt pre obchod | Košická cesta | 750 m²

Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu dve haly so spoločným, uzavretým dvorom. Sú ideálne na skla

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Rimavská Sobota

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Rodinný dom vo Fiľakove na predaj!! - pomôžeme Vám vybaviť úver

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Mocsáryho | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo Fiľakove - s vybavením úveru pomôžeme. Pozostáva z 2 izi

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

68,000 € 971 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v centre v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 68 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v centre RS s balkónom. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: Pozemok pre investíciu a podnikanie, 4096 m2, Podbrezová - Lop

Reality Podbrezová

Komerčná zóna | 4,096 m²

LÁKA VÁS NOVÁ PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ? ČO TAK VYUŽIŤ NAJFREKVENTOVANEJŠIU TRASU HOREHRONIA?

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

139,900 € 34 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: Pozemok pre výstavbu rodinného domu vo Veľkej Lúke, 593 m2, ok

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 593 m²

CHYSTÁTE SA STAVAŤ A EŠTE NEMÁTE VHODNÝ POZEMOK? ZÁHUMNIE VO VEĽKEJ LÚKE PONÚKA NOVÚ PRÍLEŽITO

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

65,230 € 110 €/m²

Novinka
Novinka

Obchodný priestor pre koncept krásy a starostlivosti o telo, 160 m2

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 160 m²

HĽADÁTE PRIESTOR, KTORÝ DÁ TVAR VAŠEJ VÍZII? MIESTO, KDE MÔŽE VZNIKNÚŤ VÁŠ VLASTNÝ KONCEPT KRÁS

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ: Pozemok s potokom a hájom, 2587 m2, Detvianska Huta - Vrchdobr

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | Vrchdobroč | 2,587 m²

KEĎ NA DETVIANSKU HUTU ZÁJDETE, V PREKRÁSNOM PROSTREDÍ ŠŤASTNÝ ŽIVOT NÁJDETE. DOBRÉ REALITY –

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: VEĽKÝ 1,5 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, SÁSOVÁ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sitnianska | 45.24 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: ZARIADENÁ GARSÓNKA PRI NEMOCNICI F.D.R.

Reality Banská Bystrica

Garsónka | Nám. L. Svobodu | 21.3 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PREDAJ POSLEDNÁ pôvodná banícka drevenica 216m2, Kremnické Bane, Krem

Reality Kremnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | Kremnické Bane | 216 m²

PRINÁŠAME VÁM JEDINEČNÚ A POSLEDNÚ MOŽNOSŤ STAŤ SA MAJITEĽOM PÔVODNEJ BANÍCKEJ DREVENICE V KREM

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnické Bane

43,000 € 199 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom v obci Krahule, okres Žiar nad HronomHľadáte

Reality Krahule

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

REZERVOVANÉ Hľadáte horskú oázu alebo investíciu v srdci Kremnických vrchov? Objavte potenciá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krahule

155,000 € 646 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR, CENTRUM

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie Štefana Moyzesa | 90 m²

MÁTE ZAUJÍMAVÝ PODNIKATEĽSKÝ NÁPAD ALE NEMÁTE POTREBNÝ PRIESTOR, KDE BY STE HO REALIZOVALI? DO

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,124 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

PRENÁJOM: KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Janka Kráľa | 18.74 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná, po

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

232.5 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: Obchodné priestory Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 87.17 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, ponúka na prenájom obchodné priestory na ulici A

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Štiavnica

1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

krásny pozemok v lone Priebybiny

Reality Michalová

Rekreačný pozemok | Priehybina | 3,865 m²