Ponúkame pozemky, od 1000m2, pôdu a les, spolu viac ako 4ha.

Reality Horný Tisovník

Orná pôda | 6,600 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v obci Horný Tisovník, okr. Detva. Ide o ornú pôdu, trvalý tráv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

1.1 €/m2 1 €/m2

ŠTÝLOVÝ 3 IZBOVÝ APARTMÁN V SRDCI DONOVÁL

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 78 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

298,900 € 3832 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ - 2 izb BYT v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 65 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

262,900 € 4045 €/m²

2 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 57 m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

242,900 € 4261 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom vo Veľkej Lehote, okr. Žarnovica.

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | Inovec | 200 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s letnou kuchyň

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

135,000 € 675 €/m²

Predaj 3-izbového veľkometrážneho bytu v blízkosti kúpeľného centra v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | Okružná | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dudince

140,000 € 1300 €/m²

Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m².

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Nezadaná | 400 m²

Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m², vhodný pre salón krásy alebo súkromné zdravotn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na kúpa Lučenec

1 € 0 €/m²

BABONY TRE I Rekreačná chata – Banská Štiavnica, časť Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Štefultov | 51 m²

Rekreačná chata – Banská Štiavnica, časť Štefultov Na predaj útulná drevená chata s novou kola

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

79,900 € 1567 €/m²

Rekreačná chata s panoramatickým výhľadom na vrch Sitno

Reality Banská Štiavnica

Chata, drevenica, zrub | Boženy Slančíkovej - Timravy | 17 m²

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite Banskej Štiavnice ponúkame na predaj trojpodlažnú rekreačnú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

88,000 € 5176 €/m²

Chata na predaj KRPÁČOVO

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 67.8 m²

Ponúkame na predaj chatu v rekreačnej lokalite Krpáčovo, vedľa sa nachádza novo vybudovaná loka

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

119,000 € 1755 €/m²

Rodinný dom Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v Obci Malá Lehota okr. Žarnovica. DOM: Samostatne stojací jednopo

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

149,990 € 750 €/m²

PREDAJ : Pozemok s peknými výhľadmi 1292 m2 - Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | 1,292 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v extraviláne obce Čierny Balog, v miestnej časti Krám, pod Urba

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

68,500 € 53 €/m²

Na predaj pozemok v obci Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 787 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Dolná Lehota. Nachádza sa v extraviláne obce a je vedený

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

39,000 € 50 €/m²

PREDAJ GARÁŽ Brezno - Fraňa Kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v radovej zástavbe mesta Brezno. Je situovaná vo vyhľadávanej a do

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

TOP ponuka v Brezne: priestranný 2i byt (64 m2) v žiadanej lokalite

Reality Brezno

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojizbový byt s výmerou 64 m2, situovaný v jednej z najvyh

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom Horná Lehota

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 424 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v obci Horná Lehota. Obec leží v atraktívnom prostredí južnej časti

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

59,500 € 140 €/m²

GARÁŽ Brezno - Fraňa kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM Pozemok v Brezne - Zadné Halny

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemkok v Brezne, časť Zadné Halny. Nachádza sa cca 3 km od centra n

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Brezno

400 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Močiar, okres Banská Štiavnica

Reality Močiar

Rodinný dom | 106 m²

Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Močiar

49,000 € 462 €/m²

Rodinný dom v obci Ostrý Grúň s pozemkom a záhradou 4462m2

Reality Ostrý Grúň

Rodinný dom | - | 125 m²

Salea Váš partner v realich ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v tichej a krásnej lokalite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ostrý Grúň

59,990 € 480 €/m²

Novinka
Novinka

Investičná budova v obci Stará Kremnička

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | 496 m²

IMG real Vám ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v obci Stará Kremnička (Žiar nad Hronom).

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

249,999 € 504 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom na Moyzesovej ulici v Novej Bani

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Moyzesova | 120 m²

VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na Moyzesovej ulici v centra mesta No

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Nová Baňa

79,000 € 658 €/m²

(REZERVOVANÉ) 3-IZBOVÝ BYT - RIMAVSKÁ SOBOTA

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 70 m²

(REZERVOVANÉ) Možnosť rezervácie 3-izbového bytu! Plánované dokončenie: 20.05.2026 Adresa: Mal

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

128,500 € 1836 €/m²

Exkluzívne v RK SPIRIT – NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Československej armády | 53.5 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystri

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

165,000 € 3084 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie