PREDANÉ - Rodinný dom s veľkým potenciálom, Šurice

Reality Šurice

Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²

6-izbový rodinný dom s priestorom, súkromím a možnosťou vytvoriť si bývanie podľa vlastných pre

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šurice

Cena dohodou

Kancelaria v centre BB, parking,

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kapitulská | 95 m²

Ponúkame zrekonštruované kancelarske priestory priamo v centre Banskej Bystrice na Kapitulskej

Publikované: 08.10.2022 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelarske priestory v centre BB

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kapitulská | 57 m²

Ponúkame na prenajom zrekonštruované kancelarske priestory v centre Banskej Bystrice na Kapitul

Publikované: 30.06.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

399 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelárske Priestory v centre BB na Kapitulskej ulici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kapitulská | 33 m²

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

265 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3+kk INVESTIČNÝ APARTMÁN, MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 71.7 m²

Ponúkam Vám na predaj trojizbový investičný apartmán v novovzniknutom rezorte Mýto Apartments.

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 06.10.2025
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

195,000 € 2720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SKLADOVÝ PRIESTOR V PROJEKTE “Rudlovská Residence”, možnosť odpočtu DPH

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Rudlovská cesta | 43 m²

Realitná kancelária MAXISS ponúka exkluzívne na predaj 2 skladové / nebytové priestory v Bansk

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 28.05.2025
Priestory na predaj Banská Bystrica

43,000 € 1000 €/m²

3- izbový byt, Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | 56.48 m²

Ponúkame Vám novopostavený 3-izbový mezonetový byt v stredisku Mýto pod Ďumbierom ktorý sa nach

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

189,000 € 3346 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ- KRÁSNY POZEMOK PRI LESE - VOZNICA

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 2,013 m²

Popis nehnuteľnosti Hľadáte svoje útulné útočisko v prírode? Tento pozemok 2013 m² je obklopený

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

69,000 € 34 €/m²

Vinný domček s nádherným výhľadom na okolitú prírodu

Reality Čebovce

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj vinný domček s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Nachádza sa na

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čebovce

24,000 € 533 €/m²

Vinný domček vhodný na rekreáciu v okrese Veľký Krtíš

Reality Slovenské Ďarmoty

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj vinný domček v obci Slovenské Ďarmoty v okrese Veľký Krtíš . Obec je o

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenské Ďarmoty

12,800 € 427 €/m²

Romantická chalupa neďaleko mesta Veľký Krtíš

Reality Širákov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj romantickú chalupu s pekným výhľadom na okolitú prírodu, v menšej maleb

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Širákov

13,600 € 302 €/m²

Predaj pozemku v katastri obce Píla

Reality Píla

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 42,902 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly slnečný pozemok v extraviláne obce Píla, okres Žarnovica s celkovo

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Píla

199,900 € 5 €/m²

NA PREDAJ – Obchodny priestor

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Ulica P. Rádayho | 80 m²

Ponúkame na predaj atraktívnuobchodnú jednotku v známej administratívnej budove 1.ESO na adrese

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Objekty na predaj Lučenec

43,500 € 544 €/m²

Rezervované !!! Na predaj 1-izbový bezbarierový byt s vlastným parkovacím miestom Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Lieskovská cesta | 35.51 m²

Exkluzívne v ponuke moderný 1-izbový byt, ktorý určite očarí niekoho, kto hľadá príjemne svetlý

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Rezervované 4-izbový bungalov v Štiavnických vrchoch

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Banská Štiavnica | 110 m²

Bývajte v jedinečnom prostredí Štiavnických vrchov, ktoré inde nenájdete. Okolie Banskej Štiavn

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Pozemok vo Zvolene so stavebným povolením Sarvaška Zvolen

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 814 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Sarvaške vo Zvolene s projektom rodinného domu a právopl

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

REZERVOVANÉ | Skolaudovaný dom zariadený na kľúč

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 110.86 m²

Skolaudovaný 4-izbový rodinný dom v lokalite Slnečné pozemky Tomášová, Rimavská Sobota | posle

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

285,000 € 2634 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj historický meštiansky dom v centre Kremnice

Reality Kremnica

Rodinný dom | Kutnohorská | 1,768 m²

Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť – meštiansky dom zo 16. storočia, ktorý pr

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Kremnica

165,000 € 93 €/m²

slnečný rekreačný pozemok v peknom prostredí

Reality Slovenská Ľupča

Rekreačný pozemok | 2,930 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v peknom prostredí obce Slovenská Ľupča čast Driekyňa formu

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 16.09.2025
Pozemky na predaj Slovenská Ľupča

29,300 € 10 €/m²

investičná príležitosť- slnečný pozemok - obec Badín

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 16,500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 16 500 m2 v krásnom prostredí v blízkosti prírody s

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 16.09.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

19 €/m2 19 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj rodinný dom v obci Kosorín

Reality Kosorín

Rodinný dom | 189 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v tichej a pokojnej obci Kosorín, ktorý p

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Kosorín

119,990 € 635 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Kremnici – pokojná lokalita pod lesom

Reality Kremnica

3 izbový byt | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj byt v meste Kremnica, len na skok od všetkého, čo potrebujete – o

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1797 €/m²

Hala 514m2

Reality Slovenská Ľupča

Priestor pre sklad | Príboj | 514 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Slovenská Ľupča, Príboj. Plocha: úž

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 05.09.2025
Priestory na prenájom Slovenská Ľupča

4 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Sklad 567m2

Reality Slovenská Ľupča

Priestor pre sklad | Príboj | 567 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Slovenská Ľupča, Príboj 779 vhodné n

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 05.09.2025
Priestory na prenájom Slovenská Ľupča

4 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie