Rekreačná chata na predaj Látky, časť Prašivá

Reality Látky

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 140 m²

Broker Consulting Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú 3 podlažnú rekreačnú chatu v obľúbenej

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Látky

82,900 € 592 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena! slnečný pozemok v obci Lukavica, len 15min od Banskej Bystrice

Reality Zvolen

Ovocný sad | Nezadaná | 981 m²

Broker Consulting a.s. Vám ponúka na predaj pozemok, vhodný na ovocný sad. Pozemok je o výmer

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

23,000 € 23 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Belina

Reality Belina

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v obci Belina, ktor

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Belina

83,000 € 277 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný 4 - izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie s výbornou dispozíciou a dostatkom priestoru? Ponúkame Vám na p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1111 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom

Reality Lučenec

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj rodinný dom v meste Lučenec na ulici J. Franciscih. Pozemok je o celkovej výmere 414

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lučenec

185,000 € 1028 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok priamo v meste na predaJ Banská Bystrica, dostupné všetky IS

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,468 m²

Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. ,exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250,000 € 170 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

02.C - 2-izb. apartmán, 98,18 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 98.18 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Výnimočný 3 izbový byt, Banská Bystrica. Cena: 308 775 €

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 106.93 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o celkovej ploche 106,93 m2 v žiadanej mestskej časti Banskej B

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

308,775 € 2888 €/m²

02.B - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

02.D - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

02.A - 4-izb. apartmán, 144,03 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 144.03 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Veľkometrážny 4 izbový byt, Banská Bystrica. Cena: 339.710€

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 120.2 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt o čistej výmere 110,76 m2 v lukratívnej časti mesta Banská Byst

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

339,710 € 2826 €/m²

02.E - 4-izb. apartmán, 143,93 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 143.93 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Prenájom chata Donovaly, parkovanie, dlhodobý prenájom

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Mistríky | 194 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám ponúka na dlhodobý prenájom chatu v obľúbenom

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Donovaly

850 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom za 49 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 170 m²

Na predaj v Litke 4 izbový tehlový rodinný dom na pozemku 1435 m2 za 49 000 €. Dom má peknú záh

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

49,000 € 288 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v tichej ulici na pozemku 1550 m2 za 67 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj v Mihálygerge, v tichej ulici, tehlový rodinný dom s peknou záhradou na pozemku 1550

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

67,000 € 670 €/m²

Na predaj domček za 30 500

Reality Lučenec

Rodinný dom | 45 m²

Na predaj rodinný dom v Karancsalja za 30 500 €, na pozemku 593 m2. V dome je zavedená elektrik

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

30,500 € 678 €/m²

Súrne- kúpa 2 izbový byt Podbrezová

Reality Podbrezová

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponuknite 2 izbový byt na predaj v Podbrezovej , môže byt aj pôvodný st

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na kúpa Podbrezová

Cena dohodou

kúpa 2 izbový byt v Banskej Bystrici - platba v hotovosti

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponuknite 2 izbový byt na predaj v Banskej Bystrici, môže byt aj pôvodn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 51 m²

Ponúkame na predaj pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom s celkovou výmerou 50,92 m², situovaný

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 3314 €/m²

Na predaj multifunkčná nebytová budova, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 564 m²

Ponúkame na predaj multifunkčnú nebytovú budovu v súčasnosti zaradenú ako budova pre obchod a s

Publikované: 28.12.2023 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Žiar nad Hronom

289,000 € 585 €/m²

Predaj, lukratívny stavebný pozemok v žiadanej lokalite, Zvolen

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 1,059 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v žiadanej a tichej lokalite Sarvaška vo Zvolene. Poz

Publikované: 27.11.2022 Aktualizované: 01.10.2025
Pozemky na predaj Zvolen

249,000 € 235 €/m²

Prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Sokolská 9 Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Sokolská | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový klimatizovaný byt o výmere 60 m2 v širšom centre Zvolena. Byt

Publikované: 29.08.2024 Aktualizované: 01.10.2025
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj pozemkov Mlynná dolina- Hlinka

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 544 m²

Posledné voľné lukratívne pozemky v jedinečnej lokalite Mlynná dolina – Hlinka. Mesto Brezno po

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

150 €/m2 150 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Upresniť hľadanie