objekt predajňa potravín

Reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 135.37 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v kú Nová Baňa mestská časť Bukovina. Objekt je situovaný pri miestnej

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

79,900 € 590 €/m²

Na predaj dom v kľudnej časti Záhrb, Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v kľudnej časti Záhrb, Nová Baňa. Dom je postavený z kameňa v okra

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Domy na predaj Nová Baňa

165,000 € 1100 €/m²

Prevádzkový areál s betonárňou 20741m2 v Slovenskej Ľupči

Reality Slovenská Ľupča

Prevádzkový areál | Nezadaná | 3,430 m²

Spoločnosť BELKAL INVEST s.r.o ponúka prevádzkový areál bývalej výroby prefabrikátov a armatúry

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Slovenská Ľupča

Cena dohodou

Zrekonštruované priestory na prenájom - k dispozícií až 758 m2

Reality Podbrezová

Polyfunkčný objekt | Štiavnička | 758 m²

Prenájom zrekonštruovaných priestorov vhodných pre obchod, sklad alebo menšiu výrobu na adrese

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na prenájom Podbrezová

2.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom Family classic

Reality Zvolen

Rodinný dom | 85 m²

Hľadáte nový dom pre Vašu rodinu? A čo tak dať si ho postaviť? Spoločnosť BAU holding - rodinné

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Zvolen

75,999 € 894 €/m²

Rodinný dom Stilo

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 66 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

60,999 € 924 €/m²

Na predaj pozemky pri predajni potravín LIDL Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Tajovského | 2,901 m²

Ponúkame na predaj 2 pozemky v meste Banská Bystrica o celkovej výmere 2.901 m2 v tesnej blízko

Publikované: 22.12.2022 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

TOP PONUKA 3 izb tehlovy byt veľký balkon

Reality Lučenec

3 izbový byt | Majakovského | 80 m²

Veľkometrážny 3 izbový tehlový byt v TOP lokalite Majakovského blízko centra !!! TOP správca S

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Lučenec

102,000 € 1275 €/m²

2 izb. byt centrum TOP rekonštrukcia

Reality Detva

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 60 m²

- TOP Lokalita ( bezpproblemove parkovanie, detske ihrisko, slusni susedia ) centrum mesta M. R

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Detva

98,800 € 1715 €/m²

Záhradka s chatkou ZO Malá Ves ID 2237

Reality Lučenec

Záhrada | Mala Ves | 387 m²

Predstavujeme vám skvelú príležitosť na kúpu slnečnej záhrady s murovanou chatkou. Pozemok je s

Publikované: 25.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

17,990 € 46 €/m²

Pozemok pre sklady - kancelárie - autoservis

Reality Lučenec

Komerčná zóna | Nová | 2,961 m²

Predáme pozemok a budovy na podnikanie v širšom centre Lučenca s výmerou 2961m2. Na po

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 25.12.2025
Pozemky na predaj Lučenec

204,000 € 69 €/m²

Unikátna lokalita - pozemok pre dom aj podnikanie

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Dr. Herza | 460 m²

Ponúkam na predaj lukratívny pozemok o rozlohe 460 m² v úplnom centre Lučenca, na ulici Dr. Her

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Pozemky na predaj Lučenec

85,000 € 185 €/m²

Murovaná chata ID2261

Reality Lučenec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 46 m²

Ponúkame na predaj murovanú zariadenú chatu v záhradkárskej oblasti v časti Lučenec - Fabianka.

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

39,500 € 859 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v Hliníku nad Hronom vhodný na komerčné využitie a industriálnu zástavbu, vrátane výstavby ČSPH

Reality Hliník nad Hronom

Priemyselná zóna | Priemyselná | 8,861 m²

Stavebný pozemok na predaj v Hliníku nad Hronom vhodný na základe platnej ÚPI na komerčné využi

Publikované: 29.10.2023 Aktualizované: 29.10.2023
Pozemky na predaj Hliník nad Hronom

19.8 €/m2 20 €/m2

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 700 m² v centre (Výstavisko) – Výnos + Potenciál

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Lučenec | 700 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám začne zarábať hneď a zároveň ponúka priestor na zhodnotenie? NA

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

195,000 € 279 €/m²

JEDINE U NÁS! Pozemok na predaj/investícia Kremnička BB

Reality Banská Bystrica

Iný stavebný pozemok | Rakytovská cesta | 9,408 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v časti Kremnička v BB. Tento slnečný pozemok leží v blízkosti e

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

30 € 0 €/m²

JEDINE U NÁS! Predaj pozemku na Rodinný dom Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,359 m²

Máme pre Vás na predaj pozemok určený na rekreáciu či bývanie. Nachádza sa v nádhernej lokalit

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

55 €/m2 55 €/m2

JEDINE U NÁS! Predaj pozemku na rekreáciu/investíciu Hriňová

Reality Hriňová

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,359 m²

Máme pre Vás na predaj pozemok určený na rekreáciu, bývanie či poľnohospodársku výrobu. Nachád

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

55 €/m2 55 €/m2

JEDINE U NÁS! Predaj rodinného domu Baláže BB

Reality Baláže

Rodinný dom | Nezadaná | 196.56 m²

Predstavte si bývanie, kde Vás ráno zobúdza len slnko a ticho prírody. Večer si vychutnáte zápa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Baláže

320,000 € 1628 €/m²

JEDINE U NÁS! Predaj pozemku / investícia Pršianska Terasa BB

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Rubínová | 2,268 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v atraktívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite Pršia

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

65 €/m2 65 €/m2

JEDINE U NÁS! Predaj pozemku na Pršianskej Terase BB

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | 2,268 m²

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

65 €/m2 65 €/m2

2-izbový byt na predaj - centrum Fiľakova

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | 51.61 m²

Hľadáte byt v centre Fiľakova alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj 2-izb

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

54,500 € 1056 €/m²

ZARIADENÝ 3-ibový byt v projekte Kubániho Dvory

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvor

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Zvolen

278,800 € 3485 €/m²

4-izbové byty v projekte Kubániho dvory – Zvolen, centrum

Reality Zvolen

4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102.73 m²

Projekt Kubániho dvory prináša bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú priestor, dostupnosť a kvalitné

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Zvolen

308,689 € 3005 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30299)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie