Trojizbový byt na Rúbanisku I v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I | 60 m²

Trojizbový byt na Rúbanisku I bol obnovený a v rámci obnovy boli vymenené bezpečnostné vchodové

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.09.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3-izbový byt po rekonštrukcii na predaj - Lučenec, Rúbanisko III

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III | 71.6 m²

Hľadáte príjemné bývanie v tichej a obľúbenej časti Lučenca, kde má všetko svoje miesto? Tento

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Lučenec

86,000 € 1201 €/m²

REZERVOVANÉ – Rodinný dom s veľkým pozemkom – Čakanovce, okres Lučenec

Reality Čakanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás. V prípade uvoľnenia rezervácie sa vám ozveme

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čakanovce

Cena dohodou

Na predaj investičný pozemok okres Zvolen

Reality Sása

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Zvolenská ulica | 2,158 m²

Realitná spoločnosť Realls s.r.o. Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa investič

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Sása

70,000 € 32 €/m²

Na predaj záhradná chata s vlastným pozemkom v Detve

Reality Detva

Záhradná chatka | 327 m²

Realitná spoločnosť REALLS vám v zastúpení majiteľa s radosťou predstavuje jedinečnú príležitos

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

18,000 € 55 €/m²

DVOJGENERAČNÝ rodinný dom s pozemkom 1556 m2 pri BB

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 300 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Na predaj je dvojgeneračný rodinný dom po rozsiahlej modernizácii in

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

350,000 € 1167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Penzión pod Donovalmi, Staré Hory, pozemok 3440 m2

Reality Staré Hory

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,060 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Predstavujem vám výnimočnú investičnú príležitosť v srdci Slovenska,

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Staré Hory

440,000 € 415 €/m²

Prenájom 2i byt - moderné bývanie v Uľanke

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

MODERNÉ BÝVANIE V UĽANKE – ŠTÝL, KOMFORT A RELAX ​Hľadáte bývanie, kde sa po práci skutočne z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

UĽANKA – Priestranný 4izbový byt na prenájom (122 m²)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 122 m²

Hľadáte moderné bývanie s rýchlou dostupnosťou do mesta? Tento nadštandardný byt v tichej lokal

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SLOVREAL - Predaj chatky so záhradou, Janova Lehota (okres Žiar nad Hr

Reality Žiar nad Hronom

Záhrada | Nezadaná | 398 m²

Link na video: https://youtu.be/Btp_cRZIRbw SLOVREAL ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbe

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

18,000 € 45 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, Banská Štiavnica, Banky, Hadová, plus pozemky

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Hadová | 80 m²

Banská Štiavnica, Banky, Hadová ponúkame na predaj pozemky v celkovej rozlohe 2890m2 so stavbou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

100,000 € 1250 €/m²

Na Predaj, Chalupa na samote, 70 m2, 12 km od Zvolena

Reality Sliač

Chalupa, rekreačný domček | Samporská | 70 m²

Na predaj: Romantická chalupa v prírode – únik z mesta len 15 minút od Zvolena Predstavte si m

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sliač

60,000 € 857 €/m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok na Západe. Dohoda o cene možná.

Reality Zvolen

Iný stavebný pozemok | Novozámocká | 804 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v zastavanej lokalite Zvolen, Západ - pozemok slúži ako parkovac

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 12.07.2023
Pozemky na predaj Zvolen

80 €/m2 80 €/m2

Znížená cena! Rodinný dom so slnečnou záhradou - Detva, Kostolná

Reality Detva

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Exkluzívna ponuka pre život v súlade s prírodou Predstavujeme Vám výnimočnú nehnuteľnosť nachá

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Detva

180,000 € 450 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT 75M2, ZVOLEN ZÁPAD (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

3 izbový byt | Novozámocká | 75.17 m²

Máme pre vás novinku – 3 izbový byt na Západe vo Zvolene. Poteší tých, ktorí hľadajú bývanie s

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,990 € 1862 €/m²

Budova vhodná na obchod, sklad alebo výrobu

Reality Podbrezová

Skladový objekt | Štiavnička | 900 m²

Znížená cena! Predaj prevádzkovej budovy vhodnej na sklad, obchod alebo malú výrobu. Všeobecn

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Podbrezová

199,000 € 221 €/m²

Na predaj rodinný dom Sásová - Banská Bystrica BBMS-7

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Rudlovská cesta | 48.6 m²

Realitná kancelária J&MZ si Vám dovoľuje ponúknuť exkluzívne na predaj rodinný dom v tichej a v

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

139,900 € 2879 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v obci Prenčov

Reality Prenčov

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom po rekon

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Prenčov

177,500 € 1530 €/m²

Tále - Trangoška, Trojizbový zariadený apartmán priamo pod Chopkom

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Apartmán vsadený priamo do prírody s nádhernou scenériou plnou farieb, majestátne štíty Chopku

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Horná Lehota

318,000 € 3878 €/m²

Budova 900m2 po rekonštrukcii vhodná na sklad, obchod alebo výrobu

Reality Podbrezová

Polyfunkčný objekt | Štiavnička | 900 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Podbrezová

199,000 € 221 €/m²

SLOVREAL na predaj dom Lutila, 713 m2

Reality Lutila

Rodinný dom | Nová | 140 m²

SLOVREAL ponúka na predaj dom vo vyhľadávanej obci Lutila, okres Žiar nad Hronom. Dom je v pôvo

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lutila

85,000 € 607 €/m²

EQUITY, realitná kancelária – Krásny pozemok pri JAZERE TAJCH, výborná dostupnosť, ELEKTRINA A MESTSKÁ VODA na hranici pozemku – Nová Baňa, časť Štál

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Prírodná | 2,476 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite novobanských Štálov,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

Info v RK

RODINNÝ DOM V OÁZE POKOJA

Reality Modrý Kameň

Rodinný dom | Jarmočná | 183 m²

1 640 m² POZEMOK | 6 IZIEB | 3 KÚPEĽNE | DVOJ-GARÁŽ Tento dom má niečo, čo iné nemajú. Absolút

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Modrý Kameň

239,000 € 1306 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom garsónky v Brezne- kompletná rekonštrukcia

Reality Brezno

Garsónka | Kiepka | 27 m²

Ponúkame na prenájom garsónku, ktorá sa nachádza na ulici Kiepka v Brezne. Dostupnosť do centra

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Brezno

390 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie