Predaj pozemkov Mlynná dolina- Hlinka

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 544 m²

Posledné voľné lukratívne pozemky v jedinečnej lokalite Mlynná dolina – Hlinka. Mesto Brezno po

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

150 €/m2 150 €/m2

Priestor na Kuzmányho ulici v Brezne na prenájom

Reality Brezno

Obchodné priestory | Kuzmányho | 84.41 m²

Rohový priestor na Kuzmányho ulici v Brezne na prenájom - vhodný ako predajňa, kancelárie, výme

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Priestory na prenájom Brezno

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj nehnuteľností na ulici Tehelňa v lokalite Zadné Halny

Reality Brezno

Rodinný dom | Tehelňa | 981 m²

Mesto Brezno vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž o najvhodnejší návrh na uzatvorenie kúpnej zmluvy

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Domy na predaj Brezno

57,700 € 59 €/m²

Priestor na Kuzmányho ulici v Brezne na prenájom

Reality Brezno

Obchodné priestory | Kuzmányho | 96.03 m²

Priestor bývalej kaviarne na prenájom - 96,03 m2, vhodný ako predajňa, kaviareň, vináreň či kan

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Priestory na prenájom Brezno

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponúkame na predaj garáž vo Zvolene, časť Podharajch

Reality Zvolen

Garáž | Hať Podharajch | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž nachádzajúcu sa 5 minút od centra Zvolena. Garáž má výmeru 18 m². Gará

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

15,099 € 839 €/m²

Predaj - pozemok, Banská Bystrica - Kremnička

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | Kremnička | 1,024 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v Banskej Bystrici, časť Kremnička. V blízkosti pozemku sú

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

7,999 € 8 €/m²

Predaj 1 izbový byt - pri Banskej Bystrici, časť Príboj

Reality Slovenská Ľupča

1 izbový byt | Príboj | 33.26 m²

Ponúkame na predaj, priestranný 1 izbový byt nachádzajúci sa neďaleko Banskej Bystrice, v Slove

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

81,000 € 2435 €/m²

Na predaj: Penzión HOREC – dokonalé miesto pre relax v srdci Kremnického pohoria

Reality Králiky

Hotel, penzión, ubytovňa | Králická | 1,400 m²

Ponúkame na predaj jedinečný penzión HOREC, situovaný v nádhernom prostredí rekreačnej oblasti

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Králiky

499,000 € 356 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, Lutila, rodinný dom, ESTY Real Etate s.r.o.

Reality Lutila

Rodinný dom | Lesná | 100 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lutila

159,000 € 1590 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, Stará Kremnička, rodinný dom - prestavba na želanie, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

90,000 € 409 €/m²

PREDAJ, rodinný dom Rudno nad Hronom, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Rudno nad Hronom

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ESTY Real Estate s.r.o. – realitná kancelária (licencovaný realitný sprostredkovateľ- Eva Ťažká

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rudno nad Hronom

99,900 € 833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, Janova Lehota, rodinný dom, ESTY Real Estate s.r.o

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

249,000 € 1132 €/m²

Prenájom pekného 2-izbového bytu

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica Vajanského | 51 m²

Prenajmeme pekný dvojizbový byt, v širšom centre mesta, na Vajanského ulici v Lučenci, nachádza

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na prenájom Lučenec

399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií 14,39m2, 16,6m2 a 75,62m2 v logistickom areáli na Fiľakovskej ceste v Lučenci

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Fiľakovská cesta | 150 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu kancelárie, spevneného plochy, potencionálne aj veľkokapacitné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Priestory na prenájom Lučenec

115 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Prenájom 10 000m2 spevnených plôch pri nákladnej stanici - Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Spevnené plochy | Železničná | 100 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu spevneného plochy v oplotenom areáli na Železničnej ulici 44 vo

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Objekty na prenájom Fiľakovo

0.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom spevnených plôch v logistickom areáli na Fiľakovskej ceste, Lučenec

Reality Lučenec

Spevnené plochy | Fiľakovská cesta | 100 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu spevneného plochy, kancelárie, potencionálne aj veľkokapacitné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na prenájom Lučenec

0.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ! Slnečný pozemok s výhľadom na Sitno - Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Pozemok pre bytovú výstavbu | 951 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný pozemok s výhľadom na Sitno v obci Štiavnic

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 24.09.2025
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

128,000 € 135 €/m²

Stavebný pozemok v blízkosti mesta Krupina

Reality Čekovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,660 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v o

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Čekovce

44,900 € 7 €/m²

Stavebný pozemok v obci Čekovce

Reality Čekovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,492 m²

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Čekovce

34,900 € 8 €/m²

Rodinný dom dom s veľkorysým pozemkom v obci Horný Badín

Reality Horný Badín

Rodinný dom | Nezadaná | 266 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci H

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Horný Badín

89,000 € 335 €/m²

Investičná príležitosť – zrekonštruovaná budova, 1274 m2 pozemok v širšom centre mesta

Reality Zvolen

Objekt pre obchod | Borovianská | 279 m²

SeMi REAL ponúka na predaj komplet zrekonštruovanú budovu v minulosti užívanú na obchodné účely

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

360,000 € 1290 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpiť!!!, NIE prenajímať. Nová ponuka - kancelársky priestor na predaj s možnosťou parkovania vo Zvolene, 10 min pešo od námestia, kuchynka, soc.zariadenie, klíma. Investičná príležitosť!!!

Reality Zvolen

Administratívny objekt | 75 m²

Máme pre Vás exkluzívnu ponuku a to predaj kancelárie/ kancel.priestoru 10 min pešo od centra m

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

220,000 € 2933 €/m²

Predaj vidieckeho domu v obci Turová

Reality Turová

Vidiecky dom | Turová | 120 m²

Predaj vidieckeho domu v obci Turová Ponúkame Vám na predaj starší RD vhodný na chalupu ako aj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turová

83,000 € 692 €/m²

Krásna nová drevenica v lone prírody - Lom nad Rimavicou

Reality Lom nad Rimavicou

Chata, drevenica, zrub | Lom nad Rimavicou | 120 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu drevenice s výhľadom na panenskú prírodu obce Lom nad Rima

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 2458 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie