Predaj 5 stavebných pozemkov Orovnica pri Novej Bani, 3041 m2

Reality Orovnica

Pozemok pre rodinné domy | 3,041 m²

Hľadáte miesto, ktoré má potenciál zaujať na prvý pohľad a zároveň dáva zmysel ako investícia?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Orovnica

104,000 € 34 €/m²

Predaj - Civilný kryt - Dolné Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Iný objekt | . | 400 m²

Ponúkam na predaj Atómový kryt v obci Dolné Hámre, okres Žarnovica, o celkovej výmere 431 m2. J

Publikované: 09.05.2022 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na predaj Hodruša-Hámre

312,000 € 780 €/m²

Veľkoryso riešený 3-izbový tehlový byt s výbornou polohou pri centre mesta – Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Malinovského | 76.9 m²

Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,000 € 1105 €/m²

3 izbový byt typ "U "na Bernolákovej ulici , BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 78 m²

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispoz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

195,000 € 2500 €/m²

Historický dom v Tajove

Reality Tajov

Rodinný dom | 1,592 m²

Tento prízemný rodinný dom bez podpivničenia, pôvodne slúžiaci ako píla, bol postavený v roku 1

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tajov

367,000 € 231 €/m²

Rodinný dom v centre Brezna

Reality Brezno

Rodinný dom | Čipkovo nábrežie | 130 m²

Skvelá príležitosť na bývanie alebo podnikanie. Dom v cene bytu. Máte chuť si na začiatok trošk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brezno

115,000 € 885 €/m²

Rodinný dom v krásnej Šumiackej prírode

Reality Šumiac

Rodinný dom | 600 m²

onúkame Vám na predaj rodinný dom v Šumiaci. Dom sa nachádza v tichej ulici mimo hlavnej prem

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šumiac

75,000 € 125 €/m²

Krásny rovný pozemok v Brezne - Šiašovo

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Šiašovo | 815 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 815 m² v tichej a príjemnej lokalite Brezn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

52,000 € 64 €/m²

Rodinný dom v obci Pohorelá na predaj, 2 bytové jednotky

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Orlová | 160 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v krásnom prostredí Nízkych Ta

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

94,000 € 588 €/m²

4 izbový byt Mládežnícka ulica Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Mládežnícka | 78.5 m²

Realitná kancelária Leaders and Partners, v zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2739 €/m²

Rodinný dom vhodný na celoročné chalupárčenie s veľkým pozemkom

Reality Vaľkovňa

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáte útočisko v malebnej prírode, kde si užijete pokoj a zároveň budete blízko turistických

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vaľkovňa

93,000 €

Predaj apartmány v horskom prostredí Nízkych tatier - Bystrá

Reality Bystrá

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj dva zariadené apartmány v obľúbenom prostredí Bystrá. -obidva rozloha: 74 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bystrá

240,000 € 3243 €/m²

Polyfunkčný dom Brezno mesto

Reality Brezno

Obchodné priestory | Chalupkova | 300 m²

Dispozícia objektu: Podzemné podlažie: Schodisko Skladové priestory Plynová kotolňa 1. Nadze

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Brezno

250,000 € 833 €/m²

Slnečné stavebné pozemky v srdci prírody – Dubové pri Zvolene

Reality Dubové

Pozemok pre rodinné domy | 1,051 m²

Leaders&Partners so súhlasom majiteľa ponúka na predaj krásny slnečný pozemok o výmere 1051m2.

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dubové

113,000 € 108 €/m²

Predaj 3 izbový byt Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 69 m²

Ponúkame na predaj byt po rekonštrukcii s celkovou výmerou 69 m², ktorý je situovaný vo vyhľadá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1638 €/m²

Nebytový priestor pre administratívu, zdravotníctvo alebo bývanie na Námestí, 104 m2

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 104.04 m²

Nebytový priestor sa nachádza na 2. poschodí v historickom meštianskom dome priamo na Námestí S

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

310,000 € 2980 €/m²

DO DOMČEKA | Priestranný 3-izbový byt v pokojnej lokalite

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družstevná | 87.11 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám prináša svetlý 3-izbový byt na prenájom v pokojnej a vyhľadávanej lok

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

CENTRUM / REKONŠTRUKCIA / 1,5i byt BB / KUKUČÍNOVA / ZARIADENIE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kukučínova | 38 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 1,5 izbový byt, ktorý sa nachádza vo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom na predaj v obci Trebeľovce, okres Lučenec

Reality Trebeľovce

Rodinný dom | Trebeľovce | 300 m²

Directreal Stred - Možno to poznáte. Prídete k niekomu domov a od prvého momentu sa tam cítite

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trebeľovce

155,000 € 517 €/m²

1- izbový nebytový priestor Námestie SNP č.2 + prenájom druhej izby

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Námestie SNP | 54.32 m²

Nebytový priestor sa nachádza v historickom meštianskom dome priamo na Námestí SNP 2 v Banskej

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

127,000 € 2338 €/m²

Krpáčovo - stavebný pozemok pri lyžiarskom vleku na predaj, určený na výstavbu rekreačnej chaty

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | Krpáčovo | 2,800 m²

Hľadáte pozemok v nádhernom prostredí a atraktívnej lokalite na výstavbu vlastnej chaty? Reali

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

159,900 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SIMCITY│Predaj 2-izbového bytu v tehlovej bytovke s 3 balkónmi na Uhlisku

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 9. mája | 58.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v tehlovej bytovke s výťahom, ktorý zaujme najmä tr

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,999 € 3146 €/m²

Predám veľký 1 izbový byt na Podborovej- REZERVOVANÉ

Reality Zvolen

1 izbový byt | Jedľová | 38 m²

MP- Reality ponúka na predaj veľký 1 izbový byt s úžitkovou plochou 38 m2, ku ktorému prináleži

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

CreeX Reality - Výnimočné rodinné sídlo - RD Hájniky-Kováčová

Reality Sliač

Rodinný dom | 773 m²

CreeX Reality a Lenka Blahovičová ponúkajú exkluzívne na predaj mimoriadne rodinné sídlo v kata

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Sliač

1,545,000 € 1999 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie