Hospodárska budova s pivničným domčekom a malým jazierkom - Čelovce

Reality Čelovce

Chalupa, rekreačný domček | 115 m²

Hľadáte naozaj jedinečnú, originálnu nehnuteľnosť? Ponúkame Vám na predaj priestrannú kamennú

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čelovce

24,900 € 217 €/m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Lesenice

Reality Lesenice

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Lesenice. Dvojp

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lesenice

59,900 € 631 €/m²

Prenájom temperovanej priemyselnej haly - alebo jej časti.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 1 m²

Ponúkam na prenájom železobetónovú priemyselnú halu (alebo len jej časť) vo Vlkanovej. Jednop

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom/ Chalupa Súdovce

Reality Súdovce

Rodinný dom | 81 m²

Dom v Súdovciach na obrovskom pozemku 1272 metrov štvorcových Realitná kancelária HQ Business

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Súdovce

49,999 € 617 €/m²

Rodinný dom na pešej zóne v Kremnici

Reality Kremnica

Rodinný dom | Dolná | 200 m²

Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom na pešej zóne v Kremnici: •

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

265,000 € 1325 €/m²

NA PREDAJ – pozemky na Štefánikovom námestí v Kremnici

Reality Kremnica

Komerčná zóna | Štefánikovo námestie | 2,290 m²

Investičná príležitosť v centre mesta – územie občianskej a verejnej vybavenosti Klára Holicov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

510,000 € 223 €/m²

Rodinný dom v obci Chrámec na predaj

Reality Chrámec

Rodinný dom | 88 m²

Predaj rodinného domu v malebnej obci Chrámec pri Rimavskej Sobote Lokalita: Chrámec, okres Rim

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chrámec

55,000 € 625 €/m²

Krajný rodinný dom s potenciálom v pokojnej časti Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 160 m²

GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj krajný rodinný dom na obľúbenej Javorovej ulici v R

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

134,990 € 844 €/m²

VÝNOSNÁ INVESTÍCIA V REVÚCEJ: Zrekonštruovaný bytový dom s 24 bytmi a energetickou nezávislosťou

Reality Revúca

Objekt pre obchod | 1,200 m²

Bezpečná investícia s pravidelným príjmom – budova v centre Revúcej Ponúkame na predaj významn

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Revúca

499,000 € 416 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Celoročne obývateľná chata pri Kurinci – súkromie, bazén a top lokalita pri vode

Reality Rimavská Sobota

Chata, drevenica, zrub | 75 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta, no zároveň tu môžete bývať celoročne? Táto chata v

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rimavská Sobota

183,500 € 2447 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj krásny mezonetový 5 izbový byt o výmere 164,80m2 v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

5 a viac izbový byt | Križovatka | 164.8 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásny nadštandardný mezonetový 5 izbový komplet prerobený by

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

209,900 € 1274 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj slnečný rodinný dom s veľkým pozemkom 1110m2 v srdci Banskej Belej.

Reality Banská Belá

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom o výmere 1110 m², situovaný v p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Belá

89,900 € 899 €/m²

RERZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3izbový byt v pôvodnom stave o výmere 62,08m2 v Banskej Bystrici- Sásová.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 62.08 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt s výmerou 62,08 m², situovaný na 2. posc

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

124,900 € 2012 €/m²

Rodinný dom s gangom na priestrannom a rovinatom pozemku.

Reality Tomášovce

Rodinný dom | SNP | 120 m²

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom situovaný na priestrannom pozemku. Dom sa nachádza vo v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

89,000 € 742 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj veľký rodinný dom so slnečným pozemkom 650m2 v obci Hrochoť.

Reality Hrochoť

Rodinný dom | 220 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom, veľmi zachovalom stave, situo

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hrochoť

160,000 € 727 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom so 4 apartmánmi v lone prírody – Svätý Anton, 3360m2

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | 135 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája pokojný život v prírode s okamžitým investičným potenc

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

199,800 € 1480 €/m²

Naša realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom vo Fiľakove .

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Tulipánová | 225 m²

Naša realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom vo Fiľakove v tichej lokal

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

135,000 € 600 €/m²

Na predaj, stavebný pozemok, Počúvadlianske jazero

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | 143 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami, ideálny na stavbu c

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

39,000 € 273 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v tichej lokalite v LC

Reality Lučenec

Rodinný dom | Tehelná | 280 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Lučenci. Rodinný dom sa nachádza v abs

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lučenec

295,000 € 1054 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM – 3-izb byt, Zvolen, Zlatý Potok, Prachatická ulica

Reality Zvolen

3 izbový byt | Prachatická | 62.79 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt vo Zvolene, na obľúbenom sídlisku Zlatý Potok, na Prachaticke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj menší rodinný dom vo Fiľakovských Kováčoch.

Reality Fiľakovské Kováče

Rodinný dom | 55 m²

* ZNÍŽENÁ CENA ! * * Exkluzívne ponúkam na predaj obchodný priestor v obci Fiľakovské Kováče.

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Fiľakovské Kováče

30,000 € 545 €/m²

Na predaj poľnohospodárske pozemky vo Voznici (9 896 m2)

Reality Voznica

Orná pôda | 9,896 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj súbor pozemkov v katastrálnom území Voznica , okres Žarnovica. Id

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Voznica

9,896 € 1 €/m²

Predaj pozemku v Hodruši-Hámroch

Reality Hodruša-Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 830 m²

Exkluzívne na predaj rovinatý rekreačný pozemok o veľkosti 830m2 priamo v obci Hodruša-Hámre, č

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

45,000 € 54 €/m²

Na predaj, stavebný pozemok, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Kutnohorská | 279 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banská Štiavnica, ulica Kutnohorská - dom sa nachádza priamo v hist

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

89,000 € 319 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie