Záhradná chatka | 30 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou so súpisným číslom v ob
19,900 € 663 €/m²
Historický objekt | Štefánikovo námestie | 1,700 m²
Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na predaj rozsiahlu historickú budovu v centre mesta, si
850,000 € 500 €/m²
Zmiešaná zóna | 723 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/6 v obci L
16,500 € 23 €/m²
Zmiešaná zóna | 668 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/7 s výmerou
13,500 € 20 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na predaj 1-izbový byt v Žiari nad Hronom. Ponúkame na
69,900 € 1889 €/m²
Rodinný dom | 167 m²
Na predaj: Dom v obci Horné Zahorany Lokalita: Horné Zahorany, 11km od mesta Rimavská Sobota,
71,100 € 426 €/m²
Rodinný dom | 167 m²
GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý čaká na Vaše dokončenie. Hľadáte
92,990 € 557 €/m²
Rodinný dom | Krpec | 234 m²
Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Krpec, ktorá patrí pod obec Včelince, len 6
108,490 € 464 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
ZNÍŽENÁ CENA ! 🏡 Rodinný dom s veľkorysým pozemkom len 5 minút od Lučenca Hľadáte pokoj vidieka
46,000 € 418 €/m²
Rodinný dom | Výskumnícka | 226 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - zastavaná plocha domu: 226 m2 - veľkosť záhrady: 359 m2 - počet izieb: 4 + 1
189,000 € 836 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 80 m²
►Video: youtube.com/shorts/-1UfxzRWoHw?feature=share Predstavujeme novostavbu chalupy,
134,900 € 1686 €/m²
3 izbový byt | Nám. Matice Slovenskej | 77 m²
►Video: facebook.com/reel/1290832989843199 Moderné bývanie v centre mesta bez kompromisov? Pre
169,900 € 2206 €/m²
Rekreačný pozemok | 7,221 m²
Predaj rozľahlého pozemku na okraji lesa v lokalite Podjavorie v južnej časti Záježovského chot
39,000 € 5 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Malé trhovisko | 70 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v širšom centre Banskej Štiavnice. Je zasadený do
55,000 € 786 €/m²
3 izbový byt | Vajanského | 75 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 77 m² nachádzajúci sa v širšom centre mesta, na 7. p
109,000 € 1453 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 785 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením, s inžinierskymi sieťami
139,900 € 178 €/m²
Rodinný dom | 72 m²
Na predaj priestranný rodinný dom v Radzovciach Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestr
62,000 € 861 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 60 m²
► Video: youtube.com/shorts/0a7ZDcw0HnM Tam, kde sa rána rodia v tichu viníc a večery voňajú p
12,900 € 215 €/m²
Rodinný dom | 92 m²
Ponúkame na predaj starý kamenný rodinný dom pripravený na rekonštrukciu v obci Polom. CENA: 1
14,900 € 162 €/m²
Rekreačný pozemok | 561 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rekreačný pozemok na okraji obce Repište, iba 3 km od Sklenýc
29,900 € 53 €/m²
Orná pôda | Hladký majer | 8,632 m²
Ponúkaný pozemok sa nachádza v časti Hladký majer (Šimova samota) v Lučenci. VŠEOBECNE: Lo
86,320 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 818 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v Banskej Štiavnici, časť Štefu
89,900 € 110 €/m²
Rodinný dom | 92 m²
Ponúkame k predaju rodinný dom v tichej ulici na okraji obcie Príbelce, okres Veľký Krtíš. Tent
54,900 € 597 €/m²
Reštaurácia | 400 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku Pohostinstva s priľahlým pozemkom
485,000 € 1213 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.