Banská Belá - pozemok na predaj 1668 m2

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | 1,668 m²

Ponúkame na predaj pozemok s lukratívnou šírkou 35 m v obci Banská Belá . Plocha po

Publikované: 19.11.2020 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Banská Belá

Cena dohodou

POZEMOK, DOLNÁ MIČINÁ

Reality Dolná Mičiná

Orná pôda | Dolná Mičiná | 2,598 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu a investičný pozemok v katastri obce Dolná Mi

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

43,000 € 17 €/m²

MODERNÉ 3-IZB. RODINNÉ DOMY, ZÁHRADA, SAUNA, TERASA, OBEC TURECKÁ

Reality Donovaly

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbové rodinné domy v obci Turecká - v okrese Banská

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Donovaly

250,000 € 2336 €/m²

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 107.5 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Turecká

250,000 € 2326 €/m²

SLNEČNÝ 3.IZB BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU - ADYHO, LUČENEC

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²

Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ VINOHRADNÍCKEJ STAVBY S HISTORICKOU VÍNNOU PIVNICOU- SEBECHLEBY

Reality Sebechleby

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 104 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú vinohradnícku stavbu so zázemím. Zá

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

85,000 € 817 €/m²

ORNÁ PÔDA, GEMERSKÉ DECHTÁRE

Reality Gemerské Dechtáre

Orná pôda | Nezadaná | 12,920 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj ornú pôdu neďaleko obce Gemerské Dechtár

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Gemerské Dechtáre

12,900 € 1 €/m²

Luxusná vila s bazénom a tenisovým kurtom v malebnej prírode Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 485 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť luxusnú vilu s rozľahlým pozemkom situovanú v

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Banská Štiavnica

Info v RK

člen NARKS

Nový, slnečný 2-izbový byt na bývanie či investíciu v krásnom prostredí Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 58.31 m²

Realitná kancelária AZ services s.r.o. ponúka na predaj byty v novostavbe umiestnenej v tichom

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Banská Štiavnica

175,250 € 3005 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt s lodžiou (93 m2) s potenciálom SLIAČ

Reality Sliač

4 izbový byt | Rybárska | 97 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s lodžiou, ktorý sa nachádza

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

215,000 € 2216 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÉ BÝVANIE rodinný dom vo vidieckom štýle na skok od mesta s krásne vysadeným pozemkom ZVOLEN

Reality Zvolen

Rodinný dom | 150 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj vkusne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 1993 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny 4 izbový mezonet s galériou, terasou a parkovaním – Kuzmányho nábrežie

Reality Zvolen

4 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÝ 4 izbový mezonet s galériou a terasou 174 m2 /+ parkovacie miesto/ ZVOLEN

Reality Zvolen

Mezonet | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ PRIESTORY od 150 m2 na prenájom priamo v CENTRE MESTA

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Námestie SNP | 150 m²

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY - KANCELÁRIE v centre mesta ZVOLEN - výborná lokalita - hneď vedľa Euro

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS

REZERVOVANÉ TOP PONUKA: Kompletne zariadený 3-izbový byt s lodžiou ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 69 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj vkusný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

1 izbový komplet zrekonštruovaný apartmán pár minút od ESC

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Wolkerova | 33 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komplet zrekonštruov

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

105,000 € 3182 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Priestranný 4 izbový byt s lodžiou a veľkou pivnicou 97m2

Reality Zvolen

4 izbový byt | 93 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

215,000 € 2312 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HRON komplet zariadený 1 izbový byt s lodžiou

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 31 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardne vybave

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

580 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA zariadený 4 izbový bungalov v krásnej prírode pár minút od centra mesta ZVOLEN

Reality Zvolen

Rodinný dom | 126 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4 izbovéh

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

359,000 € 2849 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NÁMESTIE - priestor 21m2 s vodou - kancelária / salón / nechty

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 31 m²

NEST realitná kancelária vám ponúka na okamžitý prenájom praktický kancelársky priestor, ktorý

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

290 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový zariadený mezonet 174 m2 + terasa + parkovacie miesto

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

KRÁTKODOBÝ NÁJOM Štýlové bývanie pri parku: Nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 54 m²

Hľadáte dočasné bývanie, ktoré kombinuje luxus, pokojnú lokalitu a perfektnú dostupnosť? Ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - CENTRUM MESTA kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOP PONUKA Zrekonštruovaný RD vo vilovej štvrti v centre mesta – luxus, súkromie a štýl „Glamour"

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 224 m²

NEST realitná kancelária pripravuje na predaj jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája prestí

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Upresniť hľadanie