REZERVOVANÉ - CENTRUM MESTA kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový zariadený mezonet 174 m2 + terasa + parkovacie miesto

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ kancelárie od 250,- EUR priamo v centre mesta ZVOLEN

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

NEST realitná kancelária ponúka na prenájom OBCHODNÉ PRIESTORY - KANCELÁRIE rôznych výmer, príp

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Zrekonštruovaný 2 izbový byt s lodžiou 58m2 v peknej lokalite blízko CENTRA

Reality Zvolen

2 izbový byt | Bystrický rad | 58 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj k okamžitému nasťaho

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOP CENTRUM 3 izbový atypický tehlový byt 91m2 + 2 balkóny + komplet zariadenie

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 91 m²

Jedinečný 3-izbový tehlový byt 91 m2 s 2 balkónmi v centre Zvolena Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

245,000 € 2692 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3 izbový byt so šatníkom a balkónom ZVOLEN ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 64 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne kompletne zrekonštruovan

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zvolen

184,000 € 2875 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTORY od 150 m2 na prenájom v reprezentatívnej budove v CENTRE MESTA

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 300 m²

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA 2 izbový byt 67 m2 komplet zariadený s balkónom a pivnicou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pustý hrad | 67 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásny priestranný a

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3433 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HRON garážové aj vonkajšie parkovacie miesto

Reality Zvolen

Garáž | Strážska cesta | 13 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesta v REZIDENCII HRON: - garážové miesto v II.etape - voľné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Zvolen

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Investičná príležitosť - pozemok 1230 m2 so starším RD priamo pri hlavnom ťahu

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Lučenecká cesta | 1,230 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok so starším 3

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA komplet zariadený 4 izbový bungalov v krásnej prírode na pozemku 1000 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 126 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4 izbovéh

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

359,000 € 2849 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečný 3 izbový mezonet 116 m2 priamo na Trotuári v historickom centre mesta

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 116 m²

NEST realitná kancelária vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj originálny 3 izbo

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

255,000 € 2198 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Lukratívne kancelárske priestory s recepciou CENTRUM MESTA

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 100 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu kancelár

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA administratívny priestor + parkovanie v CENTRE mesta

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 29. Augusta | 33 m²

REZERVOVANÉ NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu administ

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

553 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA: Priestranný 3izbový byt s lodžiou, ul. Kimovská

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kimovská | 84 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardný, kompl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ – Apartmánový dom na Donovaloch s 3 samostatnými apartmánmi

Reality Donovaly

Hotel, penzión, ubytovňa | Donovaly | 191 m²

Ponúkame vám dispozične dobre riešenú a veľkorysú nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Donovaly, v

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Donovaly

450,000 € 2356 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prevádzkovo-výrobný priestor v obci Drážovce

Reality Drážovce

Výrobný objekt | Nezadaná | 465 m²

Ponúkame na predaj prevádzkovo-výrobnú budovu o výmere 465 m2 (pozemok cca. 1900 m2 ) bývalej

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Objekty na predaj Drážovce

198,000 € 426 €/m²

Rekreačná chata v Krahuliach

Reality Krahule

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka rekreačnú chatu v obci Krahule v Kremnických vrchoc

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Krahule

195,000 € 1950 €/m²

PREDAJ rodinného domu v obci Číž

Reality Číž

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom v kúpeľnej obci Číž – pokoj, príroda a liečivé pramene na dosah ZÁKLADN

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Číž

149,000 € 1380 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečná chalupa v Čiernom Balogu

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, vkusne zariadenú historickú chalupu z roku 1926 v obci Čierny Bal

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena na vyžiadanie

SLOVREAL : Predaj 4 - izbového bytu - Detva

Reality Detva

4 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 74 m² nachádzajúci sa na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Detva

134,999 € 1824 €/m²

Rodinný dom s veľkou záhradou v pokojnej časti Očovej.

Reality Očová

Rodinný dom | Mateja Bélu Funtíka | 88 m²

Ponúkame na predaj solídny, suchý a udržiavaný rodinný dom na adrese Mateja Bela Funtíka v obci

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Očová

159,000 € 1807 €/m²

Exkluzívne 2-izbový byt Zvolen - Západ s veľkou výmerou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Imatra | 63.94 m²

Ak striehnete na dobrú ponuku na najžiadanejšom sídlisku Západ, tak tento 2-izbový byt, ktorý

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Apartmán v Rezidencii Opera

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Antona Pécha | 34 m²

Atraktívny apartmán v Rezidencii Opera, Banská Štiavnica, Barokový palác z 15 storočia, chránen

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Banská Štiavnica

158,000 € 4647 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie