*RFReality* veľký 4 izbový byt v Radvani - 100m2

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Radvanská | 100 m²

*RFReality* ponúka na predaj veľkometrážny byt v Radvani - na Radvanskej ulici. Byt zvolenského

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 2250 €/m²

*RFReality* na predaj stavebné pozemky

Reality Klenovec

Pozemok pre rodinné domy | Paseka | 743 m²

*RFReality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Klenov

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Klenovec

39,000 € 52 €/m²

*RFReality* stavebné pozemky v obci Klenovec, okres RS

Reality Rimavská Sobota

Pozemok pre rodinné domy | Rimavská | 616 m²

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Rimavská Sobota

39,000 € 63 €/m²

RFReality 4 izbový veľkometrážny byt s balkónom - Radvanská ulica, Radvaň

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Radvanská | 100 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 2250 €/m²

*RFReality* rodinný dom v tichej lokalite - blízko centra

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Kremnička | 250 m²

*RFReality* ponúka na predaj veľký, rodinný dom v dobrej, tichej lokalite - len 5 minút autom

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

475,000 € 1900 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na Det

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

129,000 € 860 €/m²

Predaj 2 izbový byt v meste Sliač

Reality Sliač

2 izbový byt | 58.56 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sliač

158,600 € 2708 €/m²

Zámena 2i za 4i - Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Malinovského | 50 m²

Ponúkame na zámenu príjemný 2-izbový byt o výmere 50 m² v meste Brezno za 4-izbový byt. Byt je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Trojizbový byt po NOVEJ KOMPLETNEJ rekonštrukcii s loggiou

Reality Lučenec

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt po novej kompletnej rekonštrukcii v Lučenci na Rúbanisku II v ob

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,000 € 1413 €/m²

TUreality pripravuje do ponuky 3i byt v Banskej Bystrici v lokalite Sásová 69,49 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.49 m²

TUreality pripravuje do ponuky 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sásová - Tatranská (koniec

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 2590 €/m²

TUreality ponúka 2izbový byt vo Zvolene v blízkosti Môťovskej priehrady 63,76m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63.76 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj veľký 2 izbový byt vo Zvolene v časti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,000 € 2494 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 3 izbový byt na Rudohorskej ulici je na predaj

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Rudohorská | 70 m²

3 izbový zariadený veľkorysý(72m2) byt na 12. poschodí orientovaný na dve strany s perfektným v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,999 € 2571 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Vlkanová je na predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Lazovná | 150 m²

+4 izbový rodinný dom +slnečná záhrada 624m2 +garáž, dielňa, altánok +tichá ulica, super susedi

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

390,000 € 2600 €/m²

Na predaj je tradičná drevenica po kompletnej rekonštrukcii Heľpa

Reality Heľpa

Rodinný dom | Furtačka | 180 m²

– obytná plocha skvelých 150m2 – kompletne zariadené a vybavené – skvelá investičná príležitosť

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Heľpa

250,000 € 1389 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ ! Prenájom 2- izbový byt v centre mesta Banskej Bystrice ul. M.Rázusa

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | M. Rázusa | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt s výmerou 65 m² na ulici M. Rázusa v Banskej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj je slnečný pozemok na peknom mieste v obci Poniky

Reality Poniky

Pozemok pre rodinné domy | Dolná ulica | 879 m²

- výmera pozemku je 879m2 - pokojné miesto na kopci - asfaltová prístupová cesta - inžinierske

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Poniky

65,000 € 74 €/m²

Na predaj je Rodinný dom so slnečnou záhradou v Podháji-Radvaň

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Podháj | 120 m²

- kompletná a vkusná rekonštrukcia interiéru - pozemok so záhradou 500 m2, garáž - kompletná ob

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

490,000 € 4083 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom sú obchodne priestory, obchod s parkovaním vo Zvolene

Reality Zvolen

Objekt pre obchod | J. Jesenského | 406 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v dobrej lokalite blízko centra mesta Zvolen. Firma

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

Cena dohodou

Na predaj 2 izbový štýlový zariadený byt v novostavbe v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 60 m²

• moderný štýlový 2 izbový byt • priestranný balkón (4,65 m2) s krásnym výhľadom • pohodlné, lu

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,999 € 4083 €/m²

Priestranný 2-izbový byt na prenájom Švermová ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova | 57 m²

• byt má 57m2 +pivnica • vkusné zariadenie • parking pod oknami • obľúbená lokalita blízko cent

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj je rovinatý stavebný pozemok – Sliač, lokalita Slnečnica (Hájniky)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičova | 517 m²

Ponúkam na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 517 m² v novej obytnej zóne Slnečnica – Sl

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

144,000 € 279 €/m²

Na predaj je chata v atraktívnej lokalite, blízko zjazdovky na Donovaloch

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²

- atraktívna lokalita-stredisko Nová Hoľa - spoločenská miestnosť s kuchyňou+ 3 spálne - preskl

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

280,000 € 2154 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný 4 izbový mezanín v Banskej Bystrici je na predaj. Najlepšia adresa v meste!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Profesora Sáru | 143 m²

+4 izbový byt (143m2) s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu +súkromná rezidencia +techno

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

849,999 € 5944 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj je novostavba 5-izbového rodinného domu v Hronseku

Reality Hronsek

Rodinný dom | Na pažiti | 200 m²

- úžitková plocha domu je cca 180m2 + 20 m2 garáž - slepá ulica v novej štvrti, susedia mladé r

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hronsek

249,900 € 1250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie