PODNIKATEĽSKÝ ZÁMER / POZEMOK / ZVOLENSKÁ CESTA BB / RADVAŇ / 4340 m2.

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Zvolenská cesta | 4,340 m²

Ponúkame na PREDAJ POZEMOK NA PODNIKATEĽSKÝ ZÁMER, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica, R

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 18.11.2024
Pozemky na predaj Banská Bystrica

564,200 € 130 €/m²

Pozemok Piešť I, Detva

Reality Detva

Orná pôda | Nezadaná | 4,903 m²

Na predaj pozemok v Detve, časť Piešť I. Slnečný a rovinatý pozemok sa nachádza ďalej od hlavne

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Detva

30.9 €/m2 31 €/m2

KÚPA 1 alebo 2 alebo 3 izbový byt SÍDLISKO SNP, UHLISKO, BANSKÁ BYSTRICA, pôvodný stav

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko SNP | 60 m²

Súrna kúpa 1 alebo 2 izbový byt, Sídlisko SNP, UHLISKO, Banská Bystrica. Stav a cena - všetko

Publikované: 20.03.2021 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 € 3083 €/m²

PREVÁDZKOVÉ PRIESTORY / ADMINISTRATÍVA / KANCELÁRIE / ZVOLENSKÁ CESTA / BB / RADVAŇ /

Reality Banská Bystrica

Iný priestor | Zvolenská cesta | 712 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM PREVÁDZKOVÉ PRIESTORY, ADMINISTRATÍVA, KANCELÁRIE, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ / Novostavba / rodinný dom / Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 97.8 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu v meste Banská Byst

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

495,000 € 5061 €/m²

PRIAME CENTRUM BB / BALKÓN / 1,5i byt BB / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | F. Švantnera | 31 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ menší 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystric

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

na predaj 4 izbový byt s pekným výhľadom v Sásovej

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Kráľovoholská | 83.5 m²

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka IBA U NÁS na predaj 4 izbový byt s KRÁSNYM VÝHĽADOM

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2515 €/m²

Predaj - stavebný pozemok v obci Stožok

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,452 m²

Máme pre vás na predaj pozemok v meste Stožok okres Detva. Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Stožok

69,000 € 28 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NÁDHERNÁ HISTORICKÁ BUDOVA V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE (1700m2)

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj Rekreačný poschodový objekt - Zvolen časť Môťová

Reality Zvolen

Hotel, penzión, ubytovňa | Môťová | 800 m²

IBA U NÁS - Ponúkame na predaj rekreačné zariadenie Môťová. Objekt je situovaný neďaleko okresn

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

399,900 € 500 €/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj zachovalá rekreačná chata na Donovaloch

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Donovaly | 140 m²

IBA U NÁS - Ponúkame Rekreačnú chatu na Donovaloch – miesto, kde čas plynie pomalšie. Hľadáte ú

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

159,000 € 1136 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 38 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

78,000 € 2053 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 81 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

174,000 € 2148 €/m²

Na stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 309 m², určený na bytovú alebo polyfunkčnú výstavbu

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ulica J. Husa | 2,309 m²

V exkluzívnej časti centrálneho Lučenca, na ulici J. Husa, je k dispozícii stavebný pozemok s c

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Lučenec

1 € 0 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 34 m²

Ponúkame na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci.

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

73,000 € 2147 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v obci Liptovské Revúce ( cca 20 km od strediska Donovaly)

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | 375 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o, Vám ponúkame na predaj 20 - miestnu rekreačnú cha

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

584,000 € 1557 €/m²

Administratívna budova Tomášovce

Reality Tomášovce

Administratívny objekt | Poza lesy | 1,650 m²

Stavba z roku 1970, v pôvodnom stave o výmere 590m2 zastavenej plochy, 2 podlažia s úžitkovou p

Publikované: 04.01.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Tomášovce

Cena dohodou

Predaj pozemkov v okrese Rimavská Sobota - 14 4429 m2

Reality Chrámec

Iný poľnohosp. pozemok | Nezadaná | 312,226 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícke podiely na prevažne nepoľnohospodárskych pozemkoch (lesné pl

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Chrámec

Cena dohodou

Predaj pozemkov v KÚ Tornaľa - 39 8660 m2

Reality Tornaľa

Iný poľnohosp. pozemok | 398,660 m²

Na predaj ponúkame pozemky v celkovej výmere 39 8660 m2 (OP, TTP a ostatné plochy) v KÚ Tornaľa

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

Cena dohodou

Pozemky na predaj v KÚ Rimavská Seč - 48 6409 m2

Reality Rimavská Seč

Iný poľnohosp. pozemok | Nezadaná | 486,409 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky v KÚ Rimavská Seč vo výmere 48 6409 m2, ktoré vlast

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Rimavská Seč

Cena dohodou

JT Real ponúka na prenájom priestranný 4-izbový mezonetový byt v blízkosti centra Banskej Bystrice na Rudlovskej ceste.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 150 m²

JT real ponúka na prenájom svetlý a veľkorysý 4-izbový mezonetový byt s rozlohou 150 m², ktorý

Publikované: 30.04.2021 Aktualizované: 10.03.2026