REZERVOVANÉ : TOP PONUKA: Luxusná 1-izbová kompletka po rekonštrukcii | Radvaň | Nízke náklady

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nám. Ľ. Štúra | 39 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj exkluzívny, moderne zrekonštruovaný byt s výmerou 39 m², situovan

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 € 3974 €/m²

Predaj nehnuteľností s kompletným servisom

Reality Banská Bystrica

Iný objekt na bývanie | Nezadaná | 100 m²

Pôsobím na trhu už viac ako 15 rokov. Venujem sa predaju a prenájmu nehnuteľností a poradím si

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Info v RK

PREDAJ: zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou – Žiar nad Hronom, ul. Janka Kráľa

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²

Hľadáte hotové bývanie v Žiari nad Hronom, kde sa stačí len nasťahovať? Exkluzívne ponúkame na

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,700 € 1924 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Kompletne zariadený priestor v BB – Majer s okamžitým výnosom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Majerská cesta | 29 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude od prvého dňa zarábať a zároveň predstavuje jednu z najvýhodn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

86,000 € 2966 €/m²

REZERVOVANÉ ! Na predaj novostavba rodinného domu v obci Nemecká časť Dubová

Reality Nemecká

Rodinný dom | Za štadiónom | 115 m²

REZERVOVANÉ ! HAVAS REALITY ponúka na predaj novostavbu 5 izbového, nízkoenergetického rodinné

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nemecká

Info v RK

Dva slnečné 500 m² pozemky v Podlaviciach (možnosť prepojenia)

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk, 0948 189 375) vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečné stavebné pozemk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

400 €/m2 400 €/m2

PRENÁJOM | 2 izbový byt | DONOVALY

Reality Donovaly

2 izbový byt | 48 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PRENÁJOM 2 izbový apartmán v rezi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Donovaly

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pozemok so stavebným povolením blízko Zvolena

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 763 m²

Predáme pozemok so stavebným povolením a projektom 4-izbového rodinného domu typu bungalov v kr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Belá

Cena dohodou

Moderný 1-izbový byt, Môťová

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pribinova | 33 m²

Na prenájom 1-izbový byt na ul. Pribinova, na 2.poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je o vým

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

470 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok DONOVALY

Reality Donovaly

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 845 m²

KINGS ponúka na predaj stavebný pozemok na Donovaloch. Lokalita Pod Magurou. Výmera pozemku 845

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

150,000 € 178 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM, TELGÁRT

Reality Telgárt

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkam vám na predaj rodinný dom v podmanivej obci Telgárt. Dom stojí v jej centrálnej časti,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Telgárt

106,000 € 964 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Len u nás. Predaj rodinný dom v Detve -časť Skliarovo.

Reality Detva

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s hospodárskou budovou a kamennou stodolou nad Detvou- časť Skli

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 22.03.2025
Domy na predaj Detva

133,500 € 742 €/m²

Predaj 3-izb.bytu s loggiou v Detve-Novosady.

Reality Detva

3 izbový byt | Novosady | 81.16 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vy

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Detva

129,500 € 1596 €/m²

Len u nás. Predaj rodinného domu v obci Mýtna.

Reality Mýtna

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o Vám ponúka útulný rodinný dom v obci Mýtna. Nehnuteľnosť je postaven

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Domy na predaj Mýtna

123,000 € 1025 €/m²

Len u nás! Predaj 3-izb.bytu ul.Nám.mieru v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | 78.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Detve. Rozloha bytu je 78,71 m2 a nachádza sa

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Detva

130,000 € 1296 €/m²

Prenájom zariadeného 3-izb.bytu s loggiou v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | Novosady | 64.5 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o.Vám ponúka na prenájom zariadený 3.izb.byt s loggiou v Detve .Byt s

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Detva

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Znížená cena.Predaj rod.domu v blízkosti H.Tisovníka.

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom-okál, nachádzajúci sa na rovinatej parcele o výmere

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

55,000 € 275 €/m²

Predaj pozemku s budovou.

Reality Hriňová

Iný priestor | 345 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu so súpisným číslom .Budova je o rozlohe 80m2.Je postavená na poze

Publikované: 27.11.2023 Aktualizované: 08.09.2025
Priestory na predaj Hriňová

33,000 € 96 €/m²

Tradičný rodinný domček v obci Hodruša - Hámre

Reality Žarnovica

Rodinný dom | 63 m²

!!! NOVINKA !!! IMG real Vám ponúka na predaj zachovalý, tradičný rodinný dom (chalupu) v obci

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

60,000 € 952 €/m²

Predaj 3 izbového apartmánu v apartmánovom dome Rezidencia Romantika , Tále - Trangoška

Reality Horná Lehota

Apartmán | Nezadaná | 81.4 m²

Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj apartmán v obci Horná Lehota , s park

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Horná Lehota

249,900 € 3673 €/m²

Na predaj: Moderný 4-izbový rodinný dom so zateplením a veľkým sadom, Veľká Čalomija

Reality Veľká Čalomija

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Na predaj: Moderný 4-izbový rodinný dom so zateplením a veľkým sadom, Veľká Čalomija Realitná

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Veľká Čalomija

79,000 € 439 €/m²

člen NARKS

Pozemok na samote v obci Vyhne

Reality Vyhne

Lúka, pasienok | 11,043 m²

IMG real ponúka na predaj krásny pozemok na samote v obci Vyhne (Žiar nad Hronom). Ponúkame

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM - 2 izbový moderný byt po kompletnej rekonštrukcií - Banská Bystrica - Radvaň

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ľ. Štúra | 64 m²

NOVINKA V PONUKE Prenájom 2 izbového bytu v Banskej Bystrici, mestská časť Radvaň s balkónom (

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

*RFReality* meštiansky dom v centre mesta - Strieborná námestie

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Strieborné námestie | 140 m²

*RFReality* ponúka na predaj meštiansky dom s komerčnými priestormi v centre mesta - na Striebo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

390,000 € 2786 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie