EXKLUZÍVNE iba v TUreality pripravujem II. etapu predaja 3 izb. bytov /74m2/ vo vyhľadávanej lokalite - v Jelšave.

Reality Jelšava

3 izbový byt | 74 m²

Miesto, kde sa deň začína výhľadom… Skopírujte a pozrite si link bytu v pôvodnom a zvizualizova

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Jelšava

27,500 € 372 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KOLAUDUJEME - Nový 3 izb. byt v centre na okraji pešej zóny na ul. Popradskej brigády, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Popradskej brigády | 84.98 m²

Ponúkame predaj nového 3 izbového bytu na 3. NP z 8. NP s výmerou podlahovej plochy 75,13 m² s

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

273,921 € 3054 €/m²

Na predaj 3 izb. byt, 86 m², Trenčín, ul. Zlatovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Zlatovská | 86 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt 86 m² na ulici Zlatovská v Trenčíne. Byt sa nachádza na 2. Posc

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

163,000 € 1895 €/m²

TOP PONUKA - 3i - Sitnianska ul. - Sásová - B.B.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 70 m²

Predáme: Kompletne zariadený a vybavený 3 izbový byt - VNKS Ulica: Sitnianska - sídlisko Sásová

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

161,000 € 2300 €/m²

Predáme projekt zo stavebným povolením na výstavbu RD s 3 bytovými jednotkami

Reality Levice

3 izbový byt | 92 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame projekt zo stavebným povolením na výstavbu RD s 3 bytovými

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

35,000 € 380 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.13 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.13 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NAD KOVANCOM, 3 IZBOVÝ BYT, 2.NP, 85,4m2;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 202 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 09.10.2011 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

193,756 € 160 €/m²

OS Pod Brezinou BD2 na predaj 3 izbový byt č.8, pivnicou a parkovacím miestom za 193.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 66.95 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Trenčín

183,000 € 2733 €/m²

Predám 3-izbový byt

Reality Snina

3 izbový byt | Palárikova | 75 m²

Základne informácie: - 3 izbový priestranný byt - lokalita - Palárikova 1619 - rozloha bytu 75

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Snina

64,000 € 880 €/m²

Predám 3-izbový byt

Reality Snina

3 izbový byt | Čsl. armády | 77 m²

Byt je v pôvodnom zachovalom stave s plastovými oknami. Nový majiteľ si rekonštrukciou môže p

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Snina

59,000 € 857 €/m²

PREDAJ - 3i VNKS - Sitnianska - Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 70 m²

RAI COMPANY s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt typu VNKS na ulici Sitnianska, sídlisko Sásová

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

161,000 € 2300 €/m²

3-izbový byt s veľkorysým balkónom alebo záhradou v projekte SELANKY neďaleko Piešťan

Reality Pobedim

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

V rezidenčnom projekte SELANKY ponúkame na predaj 3-izbové byty s rozlohou interiéru 75,43 m2 a

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na predaj Pobedim

177,827 € 2436 €/m²

NAD KOVANCOM 3 IZBOVÝ BYT, 1.NP, 136,05m2;REZERVOVANÉ

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Okružná | 78.91 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 104 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

207,480 € 2629 €/m²

NAD KOVANCOM 3 IZBOVÝ BYT, 5. NP, 85,39m2;REZERVOVANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 502 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

197,672 € 2600 €/m²

NAD KOVANCOM 3 IZBOVÝ BYT, 3.NP, 85.4m2; REZERVOVANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 302 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

195,373 € 2570 €/m²

NAD KOVANCOM 3 IZBOVÝ BYT, 2.NP, 79,06

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Okružná | 66.65 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 205 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

185,252 € 2779 €/m²

NA PREDAJ POSLEDNÉ 3 IZBOVÉ BYTY, KARPATSKÁ RESIDENCE, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 1 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj posledné voľné byty v bytovom dome Karpatská residence :)

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

3 izbové byty na predaj v štvorbytovom dome v novej časti mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Nová | 81 m²

emme reality realitná kancelária ponúka Vám na predaj 3 izbové byty v štvorbytovom dome v novej

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

123,000 € 1519 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA! - LUXUSNÝ NADŠTANDARDNE ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A LOGGIOU V CENTRE MESTA

Reality Komárno

3 izbový byt | Kúpeľná | 74 m²

LEN U NÁS! - Ponúkame Vám luxusný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite v centre mesta Komárno na K

Publikované: 21.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Komárno

175,000 € 2365 €/m²

Byt 3+1 Prievaly - pokoj, priestor a príležitosť, ktorá sa neopakuje.

Reality Prievaly

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Klud, priestor a príležitosť, ktorá sa neopakuje. Byt, ktorý ponúka všetko, čo rodinný dom Hľa

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Byty na predaj Prievaly

89,900 € 1232 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v centre mesta Detva

Reality Detva

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt v Detve o výmere 68 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí v

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Detva

118,500 € 1381 €/m²

DAHLEH-Na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom v novostavbe vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 53 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj zariadený a slnečný 3-izbový byt o výmere 53 m² s balkónom o

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

210,600 € 3962 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23111)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie