VILA KUZMÁNY | Na predaj 3-izbový byt 79m2 + terasa 21m2 a loggia 7m2, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 79.21 m²

V srdci Trenčína, na pokojnej ulici obklopenej zeleňou a nízkou zástavbou, vzniká projekt, ktor

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

310,320 € 3918 €/m²

na predaj 3 izbový byt, 60 m2, Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | K Nemocnici | 60 m²

Nová ponuka!!! - 3 izbový byt na predaj, Bánovce nad Bebravou - 60 m2 - novšia rekonštrukcia, s

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

70,000 € 1167 €/m²

Na predaj 3-izbový zrekonštruovaný byt s balkónom v Poprade na Juhu

Reality Poprad

3 izbový byt | Svätoplukova | 62 m²

Realitná kancelária Inori ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom na ulici Svätoplukovej. Ten

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 2581 €/m²

SKOLAUDOVANÉ BYTY V RODINNÝCH DOMOCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V ILAVE 75 M2 S PIVNICOU 99 M2.

Reality Ilava

3 izbový byt | 99 m²

Tureality ponúka na predaj pre záujemcov veľký 3-izbový byt v Ilave v tehlovom bytovom dome. By

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ilava

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

💰Aprílová akcia: Dizajnový 3-izbový byt v novom štýle pripravený na nasťahovanie

Reality Fiľakovo

3 izbový byt | Parková | 83.59 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, ktorý

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

83,000 € 993 €/m²

PARQ Zátišie – štýlový 3i byt v novostavbe s výhľadom do parku, 71 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Zátišie | 70.8 m²

Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

422,800 € 5972 €/m²

PARQ Zátišie – funkčne riešený 3i byt v novostavbe s výhľadom na mesto, 71 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Zátišie | 70.81 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

442,900 € 6255 €/m²

PREDAJ: 3 izbový luxusný byt s balkónom - Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 68.02 m²

PROVENCE REALITY s.r.o. - Vám ponúka na predaj 3 izbový luxusný byt, ktorý sa nachádza v obľúbe

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,900 € 2204 €/m²

PREDANÝ PARQ Zátišie – funkčne riešený 3i byt v novostavbe s výhľadom do parku, 71 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Zátišie | 70.8 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

404,800 € 5718 €/m²

Kamence: 3+kk byt - D7.04 - Kysucké Nové Mesto / Etapa 5

Reality Žilina

3 izbový byt | Sládkovičova | 64.7 m²

Bývajte tak, ako ste vždy túžili. Kamence v Kysuckom Novom Meste ponúkajú ideálne bývanie pre t

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Byty na predaj Žilina

186,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 3 izb byt v Haligovciach

Reality Haligovce

3 izbový byt | 70 m²

Predám 3 izb byt v obci Haligovce v osobnom vlastníctve v pôvodnom stave ,vymenené plastové okn

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Haligovce

82,000 € 1171 €/m²

Veľký pekný a slnečný 3 izbový byt, ul. Perecká - R3, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Perecká ul. | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, pekný a slnečný 3 izbový byt bez balkónu o rozlohe 83 m2 na

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

123,000 € 1482 €/m²

PREDAJ, 3 izbový byt na Štefánikovej ulici, Staré Mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 77 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Štefánikovej ulici v Starom M

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,900 € 3245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VILA KUZMÁNY | Na predaj nadštandardný 3i byt so záhradou (122 m2) v novostavbe, TrenčínVILA KUZMÁNY

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 80.58 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

306,430 € 3803 €/m²

NOVOSTAVBA Bytový dom ŠEJBA B1 LIPANY

Reality Lipany

3 izbový byt | Komenského | 86.43 m²

Exkluzívne novostavba bytového domu ŠEJBA B1 Lipany, okres Sabinov. Technické informácie a špe

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Lipany

169,092 € 1956 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s parkovaním a záhradkou – Prievidza, Kúty

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa na 2. posch

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravujeme!!Predaj 4.izbového bytu v centre Bratislavy,s balkónom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 4 .izbový byt v srdci Bratislavy – Hollého ulica, len pár

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

358,000 € 4991 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | exkluzívne lofty vo výborne situovanom prémiovom projekte FLORET

Reality Rovinka

3 izbový byt | 71 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj exkluzívne lofty vo výborne situovanom prémiovom projekte F

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Rovinka

Cena dohodou

OCCAM | PALAIS ESTERHÁZY 3i byt, Staromestská, 88,75 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 88.75 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt v komornom projekte Palais Esterházy

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

869,992 € 9517 €/m²

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy!Už v predaji !! Začiatok výstavby 2025

Reality Trnava

3 izbový byt | Orolská | 73.54 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

339,900 € 4622 €/m²

3 izbový byt v centre mesta Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | T.Ševčenku | 63 m²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bardejov

129,900 € 2062 €/m²

3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Moyzesova | 84 m²

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 1844 €/m²

3 izb. tehlový byt s logiou v Štúrovej štvrti v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Štúrovo Námestie | 82 m²

Reality Turiec ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 3 izbový tehlový byt s logiou v Mart

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23111)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Upresniť hľadanie