STAVIAME PRE VÁS - novostavba veľký 3 izbový v Slovenskej Ľupči, projekt Bytový dom Májova

Reality Slovenská Ľupča

3 izbový byt | 1. mája | 93 m²

Predstavujeme Vám jeden z troch rovnakých 3-izbových bytov z nášho projektu Bytový dom Májov

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

240,900 € 2220 €/m²

3izb. byt v centre s klimatizáciou

Reality Senec

3 izbový byt | Námestie 1. Mája | 71 m²

Popis nehnuteľnosti CASMAR REALITY – Ponúka na predaj pekný 3izb. byt v centre mesta Senec. By

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

169,000 € 2718 €/m²

3 izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 63 m²

Na predaj je trojizbový byt v Karlovej Vsi.

 Bytový dom ma 4 nadzemné podlažia. Ponukaný byt

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3094 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj! 3-izbový byt (č.25/5.nadzemné podložie) Bytový komplex Kúty II.etapa

Reality Kúty

3 izbový byt | 74.8 m²

Predstavujeme Vám projekt Bytového komplexu Kúty nachádzajúceho sa v meste Kúty, ktorý bude vyt

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Kúty

158,500 € 2119 €/m²

Na predaj 3 izbový byt na Lipníku

Reality Tlmače

3 izbový byt | 65.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na Lipníku. na 1 poschodí . Plocha: úžitková 65,

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Tlmače

76,000 € 1084 €/m²

BD – RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 3.NP; 85,57m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.48 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 303 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 3.NP; 85,57m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.47 m²

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 80,93m2;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.41 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 206 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

232,914 € 3130 €/m²

BD RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 85,13m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.48 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 203 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 77,55m2;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 71.1 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 202 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

208,528 € 2933 €/m²

BD RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 1.NP; ZÁHRADKA; 108,76m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.41 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, ZÁHRADKA, TERASA, č. 106 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

REZERVOVANÝ: 3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

FOX - Predaj * veľký 3 izbový byt s garážou * Sladovnícka ul.

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Sladovnícka | 105 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt s obytnou plochou 96 m2 s dvomi balkónmi, ktorý s

Publikované: 17.01.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Trnava

265,000 € 9 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23109)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)