3 izbový byt na predaj v Nových Zámkoch Novostavba

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 74.12 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe v Nových Zámkoch. Jedná sa o rezidenčné bývani

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Nové Zámky

174,800 € 2358 €/m²

Piešťany - Štefániková ul. 3 izbovým bytom ID:24033

Reality Piešťany

3 izbový byt | Štefánikova | 100 m²

ID:B24033A 3D prehliadka a fotodokumentácia: https://captur3d.io/page/dfa343d2bf2b7d75/6568ca4

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Piešťany

220,000 € 2350 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Piešťany - 3 izbový byt Mateja Bela - čiastočná rekonštrukcia - ID 23034

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 67.1 m²

ID23034 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Piešťanoch, na sídlisku Adam Trajan, ulica Mateja

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

138,000 € 2027 €/m²

REZERVOVANY!!!Predaj : 3 izbového bytu v obci Staškov ( 247-B)

Reality Staškov

3 izbový byt | Staškov | 71.27 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 71,27m2 ideálne pr

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Staškov

126,659 € 1777 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predali sme 3i chyžku s loggiou

Reality Michalovce

3 izbový byt | Leningradská | 72.56 m²

Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Predali sme 3i chyžku, 82m², Okružná

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 82.63 m²

Byt sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 B

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Rezervovali sme 3i chyžku na SNP

Reality Michalovce

3 izbový byt | Astrová | 76.36 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Michalovce

139,000 € 1911 €/m²

Predali sme krásnu 3i chyžku

Reality Michalovce

3 izbový byt | Severná | 78.38 m²

B

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

NAD KOVANCOM 3 IZBOVÝ BYT, 4.NP, 85,4m2;REZERVOVANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 402 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

197,672 € 2600 €/m²

NA PREDAJ: 3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

3 - IZBOVÝ BYT NA SÍDLISKU ZÁPAD

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 64 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt s balkónom na ulici Letnej v preferovanej časti sídlisko záp

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Kúpim kompletne prerobený 3 - 4 byt v leviciach .

Reality Levice

3 izbový byt | M.R.Štefánika | 80 m²

Stav objektu: len kompletná rekonštrukcia. Ponuky poprosím s cenou na mail Ďakujem

Publikované: 23.07.2021 Aktualizované: 01.07.2025
Byty na predaj Levice

Cena dohodou

NA predaj 3-izbový tehlový byt priamo v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | centrum mesta | 70 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj 3-izbový tehlový byt s balkónom v meste Nové Zámky. Nachádza sa

Publikované: 30.12.2022 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,290 € 1875 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v Lučenci, Rúbanisko III.,

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III. | 66 m²

PROXAM reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v Lučenci. Byt sa nachádza na sídlisku Rúbani

Publikované: 05.12.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

74,900 € 1089 €/m²

Rezervované! Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. Byt disponuje rozloho

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

SKOLAUDOVANÉ !! predzáhradkový byt v projekte Sekvoja

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 69.2 m²

Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre slobodných aj pre

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

184,684 € 2435 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | xxx | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v meste Bánovce nad Bebravou, na ulici Sládkovičova / sídl.

Publikované: 15.08.2023 Aktualizované: 18.11.2024
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1519 €/m²

3 izbový byt po kompletnej prestavbe prerobený z 2 izbového a zariadený na predaj

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Dubnička | 66 m²

Hľadáte byt s možnosťou okamžitého nasťahovania sa po jeho kúpe? Hľadáte miesto pre svoj domov

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový apartmán v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Mýto pod Ďumbierom | 56 m²

Moderný 3-izbový apartmán s rozlohou 56,48 m2 a balkónom sa nachádza v oblasti Tále v Mýte pod

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

220,000 € 3929 €/m²

TOREA - ZELENÉ NIVY - 3i BYT S BALKÓNOM V BYT. DOME D - PEZINOK

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.73 m²

NOVÝ BYTOVÝ KOMPLEX ZELENÉ NIVY Ponúkame na predaj posledné tri trojizbové byty s balkónom v no

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3820 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán s terasou v EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 102 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový apartmán s terasou v úplne n

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 28.12.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Tornali

Reality Tornaľa

3 izbový byt | Závodná | 60 m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Tornali na ulici Závodnej. Nachádza sa v tehlovej bytovke na

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Tornaľa

84,900 € 1417 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (737)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30376)
Rodinné domy na predaj (23106)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie