3-izbový byt v top lokalite–59 m², Loggia, 3/10, Čapajevová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Čapajevova | 59 m²

na Sídlisku Terasa, Čapajevova ulica. Byt je v úplne pôvodnom stave, čo predstavuje ideálnu pr

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

194,990 € 3305 €/m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ - Kompletne prerobený 3 izbový byt na kľúč na Rákociho ulici v Komárne DOKONČENIE BYTU MÁJ 2026

Reality Komárno

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkam Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt na kľúč v Komárne, Rákociho ul. Plocha:

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Komárno

135,000 € 1875 €/m²

Na predaj LUX 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramau na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj ponúkame luxusný 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramatickým výhľadom na B

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača - TOP lokalita

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 69.63 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača, Bratislava – Rača, ktorý predsta

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5084 €/m²

REZERVOVANÉ I 3i byt ꓲ 93 m² ꓲ ROBOTNÍCKA ꓲ priestranný zrekonštruovaný byt kúsok od Trnavského mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Robotnícka | 93 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Tento byt má niečo, čo sa nedá kúpiť dod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

340,000 € 3656 €/m²

Exkluzívne - predaj krásneho 3 - izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, 69,29 m2 v Sásovej

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.29 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj tento výnimočný a veľmi príjemný 3 -izbový byt po kom

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 2598 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pukanec – 3 izbový byt na predaj

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Dávame vám do pozornosti 3-izbový byt na predaj v obci Pukanec, v okrese Levice, s úžitkovou pl

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 1106 €/m²

SUPER CENA Veľký 90m2 3i Slnečný byt Na predaj Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou výmerou 90 m² nachádzajúci sa v me

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

174,800 € 1942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Selice

3 izbový byt | Revolučná | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj v obci Selice trojizbový byt priamo v centre dediny . Byt prešiel kom

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Selice

89,999 € 1250 €/m²

EXKLUZÍVNE – Priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom – Štúrovo

Reality Štúrovo

3 izbový byt | F. Rákócziho | 76.47 m²

Hľadáte byt pre rodinu s dostatkom priestoru, dobrou dispozíciou a potenciálom do budúcna? Ponú

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Štúrovo

126,000 € 1648 €/m²

***Rezervácia*** PREDAJ 3,5 izb. byt, Sabinovská ul.,TOP lokalita Ružinov, 69 m2+ 2x loggia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sabinovská | 68.99 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave, v zateplenom bytovom dome na Sab

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3696 €/m²

OCCAM | UNIKÁTNY PODKROVNÝ 3i BYT-LOFT V PRIAMOM SRDCI STARÉHO MESTA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sládkovičova | 140 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj výnimočný 3i byt-loft 140m2 v priamom srdci Starého mesta B

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 2607 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B1.5

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

153,500 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B2.10

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Brezno

159,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s priestranným balkónom v novostavbe LOTOS Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 77.11 m²

3-izbový byt 601 – moderné bývanie s priestranným balkónom v projekte LOTOS Trnava Predstavuje

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

217,900 € 2826 €/m²

TOREA - 3i BYT, 85 m2, GARÁŽOVÉ STÁTIE - SILVÁNOVÁ, PEZINOK - MUŠKÁT

Reality Pezinok

3 izbový byt | Silvánová | 85.46 m²

VEĽKÝ 3i BYT NA MUŠKÁTE, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽ. STÁTIA Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúk

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Pezinok

260,000 € 3042 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované:Predaj príjemného 3-izbového izbového bytu v obľúbenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Repašského | 69 m²

Predaj 3-izbového bytu s loggiou – 65 m², Repašského ulica, Bratislava – Dúbravka. Ponúkame na

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

3 izbový byt priamo v centre - Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Hlavnej ulici v Košiciach.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

329,000 € 4113 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb. byt -Jedinečná príležitosť na bývanie podľa vlastných predstáv.

Reality Senica

3 izbový byt | L. Novomeského | 74 m²

Byt je stave holobyt určenom na modernizáciu. V rámci prípravy na modernizáciu boli realizované

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Senica

115,900 € 1566 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT 75 M2, LODŽIA, GARÁŽ, VYSOKÉ TATRY

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Lipová | 75 m²

MLM reality má špeciálne pre Vás priestranný 3-izbový byt situovaný v exkluzívnej lokalite pod

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

224,990 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt v centre mesta Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | D.Štúra | 74 m²

RK4 ponúka na predaj 3 izbový byt v centre mesta Sereď. Byt je ihneď obývateľný, samozrejme zál

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

150,000 € 2027 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou | Jilemnického | Zariadený

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jilemnického, nachádzajúci sa na 11. posch

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 2141 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lev Reality - Slnečný 3-izbový byt v Tlmačoch

Reality Tlmače

3 izbový byt | Dlhá | 65 m²

Tento byt je ideálnym kompromisom medzi okamžitým bývaním a možnosťou doladiť si ho presne podľ

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tlmače

72,900 € 1122 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23113)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie