ZĽAVA - NA PREDAJ 1,5 IZBOVÝ BYT | HAVANSKÁ UL. | Sídl. Ťahanovce

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Havanská 10 | 39 m²

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľmi pekný 1,5 izbový byt po vkusnej rek

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

160,000 € 4103 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,66m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v rok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3439 €/m²

TOKA - PREDANÉ - Skvelá lokalita - 2 izbový byt KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Clementisova | 69.41 m²

PREDANÉ Na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný vo skvelej a pokojnej časti Kysuckého Nov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

Info v RK

Predaj luxusneho 2 - izbového tehlového bytu, pri centre

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 59 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 59 m², plus pivnic

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,999 € 3898 €/m²

2-izbový byt v Dolnom Smokovci – ideálna investícia

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 53.74 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, situovaný v srdci Vysoký

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

175,000 € 3256 €/m²

REZERVOVANÉ - Priestranný 2-izbový byt v centre mesta – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Sládkovičova | 62 m²

Priestranný 2-izbový byt v centre Fiľakova s výmerou 62 m² a balkónom. Byt ponúka praktickú di

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

2-izbový byt s balkónom Vargove pole

Reality Rožňava

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný 2-izbový byt s balkónom na vyhľadávanom sídlisku Vargové pole.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rožňava

88,400 € 1607 €/m²

(REZERVOVANÉ!!!)ZARIADENÝ BYT 2+1 , Žilina - Hliny VIII (62m2) , loggia a balkón

Reality Žilina

2 izbový byt | 62 m²

Piata Avenue Vám EXKLUZÍVNE!!! ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o celkovej výmere 62 m

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom – Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | 45.4 m²

TU reality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 2-izbový byt** vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

148,000 € 3260 €/m²

REZERVOVANÉ | PRESVETLENÝ 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S GARÁŽOVÝM PARKINGOM A KOBKOU

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 52 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj úplne nový 2 izbový byt v bratislav

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

236,500 € 4548 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

326,134 € 5304 €/m²

REZERVOVANÝ: 2-izbový byt nedaľeko Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56.11 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4224 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ružinov – Trávniky, na Nezá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4060 €/m²

Hľadáme 2-izbový byt v Trnave pre konkrétneho klienta

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Zvažujete predaj 2-izbového bytu v Trnave? Možno už máme vášho kupujúceho. Aktuálne zastupujem

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

165,000 € 3056 €/m²

AZ. 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (C2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

MH295- Na predaj krásne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Komárne!

Reality Komárno

2 izbový byt | Mederčská ul. | 54.47 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Komárne na ulici Meďerčskej .V

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Komárno

110,000 € 2019 €/m²

Štýlový 1,5 izbový byt na Furči

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Zupkova | 43 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, kompletne zariadený 1,5-izbový byt v žia

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,000 € 4163 €/m²

2 izbový byt, Janouškova, Centrum, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Janouškova | 56 m²

Na predaj štýlový 2 izbový byt v pešej dostupnosti do centre mesta Hľadáte bývanie, ktoré spáj

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

189,990 € 3393 €/m²

65M2 2I BYT NA PREDAJ SŮVOZ TRENČÍN

Reality Trenčín

2 izbový byt | 65 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový a priestranný 2-izbový byt o výmere 65 m², situovaný na príz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

154,999 € 2385 €/m²

KOMPLETNE PREROBENÝ 2-IZBOVÝ BYT, BANSKÁ ŠTIAVNICA – KRIŽOVATKA, 64M2

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Nezadaná | 64.26 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny, veľkorysý 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lok

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

119,900 € 1866 €/m²

Slnečný 2 izb. byt v najlepšej lokalite na Bysterci v D. Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Bysterecká | 48 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS : PONÚKAME na PREDAJ – slnečný, panelový, vzdušný a veľmi príjemný 2-izb.

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

130,000 € 2708 €/m²

Piešťany - 2,5 izbový byt s balkónom - ID: 26001

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 64 m²

ID: 26001 Ponúkame na predaj tehlový 2,5-izbový mezonetový byt (64 m²/r.2006) na 3.p. v pokojn

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2422 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23040)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie