NOVINKA 2 izb. byt LADOŽSKÁ ul., sídl. Nad Jazerom - NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ladožská | 50 m²

** NOVINKA ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt s loggiou - Ladožská ul. - síd

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

194,980 € 3900 €/m²

NOVINKA - ZREKONŠTRUOVANÝ 2 izbový byt - BUKUREŠTSKÁ ul., sídl. Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 39 m²

** NOVINKA ** Ponúkam na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt s loggiou - Bukureštská ul. - sídl

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

159,980 € 4102 €/m²

NOVINKA - 2 izbový byt BUKUREŠTSKÁ ul., sídl. Ťahanovce - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 39 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

159,980 € 4102 €/m²

NOVINKA - 2 izb. byt DRUŽICOVÁ ul., Nad Jazerom - NOVÁ KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Druzicova | 42 m²

** REZERVOVANÝ ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt s loggiou - Družicová ul.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

171,980 € 4095 €/m²

NOVINKA - 2 izbový byt - JALTSKÁ ul. - Furča, NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Jaltská | 43 m²

** REZERVOVANÝ ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt so 6-m dlhou loggiou - Jal

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,900 € 4184 €/m²

Na predaj 2-izbový byt - Košice KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Jasuschova | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na ulici Jasuschova 14, sídlisko KVP – Košice.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

173,000 € 3264 €/m²

**NOVINKA** sídlisko Nad Jazerom, Ladožská ul., NOVOREKONŠTRUOVANÝ, 2-izb.byt

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ladožská | 50 m²

**NOVINKA** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2 - izbový byt v osobnom vlastníctve s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

194,980 € 3900 €/m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v novostavbe, Baštová ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Elegantný 2-izbový byt v novostavbe na Baštovej ulici v centre Košíc, disponuje unikátnym strop

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - 2 izbový byt, Zupkova, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Zupkova | 42 m²

Ponúkam na prenájom štýlový a úplne nový 2-izbový byt na Zupkovej ulici v Košiciach. Byt s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

2 izbový byt - Košice Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 50.97 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v Košiciach na Popradskej uli

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Trieda SNP - veľmi pekný 2 izbový byt 52 m², 3 x LOGGIA 18 m². KR

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 52 m²

ZARA REALITY v EXKLUZÍVNOM zastúpení Zdenka Horváthová ponúka : NOVINKA: veľmi pekný, priest

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,800 € 4035 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ADLEROVA- Veľmi pekný 2 izb. byt po KR. 43 m2 + loggia. Nová KR.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Adlerova | 43 m²

ZARA REALITY v zastúpení ZDENKA HORVÁTHOVÁ Vkusná, kvalitná a nadčasová práve dokončená rekonš

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Belehradská - NOVINKA :MODERNÝ 1,5 izb. byt, 39 m2 + loggia.ZARIADENIE

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Belehradská | 39 m²

ZARA REALITY v zastúpení Zdenka Horváthová ponúka: Nadčasovo zmodernizovaný, esteticky farebne

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

179,800 € 4610 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SOFIJSKÁ - Pekný 2 izbový byt, 52m² + LOGGIA, 7/8 posch.

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Sofijská | 52 m²

ZARA REALITY v zastúpení Katarína Medvecová ponúka: NOVINKA: veľmi pekný, priestranný 2-izbový

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

Kpt. Jaroša - NOVINKA - MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT, 59 m2 + loggia.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Kpt. Jaroša | 59 m²

Bývate okamžite a bez starostí. Nemusíte riešiť remeselníkov, materiály ani koordináciu rekonšt

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

209,800 € 3556 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - 2 izbový byt, Popradská, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 52 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Z

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

170,000 € 3269 €/m²

Na predaj 2 izb. pôvodne 3 izb. byt- Čínska ul., Ťahanovce- Košice

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Čínska | 64 m²

PrimeReal & Finance ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt s veľkorysou rozlohou 64 m² (pôvodne

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

196,000 € 3063 €/m²

2 izbový byt, sídlisko KVP, Drábova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Drabova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Košiciach na sídlisku KVP, na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

179,990 € 3461 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2 izbový byt Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | 60 m²

Tureality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Sídlisko KVP. Byt sa nachá

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

278,099 € 4635 €/m²

2 - izbový byt s loggiou a klímou na juhu

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 53 m²

Tureality ponúka na predaj zrekonštruovaný 2- izbový byt na juhu, jednu zastávku od auparku. B

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

189,999 € 3585 €/m²

Na predaj - 2 izbový byt na Galaktickej ul.

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Galaktická | 50 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 2 - izbový byt v Košiciach. Ak túžite bývať na najzelenšom síd

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

pôvodný stav: 1,5-izbový byt, Sputniková ulica, Košice - Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Sputniková | 42 m²

Ponúkam na predaj 1,5-izbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Nad Jazerom, na ulici Sputniková v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

153,000 € 3643 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Považská ulica Košice Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 56 m²

Ak hľadáte podnájom a chcete bývať v krásnom, zrekonštruovanom byte, z ktorého budete mať pozit

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 1,5 izbový byt na ul. Štítova, Kuzmányho, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj útulný 1,5-izbový

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

200,000 € 5000 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie