2 izbový byt | Holubyho | 57.6 m²
Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta
194,244 € 3372 €/m²
2 izbový byt | Palackého | 85.5 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Košiciach, v S
249,990 € 2924 €/m²
2 izbový byt | Župkova | 58 m²
GH Real ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Zupkovej ulici
199,990 € 3448 €/m²
2 izbový byt | Župkova | 43 m²
GH Real ponúka na predaj slnečný 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Zupkovej ulici,
185,000 € 4302 €/m²
2 izbový byt | Vodárenská | 47.52 m²
Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu s potenciálom rastu len pár minút od centra mes
219,900 € 4628 €/m²
2 izbový byt | Mojmírova | 57 m²
Ste náročnejší a radi by ste vlastnili výnimočný byt v historickom centre mesta Košice? Byt sa
250,000 € 4386 €/m²
2 izbový byt | Trieda SNP | 54 m²
GH Realitná kancelária ponúka na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Trieda SNP 13 v
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Holubyho | 67.6 m²
227,553.6 € 3366 €/m²
2 izbový byt | Husárska | 43 m²
Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj dvojizbový byt na Husárskej ulici v Košiciach, kt
245,000 € 5698 €/m²
2 izbový byt | 43 m²
Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj moderný a štýlovo zariadený 2-izbový byt v obľúbe
205,000 € 4767 €/m²
2 izbový byt | Mlynská | 74 m²
Bývanie priamo v centre, kde máte všetko na dosah a zároveň komfort parkovania. Tento priestran
900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ostravská | 42 m²
GH Real ponúka na preda jpekný 1,5-izbový byt na Ostravskej ulici v Košiciach. Byt sa nachádza
179,990 € 4285 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
🔥 HĽADÁME BYT – možno práve ten váš! 🔥 Pre seriózneho klienta aktívne hľadám 2 alebo 3-izbový
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Lesnícka | 40 m²
Ponúkame na prenájom 1,5 izbový byt na Lesníckej ulici - Terasa. Byt má rozlohu 40 m2 a nachád
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Popradská | 51.6 m²
Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 2 izbový byt v lok
174,900 € 3390 €/m²
2 izbový byt | 50.7 m²
Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj veľký 2-izbový byt na ulici v Košiciac
183,000 € 3609 €/m²
2 izbový byt | Wuppertálska 61 | 46.96 m²
*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na preda
184,000 € 3918 €/m²
2 izbový byt | Jantárová | 46 m²
Na predaj 2-izbový byt na ulici Jantárová, vo vyhľadávanej lokalite blízko centra. Byt sa nachá
205,000 € 4457 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 55 m²
V ponuke na predaj byt a parkovacie miesto vo vyhľadávanej lokalite blízko centra mesta a námes
232,000 € 4218 €/m²
2 izbový byt | Sputniková | 40 m²
Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka možnosť si PRENAJAŤ kompletne novo zrekonštruovan
700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n
228,888 € 3998 €/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro
315,000 € 4145 €/m²
2 izbový byt | Tri hôrky | 62 m²
Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt vo výbornej lokalite na Terase,
850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 40 m²
Solidreal ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1,5 izbový byt + balkón, ktorý sa nachád
800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.