NA PREDAJ štýlový byt s loggiou v centre mesta - Novostavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Bellova | 45 m²

Ak hľadáte bývanie v centre mesta alebo investičnú nehnuteľnosť s výborným potenciálom, tento b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,000 € 5111 €/m²

2-izbový byt, Nad Jazerom, zeleň, čiastočná rekonštrukcia

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Polárna | 42 m²

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa na najzelenšom sídlisku mesta Košice – Nad Jazer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

Prenájom blízkosti Auparku v Košiciach

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá | 38 m²

BEZPEČNÉ BÝVANIE: Slnečný, dizajnový 2-izbový apartmán v centre (Krivá ul.), 8. poschodie Hľadá

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1,5 izbový byt Krivá ulica, top lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 34 m²

Bývanie v srdci mesta v blízkosti Aupark Košice, Hlavná ulica, autobusová stanica. Top lokali

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,000 € 5265 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT B

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

261,590 € 4569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2,5 i byt Národná trieda VIDEO

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový moderný byt v Košiciach, Národná trieda 86 . Byt je situovaný na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

205,000 € 3796 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1.5 izbový byt Vodárenská kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 35 m²

Bývanie v srdci mesta s dušou prírody Byt je navrhnutý s dôrazom na komfort, kvalitu a príjemn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,000 € 4829 €/m²

REZERVOVANÝ - 1,5 izbový byt, Stálicová, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Stálicová | 42 m²

Rezervovaný Štartovací byt alebo investícia? 1,5 izbový byt v tichej lokalite Košíc Hľadáte b

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

Štýlový, zariadený 1,5-izbový byt na predaj – Humenská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Humenská | 40 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj príjemný, zariadený 1,5-iz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 4450 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT E

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 58.4 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,072 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 1,5-izbový (2+KK) byt s potenciálom na Železníkoch – Užhorodská ul.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

Prenájom 2 izb.bytu-Košice Sever-Rezervované

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tomášikova | 60 m²

SOLIDREAL ponúka na dlhodobý prenájom príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt vo výbornej a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 izbový byt v Novostavbe ul. Na hore, Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na Hore 13 | 57 m²

Spoločnosť LIONLEADERS - Fingo, a.s. Vám, ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo výmere 56,8 m2 n

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Nadštandardný a veľkorysý 2 - izbový byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá | 59 m²

Solid Real a Daniel Oravec Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 2-izbový byt, ktorý predst

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

235,000 € 3983 €/m²

VYKÚPIME VÁŠ BYT V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Košice-Sever

Cena dohodou

PRENAJATÉ! Prenájom 1,5 izbový byt TR.SNP, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | - | 40 m²

Solid Real ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1,5 izbový byt + balkón, ktorý sa nachá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

690 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

1,5 izbový byt na skvelej adrese | Michalovská - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Michalovská 21 | 40 m²

1,5 izbový byt v lokalite, ktorej nič nechýba? Toto je presne ten typ nehnuteľnosti, ktorý je v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,900 € 3998 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt, 48 m² - predzáhradka, rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 46 m²

REZERVOVANÉ - Útulný 2-izbový byt po rekonštrukcii v tichej obci Nováčany, len 15 km od Košíc,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

99,900 € 2172 €/m²

člen NARKS

2,5i, OV, Sever, Národná trieda, tehla, vl. kúrenie, zariadený

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 62 m²

Unikátny priestor s umeleckou dušou na Národnej triede. Ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ 1,5-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S BALKÓNOM | BERNOLÁKOVA, KOŠICE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 41 m²

TU reality ponúka na predaj krásny 1,5-izbový byt s balkónom na Bernolákovej ulici v Košiciach,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

172,000 € 4195 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s lodžiou - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 49 m²

Tomisreal a Iveta Hanzely Vám ponúkajú na predaj priestranný 2 izbový byt, mestská časť Košice

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

196,000 € 4000 €/m²

2-izbový byt s veľkou 6m2 loggiou na Považskej ul.,

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Pohodlné mestské bývanie, ktoré má štýl aj praktickosť – presne to ponúka tento 2-izbový byt v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt v Košiciach | 58 m² | TOP rekonštrukcia | Klíma | Nábytok na mieru

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Šoltésovej | 58 m²

ID:414 GE-MAX Reality ponúka na prenájom krásny moderný 2-izbový byt v Košiciach, ktorý vás oča

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Košice Juh, Užhorodská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miroslav Klapáč, kontakt: 0950 433 990, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

165,000 € 4231 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Upresniť hľadanie