PREDAJ - 1 izbový byt, 35 m2, Znievska ulica, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Znievska | 35 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj slnečný, kompletne zrekonštruovaný a zariaden

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

180,000 € 5143 €/m²

NAVA | PRIESTRANNÝ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU V PROJEKTE JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jarabinková | 46 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt v novostavbe Jarabinky

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,900 € 4889 €/m²

Moderný 1 izbový byt v Rači na Peknej ceste s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²

Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,990 € 4459 €/m²

Na predaj priestranný a útulny 1-izbový byt – Petržalka, Topoľčianska

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Na predaj 1-izbový byt – Petržalka, Topoľčianska Odkaz na VIDEO-OBHLIADKU : https://www.youtu

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

174,000 € 4833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY SVETLÝ 1 IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE LAMAČ, NA MALOKARPATSKOM NÁMESTÍ V BLÍZKOSTI LESA

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 39.96 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na preda

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

170,000 € 4254 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán s výhľadom na Staré mesto - Rezidencia Žilinská (704)

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 26.87 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 26,87m2 + 4,13m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,119 € 7969 €/m²

1-izb. byt v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 28.12 m²

1-izbový byt v projekte Slnečnice, na ulici Zuzany Chalúpovej v mestskej časti Petržalka BYT

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,000 € 6010 €/m²

1 izbový byt, úžitková 25,13m2, balkón 4,16m2, parkovacie miesto, kobka, Rača-Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

153,000 € 6088 €/m²

člen NARKS

Jedinečný 1 izbový apartmán-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

274,227 € 6856 €/m²

Moderný 1-izbový byt s veľkým balkónom (42 m²) | Tehelné pole | novostavba 2020 | investičný potenciál

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 42 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v kvalitnej novostavbe v jednej z najžiadanejší

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 5452 €/m²

Útulný 1-izbový byt 37 m² – Nobelova ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 37 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy –

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

172,999 € 4676 €/m²

REZERVOVANÉ-1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 32 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj 1-izbový byt Podunajských Biskupiciac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

130,000 € 4063 €/m²

Predaj 1 izbového čiastočne zrekonštruovaného bytu s úžitkovou plochou 40 m2 v Bratislave – Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú prenájom 1 izbového zrekonštruovaného bytu s výmerou 40 m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,999 € 4975 €/m²

Rezervovaný: Priestranný 1-izbový byt s potenciálom prerábky na 1,5-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mesačná | 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

člen NARKS

Arvin & Benet | Priestranný byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prievozská | 40 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova – na Prievozskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PORUBSKY | Byt pre mestského človeka, ktorý chce mať všetko na pár krokov

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Karadžičova | 32.64 m²

Máte pocit, že život je stále akýsi náročnejší? A to ešte nehovoríme o novom bývaní… Alebo viet

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

184,900 € 5665 €/m²

PREDAJ 1,5-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | K Železnej studienke | 40.79 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt s celkovou výmerou 43,63 m², z čoho tvorí obytná plocha 40,79

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,032 € 5934 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 1-izbový byt s parkovacím miestom v uzavretom dvore v NOVOSTAVBE, Bystrická ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 40 m²

Predaj slnečného 1-izbového bytu v novostavbe Devínske Lúky, ulica Bystrická, Devínska Nová Ves

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

149,000 € 3725 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Štýlový a svetlý byt obklopený zeleňou Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 40 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a moderne zadriadený 1i byt vo vyhľadávanej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4500 €/m²

Štýlový zrekonštruovaný 1i byt, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame moderný, kompletne zrekonštruovaný, bezbariérový byt v jednej z najžiadanejších častí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 5971 €/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 40 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM Broker

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 5125 €/m²

člen NARKS

SVETLÝ 1-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU LOGGIOU A PRÍJEMNÝM VÝHĽADOM, DÚBRAVKA – ĽUDA ZÚBKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 37 m²

Ponúkame v zastúpení majiteľa na predaj príjemný, svetlý 1-izbový byt s výmerou 38 m², nachádza

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

169,900 € 4592 €/m²

58,7m2 - LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 58 m²

Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

297,700 € 5133 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v Bratislave - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | L.Fullu | 42 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Karlovej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,900 € 4760 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8560)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie