Hľadáme na kúpu 1 izbový byt, Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Korytnická | 38 m²

PONÚKNITE!!! Pre klienta hľadáme na kúpu 1 izbový byt v m.č. Vrakuňa, alebo Podunajské Biskup

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

150,000 € 3947 €/m²

GARSÓNKA S LOGGIOU - PETRŽALKA - DOPYT

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 29 m²

Realitná kancelária Grand Real v zastúpení klienta hľadá na kúpu garsónku s loggiou v Bratislav

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

155,000 € 5345 €/m²

Na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový a útulný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Karola Adlera | 39 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je zrekonštruovaná do posledného detailu a navyše sa nachádza v skv

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,900 € 4869 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne zrekonštruovaná garsónka s loggiou v Petržalke TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 25 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovanú garsónku s loggiou na Vilovej ulici v Bra

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 6396 €/m²

NA PREDAJ, zrekonštruovaný, 1-izbový byt, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj zrekonštrovaný 1-izbový byt s balkónom

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

175,000 € 5000 €/m²

NA PREDAJ 1,5-izb. byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajské Biskupice | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1,5-izbový byt v lokalite Bratislava –

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

NA PREDAJ, 1-izb. byt v novostavbe ČEREŠNE

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 33.87 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe Čerešne Livin

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5757 €/m²

Hľadám pre klienta 1 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami: • lokal

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - Na predaj 1-izbový byt Rača-Paseky

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 29.81 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo štartovací byt? Realitná kancelária Mentor Group Real Est

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

139,900 € 4693 €/m²

REZERVOVANÝ! BRATISLAVA-Dúbravka NA PREDAJ 1 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Považanová | 41 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Dúbravka, na Pov

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4390 €/m²

Na predaj štýlovo zariadený 1 izbový byt v Bratislave-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Lermontovova | 30 m²

Na predaj ponúkame elegantný a štýlovo zariadený 1-izbový byt na ulice Lermontovova len par

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

210,000 € 7000 €/m²

Útúlny na komplet zrekonštruovaný 1iz byt BA Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Br

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica, mestská časť Nivy (BA II)

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Na predaj priestranný 1-izb. byt Uzbecká ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 37 m²

Na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 1-izbový byt s parkovacím miesto v novos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5000 €/m²

Ponúkame pekný, nový 1-izb. byt na predaj – Mierová / Kaštieľska ul. – Ružinov – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Na predaj 1-izb. byt na rohu Kaštielskej a Mierova ul. – Ružinov / Prievoz / v bytovom dome vo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

REZERVOVANÉ: 1 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Hronská | 36 m²

R E Z E R V O V A N É – 1 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

145,000 € 4028 €/m²

NOVINKA: klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe s veľkou loggiou – Slnečnice, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²

NOVINKA NA TRHU Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

172,000 € 5263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV (STARÉ ZÁHRADY) | KLÍMA | NÍZKE NÁKLA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 5965 €/m²

Skolaudované - praktický 1 izb.byt s balkónom v top lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

185,900 € 5356 €/m²

PREDAJ- 1 IZBOVÝ BYT 33,35m2-RAČIANSKÁ- BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianská | 30.95 m²

REZERVOVANÉ-MARLICKPROPERTY ponúka na predaj praktický 1-izbový byt s loggiou a pivničnom kobko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

156,900 € 5069 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie