PREDAJ: 1,5 izb. apartmán, NOVOSTAVBA, Malokrasňanská 4, BA-Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Malokrasňanská | 35.3 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 1,5-izbový apartmán s lodžiou a šatníkom v novostavbe na Malo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

204,900 € 5805 €/m²

1. Izbový byt v centre mesta , pod Hradom, Mikulášska ul., 50 m2 - vhodné ako byt aj kancelária

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový na Mikulášskej ul. v Bratislava-Staré Mesto. Priestor o veľkos

Publikované: 10.12.2019 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

234,000 € 4680 €/m²

TOP INVESTÍCIA, TOP ADRESA, BÝVAJTE PRIAMO V CENTRE DIANIA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dulovo námestie | 44 m²

BÝVANIE NA TOP ADRESE PRI DULOVOM NÁMESTÍ - VEĽKÝ 1- IZBOVÝ BYT SITUOVANÝ DO TICHÉHO DVORA Rea

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 5432 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA nebytový priestor používaný na bývanie, Vlčie hrdlo, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 27.47 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ nebytový priestor používaný na bývani

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

79,900 € 2909 €/m²

Predaj: 1-izbový byt, Malokarpatské námestie, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 53 m²

NA PREDAJ: Slnečný a priestranný 1-izbový byt Lamač, Malokarpatské námestie Hľadáte štartovacie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

180,000 € 3396 €/m²

🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitosť 🏡

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | BANM | 29 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitos

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

179,000 € 6172 €/m²

INVESTIČNÝ klimatizovaný byt s veľkým balkónom, s garážou, pivnicou, BA II, Ružinov, rezidencia Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 42 m²

SKVELÁ INVESTÍCIA. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný nový veľký 1 izbový byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 13 €/m²

REZERVOVANÉ - 1-izbový byt s veľkou lodžiou (7 m²) v Dúbravke – nízke náklady, ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 38.13 m²

Hľadáte byt, kde si môžete vytvoriť bývanie presne podľa seba? Tento 1-izbový byt na ulici Ľuda

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 4327 €/m²

Babony TRE I Predaj Zrekonštruovaný 1-izbový bytu s veľkorysou loggiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25.4 m²

Babony TRE I Predaj Mestké bývanie s veľkorysou loggiou v srdci Bratislavy Ponúkame na predaj

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANE I BABONY TRE I Komfortný 1,5-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4628 €/m²

Babony TRE I Predaj Výnimočný 1-izb apartmán v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.16 m²

Výnimočný apartmán v projekte Metropolis – moderné bývanie v srdci Bratislavy Babony TRE I Pon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÉ! Veľký 1-izbový byt 49 m² s lodžiou, parkovaním a pivnicou, Na križovatkách - Ružinov, 215 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na križovatkách | 49 m²

REZERVOVANÉ! Predstavte si byt, ktorý vám dá viac priestoru, než by ste od 1-

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 4388 €/m²

Rezervované - 1 izbový byt Toplianska

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Toplianska | 35.5 m²

Predáme ihneď voľný, pekný, svetlý 1 izbový byt na 7/8 p. o výmere 35 m2 s pivničnou kobkou a s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt na ulici Záhradnícka časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt na u

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

1-izbový kompletne zrekonštruovaný byt v 9 ročnej novostavbe na ulici Podunajská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 19 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 1-izbový kompletne zrekonštruovaný byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 7784 €/m²

Veľký 1-izb. byt v tehlovom dome, Miletičova ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 44.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Miletičova, Ružinov – Nivy. Výmera 44,5 m2, nachádza sa n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4270 €/m²

1-izb. byt na ul. Račianska, Nové Mesto s lodžiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 28.42 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Račianska, Nové Mesto. Výmera 28,42 m2 vrátane lodžie, na

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

180,000 € 6334 €/m²

1-izb. byt, Krížná ul., Staré Mesto s veľkou lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Križná, Staré Mesto. Výmera bytu je 25 m2 + veľká lodžia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

1-izbový byt s výbornou dispozíciou v obľúbenej lokalite – Miletičova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Miletičovej ulici v Bratisla

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Predaj 1i bytu v starom meste po kompletnej rekonštrukcii s veľkou loggiou, Križna ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj: 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste – Križná ulica Ponúkame Vám

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

230,000 € 6571 €/m²

AZ. Bývajte v novom: 1-izbový byt s parkovaním v BA – DNV

PREČO SI TENTO BYT ZAMILUJETE? Moderná novostavba: 4. poschodie, výťah a maximálne bezpečie (k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

167,000 € 5219 €/m²

1-izbový byt s oddelenou kuchyňou v srdci Dúbravky – ideálna voľba pre štartovacie bývanie

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 44.14 m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom o celkovej výmere 44,14 m² (vrátane nového balkóna s výmerou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

174,990 € 3964 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM STÁTÍM, AGÁTOVÁ ULICA, BRATISLAVA IV. - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 32 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom n

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,900 € 5809 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie