1 izbový byt | Miletičova | 35 m²
Pre nášho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske
150,000 € 4286 €/m²
1 izbový byt | Mikulášska | 50 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor na ul. Mikulášska, v centre Bratislavy, priamo pod hradom
235,000 € 4700 €/m²
1 izbový byt | Jasovská | 34.8 m²
Ponúkame na predaj prakticky riešený, čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt, situovaný na 5.po
165,000 € 4741 €/m²
1 izbový byt | Bajkalská | 28 m²
Nový Ružinov: Štýlové štartovacie bývanie aj lukratívna investícia v jednom. Hľadáte moderný d
169,000 € 6036 €/m²
1 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 33.22 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a moderne riešený 1i byt v obľúbenom projekte Tammi v mes
179,900 € 5415 €/m²
1 izbový byt | Drobného | 33 m²
Uprednostňujete bývanie v lokalite, kde máte všetko po ruke? Ponúkame na predaj šikovný a slne
159,000 € 4818 €/m²
1 izbový byt | 32 m²
TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusný 1-izbový byt v obľúbenej časti Br
175,999 € 5500 €/m²
1 izbový byt | Trnavská cesta | 47 m²
Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj dva moderné, kompletne zariadené apar
199,900 € 4253 €/m²
1 izbový byt | Mliekárenská | 34 m²
Hľadáte štartovacie bývanie v top lokalite alebo bezpečnú investíciu s garantovaným výnosom? Po
228,900 € 6732 €/m²
1 izbový byt | Karloveská | 31.43 m²
Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt v pôvodnom stav
160,000 € 5091 €/m²
1 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 34.97 m²
Jedinečná príležitosť investovať už dnes a zhodnotiť svoju investíciu počas celej výstavby. Ch
191,281 € 5470 €/m²
1 izbový byt | Bajkalská | 38.66 m²
Assenzio Property ponúka na predaj moderný 1,5-izbový apartmán v prémiovej novostavbe Tehelné p
239,900 € 6205 €/m²
1 izbový byt | Antolská | 30.47 m²
Ponúkame Vám na predaj príjemný, kompletne zariadený 1 izbový byt na ulici Antolská, Petržalka
164,900 € 5412 €/m²
1 izbový byt | Landauova | 38 m²
Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Dúbravka. Platba v Hotovosti! R
Info v RK
1 izbový byt | Jašíkova | 40.25 m²
Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno
Info v RK
1 izbový byt | Budatínska | 52 m²
Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1 izbový byt v s
189,900 € 3652 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
Predstav si, že máš na Bali apartmán, ktorý funguje ako hotel, a ty riešiš len výsledok. Royal
91,000 € 2459 €/m²
1 izbový byt | Hraničná | 29.16 m²
Hľadáte príjemný byt na prvé bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame praktický 1-izbový byt
198,378 € 6803 €/m²
1 izbový byt | Hraničná | 31.98 m²
210,740 € 6590 €/m²
1 izbový byt | 37.25 m²
Na predaj zariadený 1-izbový byt v Bratislave na Tomášikovej ulici 50/C (rezidencia Koloseo), n
180,000 € 4832 €/m²
1 izbový byt | 32 m²
Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza
180,000 € 5625 €/m²
1 izbový byt | 28.42 m²
180,000 € 6334 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
hľadáme súrne 1i byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice. Nie posledné poschodie a s výťahom, ak je
145 € 4 €/m²
1 izbový byt | 65 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme byt v mestskej časti Podunajské Biskupice. Požiadavky klienta:
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.