ASHLAND REALITY PONÚKAJÚ EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKÝ 1. IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY , V STAROM MESTE, UL. BUKUREŠŤSKÁ.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bukureštská | 51 m²

ASHLAND REALITY PONÚKAJÚ EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKÝ 1. IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY , V STAR

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

220,000 € 4314 €/m²

AZ. AZ Ponúka prémiový 1-izbový byt v Metropolis s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AZ Ponúka nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt sa nachádz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 €

DAHLEH- 1-izbový byt (36 m2) s oddelenou izbou pri Draždiaku – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36.19 m²

DAHLEH-Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Petržalka, na Topo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4836 €/m²

AZ. 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 59 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP (B1) s predzáhradkou o výmere 5

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

Priestranný 1 izb. apartmán v novostavbe - projekt Na Lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 41.5 m²

Do pozornosti Vám ponúkame priestranný 1 izbový apartmán v štandardnom vybavení. Výmera tejto b

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Veľkorysý 1-izb. apartmán v projekte Na Lúke v Dúbravke, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 47.49 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 1 izb. apartmán s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Predaj nadštandartného bytu v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mickiewiczova | 83 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,500 € 4042 €/m²

1 izbový byt 29 m2 po nedávnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej tichej lokalite Bratislava – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 29 m²

TUreality ponúkajú kompletne zrekonštruovaný byt s úžitkovou plochou 29 m2. Nachádza sa v príje

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

177,999 € 6138 €/m²

REZERVOVANÉ!!1izb byt - BA Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 35 m²

Predaj 1-izbového bytu – Bratislava, Dúbravka Ponúkame na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

159,900 € 4569 €/m²

Na predaj vhodný 1i byt Vajnory / Rača

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | Rybničná | 28.09 m²

Na predaj ideálny 1i byt po kompletnej rekonštrukcii (nové rozvody elektriny, vody, kanalizácie

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

119,000 € 4236 €/m²

KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ 1 IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE BRATISLAVY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Carla Real Solutions vám ponúka príjemný 1 izbový byt na rohu Kaštielskej a Mierovej ulice v by

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

Vlastné bývanie s parkovaním či investícia za rozumnú cenu

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 43.18 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vám poskytne dostatok priestoru, súkromia a zároveň krásny výhľad na mes

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

149,000 € 3451 €/m²

Kúpime 1i. byt platba v HOTOVOSTI, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Karlova Ves. Platba v Hotovosti

Publikované: 04.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Krásny slnečný 1-izb. byt v novostavbe Bory 36,26m2

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | 36.26 m²

Tureality ponúka na predaj moderný, svetlý a funkčne riešený byt, ktorý je ideálnym štartovacím

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

199,999 € 5516 €/m²

Slnečný čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt, Dlhé Diely 38m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 38 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný, čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt v kľudnej lokalite B

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

164,999 € 4342 €/m²

BAKOS GROUP | REZERVOVANÝ Šikovný 1-izbový byt s krásnyM výhľadom a loggiou v zrekonštruovanom bytovom dome.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 37 m²

BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj šikovný 1-izbový byt. Predstav si bývan

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

165,900 € 4484 €/m²

**Byt na Kolibe so ZÁHRADOU (53m2) a PARKOVACÍM MIESTOM**

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Boskovičova | 52.3 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt v TEHLOVOM dome s vlastnou ZÁHRADOU (53m2) a PA

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,000 € 3786 €/m²

REZERVOVANÉ. Investičná príležitosť na Tehelnom poli: Zariadený 1i byt s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 36.74 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 1-izbový byt v projekte Tehel

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,900 € 5414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 35.05 m²

DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice na Fialovej ulici, v m

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 5991 €/m²

Predaj - REZERVOVANÉ: 1i apartmán - výhľad na mesto | Tehelné pole - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 38.4 m²

REZERVOVANÉ Na predaj moderný 1-izbový apartmán v novostavbe v projekte Tehelné pole na Bajkal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÉ | INVESTIČNÝ 1 IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE NA UL. SCHNEIDERA-TRNAVSKÉHO

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Schneidera - Trnavského | 29 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt na ulici Mikuláša Schn

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5345 €/m²

NA PREDAJ 1 - izbový byt, Vyšehradská, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 39.26 m²

NA PREDAJ 1 - izbový zariadený byt s balkónom, na 3. poschodí (z 11.) rezidenčného komplexu z r

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

174,990 € 4457 €/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 35 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

150,000 € 4286 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23070)
Upresniť hľadanie