Na predaj | 4-izbový byt | Rezidencia Dulov | 100 m² | Terasa + 2 parkovacie miesta

Reality Dulov

4 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Víta Vás Rezidencia Dulov! Nájdite rovnováhu medzi pokojným bývaním na dedine a pohodlím bývani

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dulov

159,000 € 1590 €/m²

ATLANTIS | TM Tower Benidorm staňte sa majiteľom apartmánu v najvyššej budove

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Atlantis Property Vám predstavuje jeden z najvyšších rezidenčných projektov v Európe, ktorý men

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj

530,000 € 6235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ATLANTIS | Predaj apartmánov v Torrevieja – moderné bývanie 600 m od pláže

Reality Španielsko

1 izbový byt | Španielsko

ATLANTIS Property vám predstavuje jedinečný moderný rezidenčný projekt v centre Torrevieja, kto

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj

157,000 € 3413 €/m²

ATLANTIS | More ako váš každodenný horizont – limitovaná kolekcia apartmánov

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Atlantis Property Vám prináša exkluzívny 14-apartmánový projekt priamo na pláži – skutočná 1. l

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj

740,000 € 5286 €/m²

ATLANTIS | Predaj moderných apartmánov pri pláži – Torre la Sal, Španielsko

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Prebúdzajte sa pri mori. Váš nový apartmán len 379 metrov od pláže .
Projekt Cristal 2 sa nac

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj

239,000 € 5085 €/m²

ATLANTIS | Moderné apartmány pri mori vo Vera Playa, Almería

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

ATLANTIS Property Vám ponúka moderný rezidenčný komplex s elegantným dizajnom a prémiovým vybav

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj

215,000 € 2416 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Dow

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.69 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

678,460 € 5668 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 141.56 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5410 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a zimnou záhradou v srdci bratislavského downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 126.88 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a zimnou záhradou v

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5511 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 91.23 m²

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského down

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

478,300 € 5243 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislav

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 129.25 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5410 €/m²

Ponúkame na predaj POSLEDNÝ exkluzívny byt 3 izbový 62,58 m2 s vlastnou pivnicou v novostavbe v centre Ilavy -SKOLAUDOVANÉ.

Reality Ilava

3 izbový byt | Pivovarská 453 | 62.58 m²

V ponuke máme viac bytov - www.byty-ilava.sk Byt má nadštandardné vybavenie, podlahové kúrenie,

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Ilava

149,900 € 2395 €/m²

Exkluzívny holobyt v centre Trnavy – tvarujte si svoj luxus

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | Paulínska | 258 m²

Vstúpte do priestoru, ktorý nie je obyčajnou nehnuteľnosťou, ale plátnom pre vašu víziu. CASMA

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP lokalita! Exkluzívny priestor pre bývanie aj biznis o výmere 258 m² v centre mesta

Reality Trnava

Obchodné priestory | Paulínska | 258 m²

CASMAR RK ponúka na predaj exkluzívny priestor o výmere 258 m², situovaný na 3. nadzemnom podla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 124.4 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

633,900 € 5096 €/m²

Novostavba 4-izbového bungalovu na predaj – Čerešňová, Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | Čerešňová | 104 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v jednej z najžiadanejších častí

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Špačince

279,000 € 2683 €/m²

4 izb. rodinný dom s pozemkom za cenu bytu, v obci Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový modulový drevodom so zastavanou plochou 85 m2, s vlastným p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Žihárec

124,990 € 1838 €/m²

Moderné byty na predaj – Brezovec- Lukratívna časť

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Martina Hattalu | 103.95 m²

Po uvoľnenej rezervácii ponúkame na predaj: Byt A na 1NP V cene holobytu je zahrnutá: -byt o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

299,000 € 2876 €/m²

2+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

325,900 € 6754 €/m²

DUBAI - 2 izbový byt Jumeirah Village Triangle (JVT) PREDPREDAJ - OFF-PLAN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mlynské nivy | 60 m²

Dubaj nie je len mestom luxusu a impozantných mrakodrapov – je to miesto neobmedzených príležit

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,900 € 3315 €/m²

Rezidencia Kynek | rozostavaná vila + pozemok 3414 m²

Reality Nitra

Rodinný dom | Pod hájom | 1,050 m²

Rozostavaná rezidencia na pozemku s rozlohou 3414 m² v rezidenčnej lokalite Nitra – Kynek. St

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

639,880 € 609 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie