Vianema s.r.o.

Vianema s.r.o.

Karpatské námestie 10A 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

Vianema s.r.o.

Pobočka Považská Bystrica (7  inzerátov)

Centrum 1746/265 017 01 Považská Bystrica

Vianema s.r.o.

Pobočka Púchov (55  inzerátov)

Moravská 1879/42 020 01 Púchov

Vianema s.r.o.

Pobočka Bratislava (56  inzerátov)

Jašíková 4849/2 821 03 Bratislava

Vianema s.r.o.

Pobočka Košice (27  inzerátov)

Pražská 4 040 11 Košice

Vianema s.r.o.

Pobočka Žilina (23  inzerátov)

Dlhá 88B 010 09 Žilina – Bytčica

172 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ! ŠPANIELSKO Rodinný dom, Costa del Sol, Marbella

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Ponúkame Vám rodinný dom pri mori – Marbella, Costa del Sol Hľadáte ideá

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

594,990 € 4020 €/m²

IBA U NÁS! Byt s benefitmi domu, 4i, terasa a pozemok 450m2

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Sládkovičova | 196 m²

🌿 VIANEMA | Moderné bývanie s atmosférou domu | 4-izbový byt s terasasou a vlastným pozemkom 45

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

299,900 € 1530 €/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! Pekný a priestranný 4-izbový byt s dvomi lodžiami a parkovaním v projekte Koprivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 120.21 m²

Byt: 103.78m2 Lodžia 1: 10,36m2 Lodžia 2: 4,23m2 Pivnica:1,84m2 1x parkovacie miesto v podz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,990 € 3119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 5i RD, Rohovce, na skok od Šamorína

Reality Rohovce

Rodinný dom | . | 177.5 m²

🏡 Viac izieb, viac radosti: Dokonalý azyl pre vašu rozrastajúcu sa rodinu Hľadáte miesto, kde

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohovce

234,999 € 1324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 5i rodinný dom v Maďarskej obci Lével, 17min do BA

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél | Ag utca

🌟 VÁŠ SÚKROMNÝ RAJ: MODERNÝ ŽIVOT A RELAX LEN 17 MINÚT OD BRATISLAVY 🏎️💨 Hľadáte pre svoju rodi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Levél

329,000 € 1808 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 5-izbový rodinný dom v Kalinkove, Senec

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Pri Jazere | 100 m²

Vymeňte hluk mesta za šum jazera a spev vtákov! 🌊🐦 Predstavte si ráno, kde vás nebudia autá, a

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

368,990 € 3690 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i štýlový byt v centre Čadce, 202m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 202 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimoč

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Čadca

288,990 € 1431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i dom - novostavbu, Dvorec, 562m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

369,000 € 3355 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom+garáž, 149m2, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | Jašíka | 149 m²

Váš nový mestský prístav: Luxus, pohodlie a štýl v Prievidzi! ✨🏙️ Túžite po modernom bývaní, kd

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

309,990 € 2080 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj dom v krásnom prostredí, Haluzice 775m2

Reality Haluzice

Rodinný dom | 80 m²

🌿 *HĽADÁTE ÚNIK Z MESTA?* 🌿 Máme pre vás srdcovku, ktorá čaká na nový príbeh! 🏡💛 Na predaj

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Haluzice

104,499 € 1306 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok od 462 m2, Tužina, PD

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | . | 500 m²

Vaša nová adresa, kde sa rodí komunita: Projekt „Nová Tužina“ 🌳🏘️ Hľadáte miesto, kde vaše deti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Tužina

95 €/m2 95 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj- novostavba 3 i RD v obci Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 84 m²

Pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Horná Potôň ponúkame na predaj elegantný 3-izbový rodinn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

189,990 € 2262 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3i dom s pozemkom 958m2, obec Bíňa

Reality Bíňa

Rodinný dom | . | 95 m²

✨ Postavte si svoj vysnívaný domov na mieste, kde sa plnia sny! 🏡🌳 Máte v hlave jasnú predstav

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bíňa

21,500 € 226 €/m²

IBA U NÁS! Apartmán od developera EMAAR, DUBAI, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

🌟 Exkluzívna investičná príležitosť v srdci Dubaja – AVARRA by PALACE | EMAAR 🌟Toto je ponuka,

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

599,000 € 6240 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj chata, záhrada Kráľovský Chlmec

Reality Kráľovský Chlmec

Rekreačný pozemok | Záhradkárska časť | 400 m²

Vianema ponúka - VÝHODNE - dvojposchodová drevená chata/chalupa s udržiavanou záhradou v Kráľo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

17,999 € 45 €/m²

IBA U NÁS! Chata, vinohrad, pozemok, Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Chalupa, rekreačný domček | Bátorové Kosihy chatová osada | 1,218 m²

VIANEMA ponúka vinohradnícku nehnuteľnosť. Vinohrad s výbornou odrodou čaká na nového majiteľa,

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bátorove Kosihy

14,999 € 12 €/m²

REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Račí potok, záhrada, voda a el., Kalvária, Košice

Reality Košice-Sever

Záhrada | Račí potok | 351 m²

REZERVOVANÉ! I Vianema ponúka na predaj – Záhrada s pekným výhľadom, celoročne pitnou vodou, e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

56,999 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prekrásny, nový apartmán Španielsko - La Mata, Torrevieja

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

🌊 Novostavba s výhľadom na more: Moderný 3-izbový apartmán v Torre la Mata, Torrevieja - Španie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 3654 €/m²

IBA U NÁS Lekárske ambulancie na predaj,Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Objekt pre obchod | Dukelská štvrť 1408 | 50 m²

VIANEMA PONÚKA 🏥 MODERNÉ AMBULANCIE NA PREDAJ – DUBNICA NAD VÁHOM Existujú projekty, ktoré sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

1,800 €/m2 36 €/m2

IBA U NÁS! Predaj prevádzky Barber Shop ELITE v Žiline

Reality Žilina

Obchodné priestory | Pernikárska | 85 m²

Predaj Barber Shopu ELITE – Žilina (centrum) Ponúkame na odstúpenie plne funkčný a zabehnutý b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Žilina

19,999 € 235 €/m²

NA PREDAJ-Rezidencia Horné Mýto 4 izbový rodinný dvojdom

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | . | 105 m²

OBJAVTE DOMOV, KDE SA MODERNÁ ARCHITEKTÚRA STRETÁVA S EKOLOGICKOU EFEKTIVITOU www.hornemytores

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

238,999 € 2276 €/m²

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s garážou na prenájom, BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 64 m²

Byt má výbornú dispozíciu a dostatok prirodzeného svetla v obývačke a kuchyni. Vďaka orientácii

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! Jedinečná Vila na samote pri lese

Reality Kokava nad Rimavicou

Vidiecky dom | Kokava nad Rimavicou | 385 m²

Vianema ponúka na predaj - krásnu usadlosť na polosamote, pri lese v Kokave nad Rimavicou. Slo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ! Rekreačný pozemok pri potoku v obci Valaská Belá

Reality Valaská Belá

Rekreačný pozemok | Valaská Belá | 5,253 m²

Väčší rovinatý rekreačný pozemok na okraji obce Valaská Belá, v atraktívnej prírodnej oblasti S

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Valaská Belá

24,999 € 5 €/m²