Vianema s.r.o.

Pobočka Považská Bystrica

Centrum 1746/265 017 01 Považská Bystrica
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

7 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ ! Záhradka 358m2 SNP Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhrada | Sídlisko SNP | 358 m²

🌿 Záhradka s pivnicou v obľúbenej lokalite SNP – Považská Bystrica 🍇 oddych, pestovanie alebo v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

23,990 € 67 €/m²

IBA U NÁS! Predaj RD v Považskej Bystrici,Považské Podhradie

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Považské Pohradie | 175 m²

Vianema exkluzívne ponúka: Rodinný dom v Považskom Podhradí Bonus: K ponuke prikladáme vizuali

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

199,900 € 1142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj! 3-izbový byt s garážou Považská Bystrica-centrum

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | . | 85 m²

✨ Na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici – TOP lokalita blízko centra ✨ Hľadáte ideálne b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

178,999 € 2106 €/m²

IBA U NÁS Novostavba 3i bytu, 85m2, Štiavnik, Bytča

Reality Štiavnik

3 izbový byt | Štiavnik | 85 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE ✨ 3-izbová novostavba v objatí prírody | 85 m² | Štiavnik (okres Bytča) Hľ

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Štiavnik

165,900 € 1952 €/m²

IBA U NÁS! Veľký pozemok, 1.000m2, Prečín, PB

Reality Prečín

Iný stavebný pozemok | Prečín | 1,000 m²

VIANEMA PONÚKA 🌄 VÄČŠÍ POZEMOK V PRÍRODE – IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ DOMOV 🌿 Ak hľadáte priestor,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prečín

29,990 € 30 €/m²

IBA U NÁS! Krásny stavebný pozemok, 578m2, Prečín, PB

Reality Prečín

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prečín | 578 m²

VIANEMA PONÚKA🌿 STAVEBNÝ POZEMOK S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI 🌄 Hľadáte miesto, kde si postavíte dom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prečín

31,990 € 55 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj rodinný dom obec Mojtín, okres Púchov

Reality Mojtín

Rodinný dom | . | 85 m²

Prinášame vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa – rodinný dom v obci Mojtín, ktorý ponúka ideáln

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mojtín

99,450 € 1170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka