Vianema s.r.o.

Vianema s.r.o.

Karpatské námestie 10A 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

Vianema s.r.o.

Pobočka Púchov (55  inzerátov)

Moravská 1879/42 020 01 Púchov

Vianema s.r.o.

Pobočka Považská Bystrica (7  inzerátov)

Centrum 1746/265 017 01 Považská Bystrica

Vianema s.r.o.

Pobočka Bratislava (56  inzerátov)

Jašíková 4849/2 821 03 Bratislava

Vianema s.r.o.

Pobočka Košice (27  inzerátov)

Pražská 4 040 11 Košice

Vianema s.r.o.

Pobočka Žilina (23  inzerátov)

Dlhá 88B 010 09 Žilina – Bytčica

172 inzerátov v ponuke

IBA U NÁS! Ponúkame investičný pozemok v obci Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Iný stavebný pozemok | Ďatelinová | 18,732 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj investičný pozemok, s výmerou 18.732 m2 (cca. 76x246 metrov). Nac

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

36 €/m2 36 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 5-izbové sídlo 243 m2, v Kálnici 938m2

Reality Kálnica

Rodinný dom | . | 243 m²

🏡 Zariadené 5-izbové sídlo v Kálnici (243 m²) s nákladmi len 200 € mesačne Vianema Vám exkluzí

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kálnica

309,999 € 1276 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ! priestranný 2-izbový byt s veľkometrážnou terasou

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky , navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efek

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2979 €/m²

IBA U NÁS! Väčší pozemok s krásnymi výhľadmi nad obcou Zubák

Reality Zubák

Rekreačný pozemok | . | 5,106 m²

Väčší rekreačný pozemok s krásnymi výhľadmi nad obcou Zubák v okrese Púchov na predaj. Poloha p

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

17,999 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 7-izbový investičný dom, 338 m2, Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | 338 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú (2004) 7-izbovú chalupu s dvoma samostatnými apart

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhájska

229,990 € 680 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3-izobvý dvojdom Rezidencia Horné Mýto

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | . | 70 m²

OBJAVTE DOMOV, KDE SA MODERNÁ ARCHITEKTÚRA STRETÁVA S EKOLOGICKOU EFEKTIVITOU www.hornemytores

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

188,999 € 2700 €/m²

IBA U NÁS! Moderný 4i rodinný dom s dvojgarážou, 770m2,PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

344,900 € 2499 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom poschodie v budove v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Robotnícka | 950 m²

Vianema exkluzívne ponúka na prenájom zaujímavú budovu v priemyselnej zóne Považskej Bystrici v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

5,900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj RD Nad Teheľňou, 305m2, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nad Teheľňou | 214 m²

🏡 Predstavte si bývanie na mieste, kde máte pokoj, súkromie a zároveň všetko dôležité na dosah.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

399,900 € 1869 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Pozemok na samote v lese - Lazy pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Iný stavebný pozemok | Rieka | 7,538 m²

Väčší pozemok na samote v lese s výhľadom nad obcou Lazy pod Makytou, okres Púchov. Svojou rozl

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

24,999 € 3 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Prestížne 3 a 4i byty v Marbelle

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU ☀️ LUXUSNÉ BÝVANIE PRI MORI – EXKLUZÍVNE BYTY MARBELLA | PROJEKT SOLEIL Vit

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

499,999 € 5000 €/m²

NA PREDAJ ŠPANIELSKO 2i apartmán 90m2 Costa del Sol,Marbella

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌞Ponúkame Vám priestranný 2-izbový apartmán na Costa del Sol – golf, pokoj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

388,990 € 4322 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3i byt, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²

🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

194,900 € 2745 €/m²

IBA U NÁS! Rodinný dom v obci Nová Bošáca, o.Nové Mesto n.V.

Reality Nová Bošáca

Rodinný dom | Nová Bošáca | 120 m²

Priestranný rodinný dom v krásnom prírodnom prostredí Bielych Karpát, v obci Nová Bošáca, okres

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Bošáca

164,999 € 1375 €/m²

IBA U NÁS! Veľký pozemok, 1.000m2, Prečín, PB

Reality Prečín

Iný stavebný pozemok | Prečín | 1,000 m²

VIANEMA PONÚKA 🌄 VÄČŠÍ POZEMOK V PRÍRODE – IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ DOMOV 🌿 Ak hľadáte priestor,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prečín

29,990 € 30 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 6i rodinný dom v Čadci, 473m2

Reality Čadca

Rodinný dom | Čadca | 290 m²

Ak hľadáte komfortné bývanie s nadštandardným vybavením, súkromím a výbornou polohou, tento dom

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čadca

429,999 € 1483 €/m²

IBA U NÁS Novostavba 3i bytu, 85m2, Štiavnik, Bytča

Reality Štiavnik

3 izbový byt | Štiavnik | 85 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE ✨ 3-izbová novostavba v objatí prírody | 85 m² | Štiavnik (okres Bytča) Hľ

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Štiavnik

165,900 € 1952 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj staršia drevenica – rodinný dom Mošovce

Reality Mošovce

Rodinný dom | Vidrmoch | 88 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - drevenicu v tichej časti obce Mošovce. Ide o pôvodnú drevenicu

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mošovce

64,990 € 739 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Kancelárske priestory v Žiline 24m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá 88 | 32 m²

VIANEMA ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v atraktívnej lokalite Žilina

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

485 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Na predaj mobilný dom s pozemkom Martin – Stráne

Reality Martin

Mobilný dom | 40 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj mobilný dom s rozlohou pozemku 1917 m², situovaný v obľúbenej záh

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

180,990 € 4525 €/m²

IBA U NÁS! NA PREDAJ romantická drevenica Dlhá nad Kysucou, okres Čadca

Reality Dlhá nad Kysucou

Rekreačný pozemok | Dlhá nad Kysucou | 5,853 m²

Na predaj veľký pozemok v krásnom prostredí kysúc spolu s pôvodnou drevenicou a hospodárskymi s

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

15 €/m2 15 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Krásny stavebný pozemok, 578m2, Prečín, PB

Reality Prečín

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prečín | 578 m²

VIANEMA PONÚKA🌿 STAVEBNÝ POZEMOK S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI 🌄 Hľadáte miesto, kde si postavíte dom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prečín

31,990 € 55 €/m²

IBA U NÁS! Exkluzívne ponúkame rekreačné pozemky v Žarnovici

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Žarnovica | 7,454 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačné pozemky o celkovej výmere 7.454 m2 (8 parciel), v záhra

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

3 €/m2 3 €/m2

IBA U NÁS! Nádherná 6i vila, 335m2, Skalka nad Váhom,Trenčín

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Skalská Nad Váhom | 335 m²

🌿 Luxusný rodinný dom s veľkorysým pozemkom Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v štýle ha

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

799,900 € 2388 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka