Vianema s.r.o.

Pobočka Košice

Pražská 4 040 11 Košice
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

27 inzerátov v ponuke

IBA U NÁS! 5 izb. Dom + pozemok v TOP lokalite Košice–Pereš

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | Gelnická | 177 m²

Vianema ponúka nadštandardný 5 - izbový rodinný dom na Pereši. Pozemok 1344 m2 je už rozdelený

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

599,000 € 3384 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ! Svetlý 1-izbový, ul. Obrancov mieru ,Košice-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov mieru | 42 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, na ulici O

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4045 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Chata dvojposchodová, vinohrad, Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Chalupa, rekreačný domček | Bátorové Kosihy | 1,230 m²

REZERVOVANÉ! VIANEMA ponúka vinohradnícku nehnuteľnosť. Vinohrad s výbornou odrodou čaká na

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bátorove Kosihy

14,999 € 12 €/m²

Krásny apartmán pri mori, Španielsko, Guardamar del Segura

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

🌴 Moderný apartmán s obrovskou terasou a výhľadom na more – El Raso, Guardamar del Segura, Špan

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

259,000 € 3238 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 2 izbový byt na sídlisku Ťahanovce

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Havanská | 52 m²

🏡 Štýlový 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Košice-Ťahanovce, za rozumnú cenu ✨ Hľadát

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

164,990 € 3173 €/m²

IBA U NÁS! Slnečný 4 izbový byt Obchodná ul., Košice-Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Obchodná | 84 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v obľúbenej loka

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,999 € 3095 €/m²

IBA U NÁS! Výnimočný 3,5 izbový byt 83 m² na Sídlisku 3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 83 m²

Hľadáte byt, kde sa nebudete musieť tlačiť? Kde majú deti blízko do školy a vy k prírode? Tento

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

191,900 € 2312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok - 3225m² Varhaňovce

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | 3,225 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Obci Varhaňovce, okres Prešov. Využite potenciál pozemku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

59,990 € 19 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Jedinečná Vila na samote pri lese

Reality Kokava nad Rimavicou

Vidiecky dom | Kokava nad Rimavicou | 385 m²

Vianema ponúka na predaj - krásnu usadlosť na polosamote, pri lese v Kokave nad Rimavicou. Slo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

1 € 0 €/m²

Prekrásny, nový apartmán Španielsko - La Mata, Torrevieja

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

🌊 Novostavba s výhľadom na more: Moderný 3-izbový apartmán v Torre la Mata, Torrevieja - Španie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 3654 €/m²

NA PREDAJ! Na predaj investičný pozemok Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Rekreačný pozemok | t. | 629 m²

Vianema ponúka na predaj investičný pozemok, ktorý sa nachádza v mestskej časti Košice - Barca.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

125,800 € 200 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj chata, záhrada Kráľovský Chlmec

Reality Kráľovský Chlmec

Rekreačný pozemok | Záhradkárska časť | 400 m²

Vianema ponúka - VÝHODNE - dvojposchodová drevená chata/chalupa s udržiavanou záhradou v Kráľo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

17,999 € 45 €/m²

IBA U NÁS! Chata, vinohrad, pozemok, Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Chalupa, rekreačný domček | Bátorové Kosihy chatová osada | 1,218 m²

VIANEMA ponúka vinohradnícku nehnuteľnosť. Vinohrad s výbornou odrodou čaká na nového majiteľa,

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bátorove Kosihy

14,999 € 12 €/m²

REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Račí potok, záhrada, voda a el., Kalvária, Košice

Reality Košice-Sever

Záhrada | Račí potok | 351 m²

REZERVOVANÉ! I Vianema ponúka na predaj – Záhrada s pekným výhľadom, celoročne pitnou vodou, e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

56,999 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! 4 izbový rodinný dom Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | . | 104 m²

Ponúkame na predaj modernú 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obľúbenej lokalite Nižná Šebast

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

294,999 € 2837 €/m²

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom v obci Skároš, Košice-okolie

Reality Skároš

Rodinný dom | Hlavná | 70 m²

Na predaj útulný 4-izbový rozostavaný rodinný dom – obec Skároš Ponúkame na predaj 4 izbový r

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Skároš

159,990 € 2286 €/m²

NA PREDAJ! Stavebný pozemok v obci Hollóháza, Maďarsko

Reality Hollóháza

Pozemok pre bytovú výstavbu | Maďarsko | Hollóháza | Hollóháza

Hľadáte pokojné bývanie mimo mesta, ale s rýchlym dosahom do Košíc? Ponúkame na predaj stavebn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hollóháza

211,999 € 177 €/m²

IBA U NÁS! Svetlý 2-izbový byt Bohdanovce, Košice-okolie

Reality Bohdanovce

2 izbový byt | Bohdanovce | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a svetlý 2 izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bohdanovce

144,999 € 2736 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Záhrada s možnosťou stavať RD, pozemok, IS, Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,386 m²

VIANEMA ponúka na predaj! Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. V ponuke záhradka na pesto

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Chorváty

36,999 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Nová CENA ! Budova v Trebišove v pôvodnom stave

Reality Trebišov

Obchodné priestory | Pavla Orságha Hviezdoslava | 476 m²

Znížená cena! Vianema ponúka na predaj budovu služieb a obchodu v Trebišove. Budova predtým slú

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

229,990 € 483 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Čingovská | 74 m²

Vianema ponúka na predaj 3-izbový byt na vyhľadávanom a žiadanom sídlisku Košice nad Jazerom. T

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

199,999 € 2703 €/m²

IBA U NÁS! 3 izbový byt, loggia, Košice, Pražský typ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 74 m²

V ponuke na predaj 3-izbový byt na žiadanom sídlisku Košice Terasa, sídlisko Západ. Volaj už dn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 2838 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj dom s výhľadom na hrad, Slanec, Košice okolie

Reality Slanec

Rodinný dom | Hlavná | 825 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s nádherným výhľadom zo všetkých strán v žiadanej lokal

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slanec

249,990 € 303 €/m²

NA PREDAJ! Krásny pozemok na výstavbu Banská Štiavnica 738m2

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | . | 738 m²

Na predaj krásny a jedinečný pozemok priamo nad Belianskym Jazerom, v Banskej Štiavnici. Iba 5

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

144,000 € 195 €/m²