Vianema s.r.o.

Vianema s.r.o.

Karpatské námestie 10A 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

Vianema s.r.o.

Pobočka Považská Bystrica (7  inzerátov)

Centrum 1746/265 017 01 Považská Bystrica

Vianema s.r.o.

Pobočka Púchov (55  inzerátov)

Moravská 1879/42 020 01 Púchov

Vianema s.r.o.

Pobočka Bratislava (56  inzerátov)

Jašíková 4849/2 821 03 Bratislava

Vianema s.r.o.

Pobočka Košice (27  inzerátov)

Pražská 4 040 11 Košice

Vianema s.r.o.

Pobočka Žilina (23  inzerátov)

Dlhá 88B 010 09 Žilina – Bytčica

172 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ! Na predaj investičný pozemok Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Rekreačný pozemok | t. | 629 m²

Vianema ponúka na predaj investičný pozemok, ktorý sa nachádza v mestskej časti Košice - Barca.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

125,800 € 200 €/m²

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Rezidenčný projekt ADAGIO, Estepona

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌊 Luxusné bývanie na Costa del Sol – rezidenčný projekt ADAGIO, Estepona P

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

440,999 € 4594 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3i rodinný dom v Polianke, Myjava 473m2

Reality Polianka

Rodinný dom | 100 m²

✨ Exkluzívne Vám predstavujeme romantickú vidiecku idylku, ak hľadáte ticho, súkromie a pravú a

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Polianka

129,990 € 1300 €/m²

NA PREDAJ! 7 izbový zrekonštruovaný dvojgeneračný RD

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Gazdovsky rad 434 | 246 m²

Vianema ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom. Interiér tohto viacpodlažného rodinného domu vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

318,999 € 1297 €/m²

IBA U NÁS! Väčší pozemok s výhľadom nad obcou Zubák, Púchov

Reality Zubák

Rekreačný pozemok | . | 5,488 m²

Väčší pozemok na rekreáciu, chov zvierat alebo pestovanie plodín s nádherným výhľadom nad obcou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

19,999 € 4 €/m²

IBA U NÁS! Svetlý 2-izbový byt Bohdanovce, Košice-okolie

Reality Bohdanovce

2 izbový byt | Bohdanovce | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a svetlý 2 izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bohdanovce

144,999 € 2736 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! 4 izbový rodinný dom Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | . | 104 m²

Ponúkame na predaj modernú 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obľúbenej lokalite Nižná Šebast

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

294,999 € 2837 €/m²

IBA U NÁS! Priestranný 5i rodinný dom, 190m2, Žilina, Varín

Reality Varín

Rodinný dom | Varín | 190 m²

Priestranný a kompletne zrekonštruovaný rodinný dom vo Varíne. Len 13 minút od Žiliny – ideálne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Varín

329,900 € 1736 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom v obci Skároš, Košice-okolie

Reality Skároš

Rodinný dom | Hlavná | 70 m²

Na predaj útulný 4-izbový rozostavaný rodinný dom – obec Skároš Ponúkame na predaj 4 izbový r

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Skároš

159,990 € 2286 €/m²

IBA U NÁS! Útulný 5i rodinný dom Dolný Lieskov, 310 m²

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | . | 120 m²

VIANEMA ponúka na predaj priestranný a komletne zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Lieskove,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

259,599 € 2163 €/m²

IBA U NÁS! Stavebný pozemok Turčianska Štiavnička - Martin

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1. mája | 2,836 m²

Na predaj je stavebný pozemok v Turčianskej Štiavničke o výmere 2.836 m2, ktorý predstavuje uce

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

297,990 € 105 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Rekreačná chata Oravská Polhora - Slaná voda

Reality Oravská Polhora

Chalupa, rekreačný domček | . | 76.8 m²

VIANEMA ponúka na predaj zrekonštruovanú rekreačnú chatu v srdci oravskej prírody, priamo pod

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oravská Polhora

172,999 € 2253 €/m²

NA PREDAJ! Stavebný pozemok v obci Hollóháza, Maďarsko

Reality Hollóháza

Pozemok pre bytovú výstavbu | Maďarsko | Hollóháza | Hollóháza

Hľadáte pokojné bývanie mimo mesta, ale s rýchlym dosahom do Košíc? Ponúkame na predaj stavebn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hollóháza

211,999 € 177 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom garsónka Žilina - Zelené Vlčince

Reality Žilina

Garsónka | Pražská | 29 m²

Vianema ponúka na prenájom kompletne zariadenú garsónku v meste Žilina - Zelené Vlčince. TOP P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

560 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Na predaj luxusná rodinná vila v Dubaji, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

Rodinný dom | Spojené Arabské Emiráty

🌴 *Luxus, ktorý si zaslúžite...* a ešte viac! 💫 Na predaj *exkluzívna rodinná vila*

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

3,999,000 € 7998 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom, Dvorec, 572m2, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

254,900 € 2317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 5i priestranný dom, Zamarovce, okres TN

Reality Trenčín

Rodinný dom | Zamarovce | 409 m²

Predstavuje na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom - novostavba v Zamarovciach, okres Tren

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

549,990 € 1345 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ- 3i byt so záhradkou v obci Potônske Lúky

Reality Potônske Lúky

3 izbový byt | 71 m²

Na predaj 3-izbový byt na prízemí so záhradkou v obci Potônske Lúky . Výmera úžitkovej plochy j

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Potônske Lúky

139,999 € 1972 €/m²

IBA U NÁS! Rodinný dom s krásnou záhradou - Lednické Rovne

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Medňanská | 165 m²

Kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v Ledických Rovniach, okres Púchov na predaj.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

268,999 € 1630 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Čingovská | 74 m²

Vianema ponúka na predaj 3-izbový byt na vyhľadávanom a žiadanom sídlisku Košice nad Jazerom. T

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

199,999 € 2703 €/m²

IBA U NÁS! Záhrada s možnosťou stavať RD, pozemok, IS, Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,386 m²

VIANEMA ponúka na predaj! Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. V ponuke záhradka na pesto

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Chorváty

36,999 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Nová CENA ! Budova v Trebišove v pôvodnom stave

Reality Trebišov

Obchodné priestory | Pavla Orságha Hviezdoslava | 476 m²

Znížená cena! Vianema ponúka na predaj budovu služieb a obchodu v Trebišove. Budova predtým slú

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

229,990 € 483 €/m²

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Brat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 6201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ! Moderný 3-izbový byt v novostavbe Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 4346 €/m²