Vianema s.r.o.

Pobočka Bratislava

Jašíková 4849/2 821 03 Bratislava
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

56 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ! 5i veľký rodinný dom, 230m2, obec Brezolupy, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | 230 m²

🏡 Sídlo plné svetla, pohody a nekonečného priestoru pre celú rodinu! ✨ Hľadáte domov, kde sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

228,999 € 996 €/m²

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 157 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s veľkou záhradou a príst

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

559,999 € 3567 €/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

IBA U NÁS! 7 izbový dom s veľkým pozemkom v pôvodnej časti Miloslavova

Reality Miloslavov

Rodinný dom | . | 240 m²

Lokalita: Miloslavov Výmera pozemku: 1685m² Zastavaná plocha: 115m2 Úžitková plocha domu: 240

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

459,999 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 2+1i po rekonš. 55m2, Vlčkovce, Trnava

Reality Vlčkovce

2 izbový byt | 55 m²

✨ Viac než len byt... váš súkromný kúsok raja so záhradkou! 🏡🌿 Hľadáte útulné hniezdočko, kde

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vlčkovce

134,990 € 2454 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj rodinný dom Svätý Jur – záhrada, garáž, pivnica

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Prostredná | 114 m²

Hľadáte dom na bývanie alebo víkendový dom pri Bratislave s historickou atmosférou a záhradou?

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

209,900 € 1841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 6i Rezidencia Častkovce, bazén, 817m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 300 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

349,990 € 1167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i novostavba v P.Biskupice, 534m2, BA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Granatova | 115 m²

💎 MODERNÁ NÍZKOENERGETICKÁ NOVOSTAVBA (A0) – BRATISLAVA, PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na pred

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

488,999 € 4252 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 2-izbový zariadený apartmán s garážou Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 67 m²

Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne zariadený 2 izbový byt s rozlohou 67 m², nachádzajúci s

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

225,999 € 3373 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodin.dom, hrubá stavba, Dvorec

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

184,900 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj garáž, parkovanie v novostavbe Panónka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Panónska cesta | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie, miesto v garáži o rozlohe 14 m² , nachádza sa v modernej

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

27,999 € 2000 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj garáž v lokalite Bratislava-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 18 m²

Lokalita: Bratislava Nivy Výmera: 18 m² Cena: 14 999 € Garáž sa nachádza v radovej zástavbe po

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 833 €/m²

NA PREDAJ! 3-izbový byt s balkónom v obci Potônske Lúky

Reality Potônske Lúky

3 izbový byt | . | 83.88 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom v obci Potônske Lúky, okres Dunajská Streda. Výmera

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Potônske Lúky

129,999 € 1550 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj pekný 3i byt po rekonštr.TN-Sihoť, 65m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²

🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,999 € 2538 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i novostavba v obci Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | . | 71 m²

🌲 Rodinný dom v objatí prírody: Moderné bývanie na okraji lesa a lúky 🦌 Hľadáte únik z mestské

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

144,990 € 2042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 6-izbový dom s veľkým pozemkom a potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň záhon | 321 m²

PRIESTRANNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM A INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – BRATISLAVA, MOKR

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

597,080 € 1860 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i dom-novostavba, 513m2, Lužianky

Reality Nitra

Rodinný dom | 130 m²

Predstavujeme Vám na predaj 4izbový rodinný bungalov - novostavba v Lužiankách okres Nitra so 5

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

411,900 € 3168 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! 2 izbový byt 71m² + 2 balkóny + parkovacie stáie

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 71 m²

Lokalita: Bratislava, Rača, Kadnárová Izby: 2 Výmera: 71 m² plus dva balkóny Financie: 299 999

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 4225 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3i dizajnový byt Čadca centrum, 166m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 166 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3-izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimo

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Čadca

348,990 € 2102 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebné pozemky Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Rekreačný pozemok | Nové Košariská | 530 m²

🏡EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj 3x stavebný pozemok v obľúbenej a pokojnej lokalite Nové Košari

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

180 €/m2 180 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3-izbový dom v Pečeňanoch, 585m2, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | . | 95 m²

Predstavujeme na predaj ✨tvoj nový vysnívaný 3 izbový rodinný dom v Pečenanoch! 🏡❤️* Okres Bán

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

229,990 € 2421 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ stavebný pozemok na Tenerife, 550 m2, Costa Adeje

Reality Španielsko

Pozemok pre rodinné domy | Španielsko

Váš sen o vile nad oceánom začína práve TU! 🌊🏝️🇪🇸 Už vás nebaví len snívať o živote v teple? Chc

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj

649,990 € 1182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt, Kyčerského, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kýčerského | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadčasový dizajn a absolútny pokoj v srdci Starého mesta, kompletne zr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! Ružinov-Ovocné sady zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt s balkónom v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 5100 €/m²