172 inzerátov v ponuke
Orná pôda | . | 5,691 m²
Väčší pozemok na okraji obce Dohňany-Zbora, len 9km od okresného mesta Púchov. Hľadáte miesto,
24,999 € 4 €/m²
1 izbový byt | Hrabovská | 40 m²
Máme na predaj moderný, kompletne zariadený apartmán situovaný v jednej z najvyhľadávanejších r
144,500 € 3613 €/m²
Rodinný dom | . | 71 m²
🌲 Rodinný dom v objatí prírody: Moderné bývanie na okraji lesa a lúky 🦌 Hľadáte únik z mestské
144,990 € 2042 €/m²
1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
✨ EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI DUBAJA ✨ Objavte luxusné štúdio v ikonickej štvrti Business Ba
277,900 € 4710 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 158 m²
Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho
374,900 € 2373 €/m²
2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
✨ Exkluzívna ponuka – prémiový apartmán v Dubaji od developera DAMAC Predstavujeme vám výnimočn
318,900 € 3066 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²
334,900 € 2427 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bátorové Kosihy | 1,230 m²
REZERVOVANÉ! VIANEMA ponúka vinohradnícku nehnuteľnosť. Vinohrad s výbornou odrodou čaká na
14,999 € 12 €/m²
2 izbový byt | Španielsko
🌴 Moderný apartmán s obrovskou terasou a výhľadom na more – El Raso, Guardamar del Segura, Špan
259,000 € 3238 €/m²
2 izbový byt | Havanská | 52 m²
🏡 Štýlový 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Košice-Ťahanovce, za rozumnú cenu ✨ Hľadát
164,990 € 3173 €/m²
Rodinný dom | . | 155 m²
Predstavujeme Vám výnimočný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Stará Lesná, ktorý spája vysok
489,000 € 3155 €/m²
Rodinný dom | Považské Pohradie | 175 m²
Vianema exkluzívne ponúka: Rodinný dom v Považskom Podhradí Bonus: K ponuke prikladáme vizuali
199,900 € 1142 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 84 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v obľúbenej loka
259,999 € 3095 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľké Rovné | 5,203 m²
Hľadáte miesto, kde si postavíte dom obklopený prírodou, pokojom a čistým vzduchom? Alebo zaují
29 €/m2 29 €/m2
3 izbový byt | Mukačevská | 83 m²
Hľadáte byt, kde sa nebudete musieť tlačiť? Kde majú deti blízko do školy a vy k prírode? Tento
191,900 € 2312 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²
🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb
204,900 € 2439 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,225 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Obci Varhaňovce, okres Prešov. Využite potenciál pozemku
59,990 € 19 €/m²
Rodinný dom | Rudinská | 80 m²
IBA U NÁS na predaj drevenica/chalupa v obci Rudinská je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadaj
56,999 € 712 €/m²
Záhrada | Sídlisko SNP | 358 m²
🌿 Záhradka s pivnicou v obľúbenej lokalite SNP – Považská Bystrica 🍇 oddych, pestovanie alebo v
23,990 € 67 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Hloža | 1,000 m²
Stavebný pozemok na rekreačnú chatu nad obcou Beluša končiaci v lese je pripravený na okamžitú
29,999 € 30 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Luxusný apartmán s veľkou terasou v prestížnej lokalite Río Real – Marbe
689,999 € 5149 €/m²
Rodinný dom | Mokráň záhon | 321 m²
PRIESTRANNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM A INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – BRATISLAVA, MOKR
597,080 € 1860 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Predstavujeme Vám na predaj 4izbový rodinný bungalov - novostavba v Lužiankách okres Nitra so 5
411,900 € 3168 €/m²
2 izbový byt | Kadnárova | 71 m²
Lokalita: Bratislava, Rača, Kadnárová Izby: 2 Výmera: 71 m² plus dva balkóny Financie: 299 999
299,999 € 4225 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.