144 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 600 m²
Kúpime v hotovosti 4-izbový rodinný dom v okolí Budimír-smer Prešov do 260 000€. V prípade záu
260,000 € 433 €/m²
Obchodné priestory | 500 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny polyfunkčný objekt situovaný na hlavnom ťahu E50 s výborn
240,000 € 480 €/m²
Garáž | 17 m²
• Hľadáte bezpečné miesto pre svoje auto alebo motorku, prípadne skladový priestor? TUreality
30,999 € 1823 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Priestranný rodinný dom v Spišskej Novej Vsi – Ferčekovce Tichá lokalita, skvelá dostupnosť, p
199,990 € 1111 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
TU reality pripravuje do ponuky 3 izbový byt, na sídlisku KVP 1/13 poschodí na ulici Húskova.
223,000 € 2896 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať atraktívny stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávane
415 €/m2
Rodinný dom | 165 m²
Na predaj rodinný dom , bungalova stavba po kompletnej rekonštrukcii , v obci Budimír. 4 izby,
469,900 € 2848 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Na predaj rodinný dom v žiadanej lokalite Košice Pereš. Obytna plocha domu 250 m2, zahradka 65
434,990 € 1740 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Tu reality ponúka na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt s rozlohou 65 m², nachádzajúci sa
225,000 € 3462 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v centre Trebišova TUREALITY ponúka na predaj priest
95,000 € 1727 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na sídlisku Sever, na ulici Branisková, o výmere 52 m²
219,990 € 4231 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na sídlisku Železníky. Byt sa nach
169,999 € 2656 €/m²
2 izbový byt | 41 m²
TU reality ponúka na predaj krásny 1,5-izbový byt s balkónom na Bernolákovej ulici v Košiciach,
172,000 € 4195 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
TU reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 1-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii,
154,999 € 5167 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu typu bungalov v obľúbenej , Košice-okolie.
489,900 € 817 €/m²
Rodinný dom | 1,800 m²
TUreality ponúka na predaj celoročne obývateľný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v rekrea
215,000 € 119 €/m²
3 izbový byt | 54 m²
Tureality ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 52 m², ktorý sa nachádza na terase a d
182,999 € 3389 €/m²
Garáž | 16 m²
Tureality ponuka na predaj garáž v Košiciach, vhodná na parkovanie alebo ako skladový priestor.
28,099 € 1756 €/m²
Objekt pre obchod | 25 m²
TU reality Vám ponúka na odstúpenie zabehnutú prevádzku Minit v obchodnom centre v Košiciach na
14,000 € 560 €/m²
4 izbový byt | 78 m²
TU reality ponúka na predaj: 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – Sever, ul. Park mládeže
259,990 € 3333 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Tureality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Sídlisko KVP. Byt sa nachá
278,099 € 4635 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
Tureality ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok situovaný v pokojnej lokalite v mestske
65,099 €
Garáž | 17 m²
Tureality ponúka na predaj garáž za kalvariou. Garáž sa nachádza v radovej zástavbe s dobrým pr
29,099 € 1712 €/m²
3 izbový byt | 56 m²
TUreality Vám ponúka na predaj štýlový, rekonštruovaný 3 - izbový byt na 3. poschodí, v blízkos
219,999 € 3929 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.