144 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 53 m²
Tureality ponúka na predaj zrekonštruovaný 2- izbový byt na juhu, jednu zastávku od auparku. B
189,999 € 3585 €/m²
Záhradná chatka | 385 m²
TU reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú dvojpodlažnú chatu vhodnú na rekreáciu aj
Cena dohodou
3 izbový byt | 65 m²
3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m² Ponúkame na predaj útulný 3-izbo
216,999 € 3338 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Terasa – ideálny na úpravu podľa vlastných predstáv
185,999 € 2862 €/m²
Obchodné priestory | 41 m²
TU reality Vám ponúka exkluzívne na predaj Obchodný priestor s rozlohou 41 m², ktorý sa nachádz
163,999 € 4000 €/m²
Rodinný dom | 152 m²
TU reality Vám ponúka na predaj novostavbu Rodinného domu v lukratívnej obci blízko Košíc, v o
336,000 € 2211 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, kompletne zrekonštruovaný na sídlisku Dargovskýc
218,999 € 4867 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 549 m²
TU reality Vám ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 549m2 plus podiel na prístupovej c
52,000 € 95 €/m²
Obchodné priestory | 41 m²
163,999 € 4000 €/m²
Vidiecky dom | 1,200 m²
TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE – rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite | 25 k
180,000 € 150 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj štýlový a útulný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný
74,999 € 1389 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok situovaný v pokojnej časti obce Slivník, ktorý pred
33,000 €
2 izbový byt | 62 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, zariadený, Košice – Juh. Byt sa nachádza na 6.
244,999 € 3952 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 418 m²
Tureality ponúka na predaj záhradnú chatu so záhradou v obľúbenej obci Kostoľany nad Hornádom,
66,099 € 158 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, zariadený, Košice – Juh v blízkosti Ryby. Byt
224,999 € 4018 €/m²
Rodinný dom | 48 m²
Tureality ponuka na predaj kompletne zariadený apartmán (48 m²) pre až 5 osôb, pripravený na ok
66,000 € 1375 €/m²
3 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku Terasa s
203,999 € 3643 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
Tureality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku KVP -Košice, ideálny
230,099 € 3434 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s loggiou na KVP, ulica Húsková. Priestranné bývan
210,900 € 3245 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
V TUreality ponúkame na predaj štýlový 3-izbový tehlový byt v lokalite Staré Mesto – ul. Národn
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,800 m²
V TU reality ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej obci Rozhanovce H
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 54 m²
V TUreality ponúkame na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt na ulici Národná trieda. Hľadá
164,999 € 3056 €/m²
1 izbový byt | 42 m²
Tureality ponúka na predaj byt obľúbenej lokalite Košice – Furča. Byt s výmerou 42 m² ponúka pr
154,999 € 3690 €/m²
Záhradná chatka | 30 m²
TUreality ponúka na predaj V nádhernej lokalite Čermel pozemok - 400m2 s chatou so súpisným čís
85,990 € 2866 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.