TUreality s.r.o.

Košice

Priemyselná 1733 040 01 598186

144 inzerátov v ponuke

Moderný 2-izbový byt 49 m² | Košice – Nad jazerom | 2/7 posch. | kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | 49 m²

TU reality Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

214,999 € 4388 €/m²

Novinka
Novinka

Zrekonštruovaná garáž s elektrickým otváraním, Jakobyho ulica – Košice

TUreality ponúka na predaj zrekonštruovanú panelovú garáž na Jakobyho ulici v Košiciach. Garáž

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Pokojné bývanie, rekreácia aj investícia v jednom – 30 min. od Košíc

Reality Medzev

Rodinný dom | 2,781 m²

TUreality ponúka na predaj okamžite obývateľný vidiecky dom / rekreačnú chatu s priestranným ro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Medzev

89,999 € 32 €/m²

EXKLUZÍVNE iba u nás – tradičný gazdovský dom v obci Ptičie s veľkým pozemkom!

Reality Ptičie

Vidiecky dom | 1,833 m²

Hľadáte pokojné bývanie na vidieku, chalupu na oddych alebo nehnuteľnosť s potenciálom? Máme pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ptičie

55,000 € 30 €/m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na sídlisku Terasa o rozlohe 78 m2 na ulici Narcisová.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | 78 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na predaj/prenájom 1 izbový byt na sidlisku Sever ulica Študentská.

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 38 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ulica Študentská

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4473 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s pocitom Rodinného domu, v obci Kamenica nad Cirochou.

Reality Humenné

3 izbový byt | 74 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradou v obci Kamenica nad Cirochou,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

1 izbový byt - pôvodný stav, na Terase

Reality okres Košice I

1 izbový byt | 35 m²

TU Reality Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na sídlisku Terasa v Košiciach, na 4. poscho

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 4143 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košíc

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košíc Ponúkame na predaj

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach. Byt sa nachádza na 2. po

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

NOVÁ PONUKA – 3 IZBOVÝ BYT NA SÍDLISKU NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | 65 m²

TU reality ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Nad jazerom o výmere 65 m² s balkónom. Byt

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena na vyžiadanie

SUPER CENA A LOKALITA!!!PONÚKAME NA PREDAJ VEĽKORYSÝ STAVEBNNÝ POZEMOK O ROZLOHE 1063m2 V SLANSKEJ HUTE, LOKALITA KE-OKOLIE

Reality Slanská Huta

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj pozemok s ovocnými stromami v tichej lokalite – Slanská Huta, len 30 km od Košíc Pon

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slanská Huta

66,000 €

PREDANÉ!!!V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ PONÚKAME NA PREDAJ VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM – S GARÁŽOU A PIVNICOU, LEN 15 MINÚT OD KOŠÍC V DRUŽSTEVNEJ PRI HORNÁDE(Malá Vieska)

Exkluzívne na predaj iba v TUreality 5-izbový rodinný dom v obci Družstevna pri Hornade ponúka:

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Družstevná pri Hornáde

279,500 € 342 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ MODERNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU KOŠICE-ŤAHANOVCE

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | 610 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom v novostavbe s celkovou úžitkovou plochou približne 135

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

327,990 € 538 €/m²

PREDANÝ!!!NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ RODINNÝ DOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE MYSLAVY

Reality Košice-Myslava

Vidiecky dom | 956 m²

TUreality ponúka na predaj nádherný rodinný dom (155 m²) na pozemku 956 m² v srdci žiadanej lok

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

470,000 € 492 €/m²

PREDANÉ!!!EXLUZIVNE na predaj 106 m2 LUXUSU v centre Košíc: 3izb tehlový veľkorysý byt na Hlavnej ulici v Košiciach s parkovacím miestom

Reality okres Košice I

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne v TUreality na predaj – 3-izbový podkrovný byt v centre Košíc, Hlavná ulica TUreali

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

390,000 € 3679 €/m²

Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s inteligentnou domácnosťou

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m² , nachádzajúci

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena dohodou

PONÚKAME EXKLUZÍVNE NA PREDAJ LUXUSNÚ VILU S VEĽKORYSÝM POZEMKOM V PRESTÍŽNEJ ČASTI KOŠICE- SEVER

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | 4,000 m²

✨ Predaj exkluzívnej vily v Košiciach – Sever Unikátna rezidencia uprostred zelene s pozemkom 3

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

1,499,900 € 375 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĹKORYSÝ 2-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V HISTORICKOM CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom dvore, ktorý prešiel kompletno

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

290,000 € 9667 €/m²

Na predaj – 2-izbový byt v pôvodnom stave

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56.6 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v skvelej lokalite Košice Sever. Byt je v os

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,999 € 3233 €/m²

TUreality ponúka na predaj veľký 3-izbový byt v Košiciach, na Jakobyho ulici.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 70 m²

Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu a je v pôvodnom stave, pričom

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

KÚPIME V HOTOVOSTI RODINNÝ DOM V OBCI BUDIMÍR a KOŚICE OKOLIE

Reality Budimír

Rodinný dom | 700 m²

Kúpime v hotovosti rodinný dom v Budimíre a Košice-okolie. Cena 450 000€ V prípade záujmu kont

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Budimír

450,000 € 643 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Nadštandardný 252 m2 dom v Turni nad Bodvou – Strategická poloha pri VOLVO a KE

Reality Turňa nad Bodvou

Rodinný dom | 252 m²

Hľadáte priestor, ktorý vás nebude obmedzovať? TUreality ponúka na predaj mimoriadne priestrann

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turňa nad Bodvou

189,990 € 754 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PONÚKAME NA PRENÁJOM 3 IZBOVÝ BYT NA KALVÁRII-KRUPINSKÁ NA 4 POSCHODÍ.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 58 m²

Tiché bývanie v srdci zelene – Kalvária TU reality EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 3-izbový by

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 2897 €/mesiac/m²