125 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 38 m²
TUreality ponúka v zastúpení majiteľa na predaj slnečný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt
182,999 € 4816 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
TU reality ponúkajú na predaj: Ak hľadáte bývanie s dobrou dostupnosťou alebo nehnuteľnosť vhod
160,000 € 4848 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Zaujímavý byt ktorý by bolo možné upraviť z 1.izbového na 2.izbo
213,500 € 5083 €/m²
1 izbový byt | 37.6 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v obľúbene
187,000 € 4973 €/m²
4 izbový byt | 89.2 m²
TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl
389,999 € 4372 €/m²
3 izbový byt | 89.2 m²
389,999 € 4372 €/m²
3 izbový byt | 69.4 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Toplianskej ulici, ktorý zaujme dobrou v
199,999 € 2882 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o rozlohe 72m2 plus ba
279,999 € 3889 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o výmere 57m2 sa nachá
259,999 € 4561 €/m²
4 izbový byt | 84 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, dostatok svetla a výnimočnú polohu v širšom ce
378,000 € 4500 €/m²
Rodinný dom | 181 m²
TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj: 5-izbový rodinný dom s väčším pozemkom vo Sv
296,000 € 1635 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 4 .izbový byt v srdci Bratislavy – Hollého ulica, len pár
358,000 € 4991 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme
258,000 € 3225 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na Račianskej ulici v B
265,999 € 3912 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
TUreality ponúka na predaj 1‑izbový byt v modernom bytovom komplexe na Bajkalskej ulici v Brati
199,999 € 5714 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v r
259,000 € 4709 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
TUreality ponúkajú 1 izbový priestranný byt s úžitkovou plochou 40 m2 po staršej kompletnej rek
179,999 € 4500 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 400 m²
TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú rekreačnú chatu v tichom prostredí pri Dev
124,900 € 312 €/m²
2 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúkajú na predaj:2.izb.byt v Rači Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka dostatok svetla
284,990 € 4071 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 57 m²
TUreality ponúkajú celoročne obývateľnú 3 izbovú murovanú rekreačnú chatu s úžitkovou plochou 5
155,000 € 2719 €/m²
Rekreačný pozemok | 220 m²
TUreality ponúkajú zaujímavý rekreačný pozemok s výmerou 220 m2 v intraviláne mesta Senec. Poze
66,000 € 300 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte príjemné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy?
175,000 € 2823 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
TUreality ponúkajú čarovné miesto s 2 izbovým rekreačným domčekom s úžitkovou plochou 65 m2, po
244,000 € 3754 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
TUreality ponúka 3 izbový murovaný rekreačný dom na 530 m2 rovinatom pozemku v krásnej lužnej p
199,000 € 3062 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.