TUreality s.r.o.

Bratislava II

Kvačalova 4 821 08 529320

124 inzerátov v ponuke

PRENÁJOM-OBCHODNÝ PRIESTOR,VÝHĽAD NA ULICU,LUXOR,STARÉ MESTO,97m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 97 m²

TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor, ktorý je riešený formou mezanín. Priestor o roz

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v blízkosti Draždiaku 37,6m2

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 37.6 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v obľúbene

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

187,000 € 4973 €/m²

Na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt v Ružinove - Trnávka 64 m2 s parkovacím miestom.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt 64 m2 s parkovacím miestom – Ru

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,999 € 4141 €/m²

Príjemný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Bôrik 56m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt situovaný v prestížnej rezid

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 4464 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,66m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v rok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3439 €/m²

1 izbový byt 29 m2 po nedávnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej tichej lokalite Bratislava – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 29 m²

TUreality ponúkajú kompletne zrekonštruovaný byt s úžitkovou plochou 29 m2. Nachádza sa v príje

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

177,999 € 6138 €/m²

Predaj slnečného kompletne zrekonštruovaného 3,5-izbového bytu v Ružinove 73m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

K dispozícii video obhliadka a 3D obhliadka. TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 73 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Udržiavaný 1,5 izbový byt s celkovou výmerou 47 m2 v príjemnom prostredí bratislavského Ružinova , neďaleko Martinského cintorína

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúkajú 1,5 izbový byt s úžitkovou plochou bytu 42,5 m2 . K bytu patrí príjemná hlb

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,980 € 4468 €/m²

Krásny slnečný 1-izb. byt v novostavbe Bory 36,26m2

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | 36.26 m²

Tureality ponúka na predaj moderný, svetlý a funkčne riešený byt, ktorý je ideálnym štartovacím

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

199,999 € 5516 €/m²

Predáj pozemky vo Hviezdoslavove rôzne rozmery

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Predaj. 6ks stavebných pozemkov vo Hviezdoslavove od 591m2,635m2,750m2,808m2,845m2

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

125,000 €

Výnimočný 3-izbový byt na Trenčianskej ulici 64m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v srdci Ružinova na Trenčianskej ulici. Tento

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3 izbový byt v Petržalke, po rekonštrukcií, cca 67 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej časti Petržalky –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

263,999 € 3940 €/m²

Slnečný 2-izbový byt v skvelej lokalite BA-Petržalka 47m2

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt situovaný v vyhľadávanej lokalite na začiatku P

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,999 € 4426 €/m²

Prenájom samostatnej izby v 3 izbovom byte s terasou , vlastným dvorom a záhradkou, ako oddelený samostatný byt v rodinnom dome v Bratislave - Staré Mesto, Slávičie údolie.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 25 m²

TUreality ponúkajú na prenájom samostatnú izbu v 3 izbovom byte 90 m2 , s 2 spálňami veľkým sp

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom zrekonštruovanej garsónky 25 m2 s loggiou na Starohájskej ulici – Bratislava Petržalka

TUreality ponúkajú príjemnú zrekonštruovanú 25 m2 garsónku s priestrannou loggiou otočenou do t

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

630 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Príjemný stavebný 7,3 árový pozemok vo vyhľadávanej obci Veľká Paka , vzdialený od Bratislavy 29 km a od mesta Šamorín 8 km.

Reality Veľká Paka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 730 m²

TUreality ponúkajú zaujímavý 730 m2 veľký pozemok s krásnou šírkou 22 m vo vyhľadávanej obci Ve

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

106,900 € 146 €/m²

Väčší stavebný pozemok s výmerou 1499 m2 , vhodný aj na výstavbu 2 rodinných domov v obci Veľká Paka, s inžinierskymi sieťami na pozemku, 29 km od Bratislavy

Reality Veľká Paka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,499 m²

TUreality ponúkajú veľký 1499 m2 pozemok s krásnou šírkou 22 m vo vyhľadávanej obci Veľká Paka.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

220,400 € 147 €/m²

Moderný 3-izbový byt s terasou a parkovaním – širšie centrum, Račianske mýto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj nový 3-izbový byt v kvalitnej novostavbe, situovaný v atraktívnej lo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,999 € 6316 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Astrová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,999 € 4685 €/m²

2-izbový byt s balkónom do zelene – Svetlá ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v jednej z najvyhľad

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,999 € 4444 €/m²

Prenájom čerstvo zrekonštruovanej dvojgarzonky s úžitkovou plochou 50 m2 – Starohájska ulica , Bratislava – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúkajú na prenájom vkusne zrekonštruovanú 2 garsonku s úžitkovou plochou 50 m2. K b

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Svetlý 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Mlynské Nivy 54 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbenej časti Bratisla

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,999 € 5741 €/m²

PENZIÓN,BAZÉN,WELLNESS,SAUNA,HRUBÝ ŠÚR,584m2

Reality Hrubý Šúr

Hotel, penzión, ubytovňa | 405 m²

TUreality ponúka na predaj dvojpodlažný penzión s premyslenou architektúrou a funkčným dispozič

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Hrubý Šúr

599,600 € 1480 €/m²