124 inzerátov v ponuke
4 izbový byt | 128 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt v rodinnom dome, kde sa nachádzajú tri bytové jednotky.
223,800 € 1748 €/m²
Záhrada | 400 m²
TUreality ponúkajú 400 m2 záhradu v dosahu mestskej časti Bratislava-Čunovo, pri maďarských hra
49,000 € 123 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 10,000 m²
TUreality ponúkajú pozemok s výmerou 10 000 m2. Pozemok má obdĺžnikový tvar s rozmermi 89 x 112
175,000 € 18 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 6,000 m²
TUreality ponúkajú pozemok s výmerou 6000 m2. Pozemok má obdĺžnikový tvar s rozmermi 53 x 112m.
118,000 € 20 €/m²
4 izbový byt | 100 m²
188,900 € 1889 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 150 m²
TUreality ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory vo výnimočnom projekte WESTEND TOWE
11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
2 izbový byt | 48.5 m²
TUreality ponúka na predaj útulný byt orientovaný do pokojného vnútrobloku, ktorý poskytuje prí
234,999 € 4845 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
TUreality ponúkajú 2 izbový byt 48 m2 v centre obce s výbornou občianskou vybavenosťou Bernolá
148,999 € 3104 €/m²
Garsónka | 42 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Zaujímavá investičná nehnuteľnosť v Bratislave-Staré Mesto v obla
120,000 € 2857 €/m²
1 izbový byt | 35.17 m²
TUreality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis, ktorý spája moder
291,000 € 8274 €/m²
Obchodné priestory | 208 m²
TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom v lukratívnej časti Starého Mesta. Pr
2,490,000 € 11971 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, Gregorov
239,999 € 3636 €/m²
3 izbový byt | 68.4 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na Čiližskej ulici, ktorý je vhodnou voľbou pre kupujúc
201,000 € 2939 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 9,300 m²
TUreality ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove BBC1. BBC1 je reprezentatívna admin
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy
294,999 € 4683 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v mestskej
246,999 € 4574 €/m²
4 izbový byt | 82 m²
TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4 izbový byt s úžitkovou plochou 82 m2. Byt sa nachádz
279,980 € 3414 €/m²
3 izbový byt | 50 m²
TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj: Investičná príležitosť kde apartmán je lacnejší ako ga
106,000 € 2120 €/m²
Rodinný dom | 1,375 m²
TUreality ponúkajú na predaj: V obci Mýto pod Ďumbierom na pozemku 1375m2 kde je už jeden dom
59,500 € 43 €/m²
1 izbový byt | 42 m²
TUreality ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v kvalitnej novostavbe v jednej z najžiadanejší
229,000 € 5452 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
TUreality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy –
172,999 € 4676 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
TUreality ponúkajú prenájom 1 izbového zrekonštruovaného bytu s výmerou 40 m2 vo vyhľadávanej l
198,999 € 4975 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave o výmere 67m2, k bytu prináleží aj piv
224,999 € 3358 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 58m2, k bytu prináleží aj pi
219,999 € 3793 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.